Gönderen Konu: Cildiye sorunu  (Okunma sayısı 537 defa)

muroreis

• Hero Member
Cildiye sorunu
« : 11 Haziran 2022, 17:56:50 »
Cildiye randevusu bulamıyorum çevremdeki özel hastanelerde muayene ücreti 350 TL'den başlıyor oraya gitcek durum yok, 1.5 aydır finas kullanıyorum saç derisinde ara ara sivilceler çıkıyor yanmalar olusuyo bı iki güne kayboluyo bı hafta kafa rahat geziyorum sonra yine bı iki gün boyunca sivilce ve yanma ile uğraşıyorum , kan tahlilleri normal çıktı B12 tiroit d vitamini vs hepsi normaldi , niye bu sorun oluyo anlamıyorum finas mi işe yaramiyo acaba

dejavuu86

• Sr. Member
Ynt: Cildiye sorunu
« Yanıtla #1 : 11 Haziran 2022, 18:05:59 »
Aknetrent tedavisi iyi gelebilir size benimde saçımda sivilceler çıkıyordu 4 ay kullandım bu ilacı geçti ama tabi dermatolog karar vericek bu ilaca

muroreis

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 11 Haziran 2022, 18:59:01 »
Aknetrent tedavisi iyi gelebilir size benimde saçımda sivilceler çıkıyordu 4 ay kullandım bu ilacı geçti ama tabi dermatolog karar vericek bu ilaca
Randevu bulabilirsem mutlaka gidicem de , kafama takılıyor sivilcelerin sebebi ne diye , finas bile işe yaramiyosa kel kaldik
Her gün 1/4 proscar 
Alpecin C1 şampuan ( her gün )

dejavuu86

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 11 Haziran 2022, 19:01:05 »
Randevu bulabilirsem mutlaka gidicem de , kafama takılıyor sivilcelerin sebebi ne diye , finas bile işe yaramiyosa kel kaldik
aknetrent büyük ihtimal ile iyi gelir saçtaki sivilcelere  saat 4 den sonra aciyorlarmis galiba randevuları ara ara bakın internetten

titanic5

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 11 Haziran 2022, 19:10:34 »
Benim de saçlı deride sivilceler çıkıyor ara sıra. Ama vücudumdada biraz var. Fazla kilolardan diye düşünüyorum

muroreis

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 11 Haziran 2022, 19:17:53 »
aknetrent büyük ihtimal ile iyi gelir saçtaki sivilcelere  saat 4 den sonra aciyorlarmis galiba randevuları ara ara bakın internetten
Evet 4-4.15 arası bakın demislerdi yine yok bulamadım Allah belasını versin böyle sistemin
Her gün 1/4 proscar 

dejavuu86

• Sr. Member
« Yanıtla #6 : 11 Haziran 2022, 19:52:00 »
Evet 4-4.15 arası bakın demislerdi yine yok bulamadım Allah belasını versin böyle sistemin
doktor sıkıntısı var şuanda herkes yurtdışina kaçmaya çalışıyor  ondan dolayı randevu sıkıntısı oluyor eğer çok beklemeyin diyorsanız yaşadığiniz şehirdeki en ucuz özel hastane de muayane olun zaten amaç doktorum bu ilacı sana yazması başka türlü alamiyorsun çünkü eğer kan tahlili de isterse aile sağlık merkezinde yaptır ücretsiz olarak doktora göster ben öyle yapıyordum

Hair'lı Olsun

• Bu Alana Reklam Verilir.
  • Hero Member
« Yanıtla #7 : 11 Haziran 2022, 22:15:25 »
Hocam sabah erken hastahaneye gittiğinde de muayene olamıyor musun ? Eğer sabah 7 gibi gidersen muayene için sıra alabiliyorsun diye biliyorum.
Ayrıca ülkenin durumu bu, önceden hastanelerde sıra oluyordu diyenler bunu görmüyor mu yıl olmuş 2022 hala insanlar randevu alıp muayene olamıyor  O-LA-MI-YOR ??
Saç Sağlığı Discord : https://discord.gg/RJrwv4h7

Finansteride
Omega 3  -  Biotin 5000
Keçiboynuzu özü
Masaj - Magnezyum yağı  
D3 vitamin  -  B12 vitamin

muroreis

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 11 Haziran 2022, 22:55:10 »
Hocam sabah erken hastahaneye gittiğinde de muayene olamıyor musun ? Eğer sabah 7 gibi gidersen muayene için sıra alabiliyorsun diye biliyorum.
Ayrıca ülkenin durumu bu, önceden hastanelerde sıra oluyordu diyenler bunu görmüyor mu yıl olmuş 2022 hala insanlar randevu alıp muayene olamıyor  O-LA-MI-YOR ??
Sabah erken gitme muhabbetti bazı bölümlerde geçerli bunu da denedim fakat randevusuz muayene etmiyolar istersem sabah ezaninda gideyim yine randevu istiyor cildiye poliklikleri
Her gün 1/4 proscar 

BahtsızBedevi31

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #9 : 11 Haziran 2022, 23:44:00 »
Dahiliyeye gidin şikayetinizi anlatın cildiyeye kons atsın. Sıra alıp girersiniz.

muroreis

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 11 Haziran 2022, 23:46:45 »
Dahiliyeye gidin şikayetinizi anlatın cildiyeye kons atsın. Sıra alıp girersiniz.
Onu bile denedim desem , olmadı
Her gün 1/4 proscar 

BahtsızBedevi31

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #11 : 11 Haziran 2022, 23:47:36 »
Onu bile denedim desem , olmadı
Olmadı derken dahiliye randevusu da mı yok?

dejavuu86

• Sr. Member
« Yanıtla #12 : 12 Haziran 2022, 00:08:06 »
Maddi durumun kötü değilse özel hastaneye git  bence doktor sivilcelere çözüm bulsun

muroreis

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 12 Haziran 2022, 00:08:51 »
Olmadı derken dahiliye randevusu da mı yok?
Dahiliye çıktım ordan cildiyeye yönlendirme yapmadı randevu al dedi
Her gün 1/4 proscar 

BahtsızBedevi31

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #14 : 12 Haziran 2022, 01:10:13 »
Dahiliye çıktım ordan cildiyeye yönlendirme yapmadı randevu al dedi
Mümkünse bi daha git sorununu anlat. İlgilendiği bi durumsa (sanmıyorum) bişeyler yapar. Ya da mecburen cildiyeye gönderir zaten. Sen direkt beni oraya gönderin dediysen inatlaşıp göndermemiş de olabilir.

Facebook Twitter Instagram