Gönderen Konu: Minoxidil yardım  (Okunma sayısı 2646 defa)

Oğuzhan Genç

• Yeni üye
  • *
Minoxidil yardım
« : 18 Şubat 2024, 17:39:35 »
Arkadaşlar 3 aydır minoxidil kullanıyorum ve saçımın abartısız yüzde 50 sini döktü ve bugün bıraktım bunun döktüğü saçlar geri gelir mi yoksa kalıcı olarak mı döküldü ve trichos losyon diye procapil saw palmettolu Bi losyon vermişti başka doktor onu kullansam düzelir mi bu yeni dökülenler

Lauri

• Hero Member
Ynt: Minoxidil yardım
« Yanıtla #1 : 19 Şubat 2024, 12:48:54 »
Başlarda saç dökülmesini hızlandırıyor. Yeni çıkışlar veya iyileşmeyi göreceğin dönemde bırakmış olabilirsin. Birkaç ay daha devam etmeni tavsiye ederdim.

Yani ben olsam 6 aya kadar beklerdim.

Oğuzhan Genç

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 19 Şubat 2024, 15:47:30 »
Aga çok haklısın fakat öyle bir döktü ki ben şok oluyorum aynaya baktıkça insan deliriyor ben dökülme yapar sonra çıkar lafını çok duydum ama şakaklarımı falan bildiğin Kel yaptı bu normal mi ya

optimist1388

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 19 Şubat 2024, 21:08:14 »
Aga çok haklısın fakat öyle bir döktü ki ben şok oluyorum aynaya baktıkça insan deliriyor ben dökülme yapar sonra çıkar lafını çok duydum ama şakaklarımı falan bildiğin Kel yaptı bu normal mi ya
Döngü döneminde olan saç sayın fazla olabilir bıraktığında sacinin bir kısmı gelebilir lakin zayıf olupta dökülen saçların çıkması zor benim tavsiyem devam etmeden yana olur illede minox kullanıyorsan azelaik kattır ve bu şekilde devam et daha etkin olur ama devam etmende fayda var

pisikletadam

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 20 Şubat 2024, 00:01:21 »
minoxil herhangi bir antiandrojenle kombine edilmeyecekse kullanılmamalı yoksa döngü olayı kaçınılmaz oluyor.kısa bir süreliğine yalancı bir bahar yaşatır minoxil ama şuda var eskisinden kötü hale de getirmez öyle olduğunu düşünmek tamamen algıda seçiciliğin getirdiği psikolojik bir yanılsama .

Oğuzhan Genç

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 21 Şubat 2024, 21:23:36 »
Arkadaşlar yorumlarınız için çok teşekkür ederim aşırı bir dökülmem oldu bu 3 ayda üst düzey ama işten anlayan doktorları bir bir gezdim çok araştırdım çok okudum normal olduğu kanaatine vardım saç lazeri uygulamasında bile ilk 3 ay dökülme olucak sonra çıkıcak deniyor demek ki saç çıkaran Herşey önce döküyor mecbur katlanıcaz napalım

karakafa

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 26 Şubat 2024, 01:26:41 »
finas minox kombineden iyi verin alabilirsin bir de azelaik ekletirsen tam olur kardesim

Oğuzhan Genç

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 26 Şubat 2024, 12:31:45 »
Arkadaşlar tavsiyeleriniz için teşekkür ederim bu ilaç bana yaramadı benim saçlarımı mahfetti artık kullanmıyorum döktüleri ile ortada kaldım :) dökülenlerin nasıl çıkacağı konusunda hiçbir fikrim yok biliyorum ki daha da çıkmayacaklar keşke 3 ay öncesine geri dönebilseydim

Daimaİyiye

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 26 Şubat 2024, 20:42:23 »
dostum merhaba ben de minoxidile başlayalı 3 ay oldu hafif bir dökülme ve saçlarda kuruma dışında anlık bir şey yaşamadım. Doktorlar 4 aydan sonra etkileri gözükür diyor, neden böyle bir karar aldın?

srdr061

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 27 Şubat 2024, 20:37:27 »
İlk 3 ay saçları inanılmaz döker bu gayet normal,anagen fazda olmayan saçları hızlıca döküyor sonra hızlıca toparlanma göreceksin,ben oral minoksidil kullanıyorum o çok daha etkili..

Merlot.

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #10 : 27 Şubat 2024, 21:32:01 »
İlk 3 ay saçları inanılmaz döker bu gayet normal,anagen fazda olmayan saçları hızlıca döküyor sonra hızlıca toparlanma göreceksin,ben oral minoksidil kullanıyorum o çok daha etkili..

Oral minoksidil nereden temin ettiniz  ?
  • Yaşınız 49

srdr061

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 27 Şubat 2024, 22:20:09 »
İngiltere’den arkadaş getirdi 5 kutu(300 adet) 2.5 mg hiç yan etki görmedim..

Merlot.

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #12 : 04 Mart 2024, 18:31:15 »
İngiltere’den arkadaş getirdi 5 kutu(300 adet) 2.5 mg hiç yan etki görmedim..
Sitelere baktım bulamadım
Burada bulmak imkansız galiba
Güncel kurdan ortalama kaça mal oldu size
  • Yaşınız 49

srdr061

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 04 Mart 2024, 21:51:45 »
Valla para almadı arkadaş,ne ödedi hiç sordurmadı bile :) ülkemizde bu ilaç yok..

karakafa

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 16 Mart 2024, 20:28:57 »
istanbulda eczaneden temin etmek
mumkun oral minoxu. forumda paylasan arkadaslar olmustu bu konuda

Facebook Twitter Instagram