Gönderen Konu: Fin kandan ne zaman temizlenir?  (Okunma sayısı 838 defa)

bohemian

• Hero Member
Fin kandan ne zaman temizlenir?
« : 20 Temmuz 2022, 10:30:14 »
Arkadaslar 10aydir fin kullaniyorum herhangi bi gelişim olmadi maalesef. 3gun once falan kestim fini dogru mu sizce? Yoksa yavas yavas mi kesmek gerek? Son olarak fin kac gun sonra vucuttan tamamen atilir?

Lauri

• Hero Member
Ynt: Fin kandan ne zaman temizlenir?
« Yanıtla #1 : 20 Temmuz 2022, 21:37:50 »
Arkadaslar 10aydir fin kullaniyorum herhangi bi gelişim olmadi maalesef. 3gun once falan kestim fini dogru mu sizce? Yoksa yavas yavas mi kesmek gerek? Son olarak fin kac gun sonra vucuttan tamamen atilir?

Bir doktorun youtube videosunda ilk doz alındıktan sonra 90 gün gibi birşey söylediğini hatırlıyorum. Muhtemelen dokularda birikmesi gibi bir durumla bu rakam da değişiklik gösterecektir.

Bem bir forumda bir hekimin hemen kesilmesi gerektiğini söylediğini ileten bir arkadaşa rastlamıştım, baika bir tarihte de bu ilacın azaltılarak bırakılmasını gerektiği tavsiyesine rastlamıştım. Çok muğlak bir konu.

En doğrusu uzmana danışmak.

muroreis

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 20 Temmuz 2022, 21:56:50 »
Net bir cevabım yok ama uzun süre kaldığını düşünmüyorum , bı iki gün kullanmasam bile direkt başlıyor yanmalar batmalar
Her gün 1/4 proscar 
Alpecin C1 şampuan ( her gün )

bohemian

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 20 Temmuz 2022, 22:12:14 »
Bir doktorun youtube videosunda ilk doz alındıktan sonra 90 gün gibi birşey söylediğini hatırlıyorum. Muhtemelen dokularda birikmesi gibi bir durumla bu rakam da değişiklik gösterecektir.

Bem bir forumda bir hekimin hemen kesilmesi gerektiğini söylediğini ileten bir arkadaşa rastlamıştım, baika bir tarihte de bu ilacın azaltılarak bırakılmasını gerektiği tavsiyesine rastlamıştım. Çok muğlak bir konu.

En doğrusu uzmana danışmak.
Ben de azaltilarak birakilmasi gerektigini okumuştum biyerden ama tam emin olamamistim.
  • Yaşınız 21
  • Medikal Tedavi xpecia(1), min(7-8 fıs), 0.5mg fin, dermapen(haftada bir 1.5-1.75), ketoral şampuan(haftada 1), masaj

Reis Burada

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 08 Mart 2023, 21:52:00 »
Hocam son durum nedir

Facebook Twitter Instagram