Gönderen Konu: PPGsiz minoxidil hazırlatma lütffen yardım  (Okunma sayısı 687 defa)

ssv.on

• Yeni üye
  • *
PPGsiz minoxidil hazırlatma lütffen yardım
« : 02 Haziran 2022, 21:42:15 »
Herkese merhaba
Yıllardır devam eden saç dökülmem sonrası tepe kısımlarımda iyice açıklık oldu ve artık cesaretimi toplayıp tedaviye başlamaya karar verdim. Tabi bundan önce bir ton doğal yöntem denedim hak verirsiniz ki hiçbir işe yaramadılar. Erkek olmadığım için sanki kadınlar kel kalamaz gibi kimse beni ciddiye almadı ve belki daha erken önlem alabilecekken şimdi ilerlemiş bir AGA ile karşı karşıyayım.
Kan/vitamin vs testlerde bir eksiklik yok. Hormonal bir problemim de yok. Baya dümdüz AGA yani. Bu süreçte psikolojik olarak çok yıprandım. İşten ayrıldım. Evden dışarı çıkamıyorum. Aynaya bakmaya tahammülüm yokken kimse beni görsün istemiyorum.
Ancak sorun şu ki ppg alerjim var. Zamanında ppg içeren bir krem kullanıp kontakt dermatit geçirmiştim ve tedavi etmem 1 seneyi bulmuştu. Yurtdışında köpük minox bu kadar yaygınken 2022 Türkiye'sinde hiçbir yerde bulunamıyor maalesef. 1 aydır ne yapabilirim diye araştırıyorum. Parayı falan da gözden çıkardım yurtdışından getirtmek istesem, getirebilecek hiçbir tanıdığım yok. Sipariş verebileceğim hiçbir güvenilir site yok.
Tek çarem PPGsiz minox hazırlatabileceğim bir yer bulmak. İstanbul içinde özellikle avrupa yakasında bunu hazırlayan eczaneler var mı?
Ne olur yardımcı olursanız çok sevinirim çok çaresiz hissediyorum.

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
Ynt: PPGsiz minoxidil hazırlatma lütffen yardım
« Yanıtla #1 : 03 Haziran 2022, 02:15:33 »
Merhaba hanımefendi

Sizinle beraber biz de çok üzüldük.
Aslında forumca biz de Minoxidil hazırlanan bir eczane bulmadık.

Bulsak bile reçete ile yapıldığı söylendi.

Köpüklü olanlara gelince, biz erkeklerinki daha popüler olmasına rağmen biz de bulamıyoruz.

İkinci el sitelerinde falan birkaç tane var. Onlara da güvenemiyoruz.

Geçenlerde Youtube'de bir video görmüştüm.
Bir bayan AGA ile uğraşıyordu. Başarı sağlamıştı.
Kanalın adı Çidem Akar.
Belki incelersiniz.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

iRf4n

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 03 Haziran 2022, 08:28:35 »
merhaba, sclinic size yardımcı olabilir! normalde ürünleri biz alıp kendimiz uyguluyorduk şu an ürüne biz de ulaşamıyoruz bu klinik  uyguluyor dilerim  eski günlerinize dönersiniz.

pisikletadam

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 03 Haziran 2022, 20:40:40 »
Sipironolakton hiç denedinizmi.

ssv.on

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 04 Haziran 2022, 18:33:54 »
Merhaba hanımefendi

Sizinle beraber biz de çok üzüldük.
Aslında forumca biz de Minoxidil hazırlanan bir eczane bulmadık.

Bulsak bile reçete ile yapıldığı söylendi.

Köpüklü olanlara gelince, biz erkeklerinki daha popüler olmasına rağmen biz de bulamıyoruz.

İkinci el sitelerinde falan birkaç tane var. Onlara da güvenemiyoruz.

Geçenlerde Youtube'de bir video görmüştüm.
Bir bayan AGA ile uğraşıyordu. Başarı sağlamıştı.
Kanalın adı Çidem Akar.
Belki incelersiniz.

Çok teşekkür ederim kendisini biliyorum o da normal minoxil kullanıyor :( Alt tarafı ppg içermeyen bir ürün ne kadar zor olabilir ki sanki sovyet ülkesindeyiz amerikada insanlar marketten alırken burada ulaşılamaması çok üzücü.

merhaba, sclinic size yardımcı olabilir! normalde ürünleri biz alıp kendimiz uyguluyorduk şu an ürüne biz de ulaşamıyoruz bu klinik  uyguluyor dilerim  eski günlerinize dönersiniz.

çok teşekkür ediyorum bakacağım.

Sipironolakton hiç denedinizmi.

evet kullanmayı düşündüm ama minoxidil ile birlikte başlamak istedim ppgsiz minox bulamadığım için de sürekli erteledim tek başına spiro ne kadar etkili olur bilmiyorum çünkü saçımı ortadan ayırdığımda çok geniş bir açıklık var :(

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
« Yanıtla #5 : 04 Haziran 2022, 18:46:36 »
Çok teşekkür ederim kendisini biliyorum o da normal minoxil kullanıyor :( Alt tarafı ppg içermeyen bir ürün ne kadar zor olabilir ki sanki sovyet ülkesindeyiz amerikada insanlar marketten alırken burada ulaşılamaması çok üzücü.

çok teşekkür ediyorum bakacağım.

evet kullanmayı düşündüm ama minoxidil ile birlikte başlamak istedim ppgsiz minox bulamadığım için de sürekli erteledim tek başına spiro ne kadar etkili olur bilmiyorum çünkü saçımı ortadan ayırdığımda çok geniş bir açıklık var :(
Hocam bundan 3 yıl evvel doktor bana minoxidil reçetesi vermişti.

İzmir'de ben şu aşağıya bıraktığım yerde yaptırtmıştım. Karışım gibiydi.

Siz isterseniz arayın, durumu belirtin, kargo ile yollayabilirler belki iyice sarıp.

Buca Eczanesi, Kasaplar meydanının hemen yanında.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

ssv.on

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 04 Haziran 2022, 23:04:48 »
Hocam bundan 3 yıl evvel doktor bana minoxidil reçetesi vermişti.

İzmir'de ben şu aşağıya bıraktığım yerde yaptırtmıştım. Karışım gibiydi.

Siz isterseniz arayın, durumu belirtin, kargo ile yollayabilirler belki iyice sarıp.

Buca Eczanesi, Kasaplar meydanının hemen yanında.

Çok teşekkür ediyorum yardımınız için haftaiçi arayıp soracağım sağolun

Andrea

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 29 Haziran 2022, 23:43:05 »
Spironolaktone ve diagne 35 saçlarınızın çoğunu size geri kazandıracaktır beni dinlerseniz minoxidile hiç bulaşmayın derim.

GÜNLÜK 0.5 MG Avodart Dutasterid
GÜNLÜK 2 AGA E TABLET
GÜNLÜK 2 ADET 40MG ROACCUTANE (AKNETRENT)

BİZ BU İŞE GÖNLÜMÜZÜ VERDİK KARDEŞ.

Facebook Twitter Instagram