Gönderen Konu: Saçlarda seyrelme  (Okunma sayısı 709 defa)

Layerbox

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Saçlarda seyrelme
« : 30 Temmuz 2022, 23:41:29 »
Arkadaşlar merhaba 16 yaşındayım saçlarımın üst kısmında seyrelme var anne tarafı kel %65 genetik bunu engellemek için şu ilaçları kullanmayı planlıyorum kullanmadan siZe danışıp bilgi alayım dedim :

Xpecia
Dermaroller
Minoxidil
Haftada 1 çörek otu yağı
Biotin + saç ampülü

Bu yazdıklarımı xpecia dermaroller vs nasıl kullanmalıyım yardım ederseniz sevinirim

++++++
Proscar ve finasteridi kullansam mı kullanmasam  mı bilemedim çünkü daha gencim ilerdeki cinsel hayatımda sorun yaşamak istemiyorum ki zaten 21-22 yaşında saç ektirmeyi düşünüyorum şimdilik saçım toparlansın beni idare etsin yeter 

Layerbox

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Saçlarda seyrelme
« Yanıtla #1 : 30 Temmuz 2022, 23:42:11 »
Yarın büyük ihtimal saçlarımın fotosunu atarım daha detaylı yorum yaparsanız

Hair'lı Olsun

• Bu Alana Reklam Verilir.
  • Hero Member
« Yanıtla #2 : 30 Temmuz 2022, 23:50:16 »
Kardeşim 16 yaşında sağlıklı saçlar için çaba göstermen. Araştırma yapman çok güZel. Tebrik ederim.erken önlem almanın faydasını göreceksin inşallah. Fakat önce doktor ile görüşmende fayda var. Muayeneden sonra duruma göre kullanırsın bu ürünleri. Vitaminlerin de fazlası vücuduna zarar verebilir üstelik gelişme dönemindesin. Dermatoloji’de muayene olduktan sonra karar ver.
Saç Sağlığı Discord : https://discord.gg/RJrwv4h7

Finansteride
Omega 3  -  Biotin 5000
Keçiboynuzu özü
Masaj - Magnezyum yağı  
D3 vitamin  -  B12 vitamin

Layerbox

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 30 Temmuz 2022, 23:58:04 »
Kardeşim 16 yaşında sağlıklı saçlar için çaba göstermen. Araştırma yapman çok güZel. Tebrik ederim.erken önlem almanın faydasını göreceksin inşallah. Fakat önce doktor ile görüşmende fayda var. Muayeneden sonra duruma göre kullanırsın bu ürünleri. Vitaminlerin de fazlası vücuduna zarar verebilir üstelik gelişme dönemindesin. Dermatoloji’de muayene olduktan sonra karar ver.
Dermatolojiye sayısız kez gittim elini saçıma bile sürmeyenler oldu saç egzamam olduğunu bile ben söyledim devlet hastanesindekilere doktor demeye 1000 şahit gerek özele gideyim son çare

Layerbox

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 31 Temmuz 2022, 14:24:27 »
Konu günceldir arkadaşlar
+++
Bu günlerde elimi saçıma attığımda her defasında 5 tel aşağısı gelmiyor

jamesblond

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 31 Temmuz 2022, 14:29:38 »
Arkadaşlar merhaba 16 yaşındayım saçlarımın üst kısmında seyrelme var anne tarafı kel %65 genetik bunu engellemek için şu ilaçları kullanmayı planlıyorum kullanmadan siZe danışıp bilgi alayım dedim :

Xpecia
Dermaroller
Minoxidil
Haftada 1 çörek otu yağı
Biotin + saç ampülü

Bu yazdıklarımı xpecia dermaroller vs nasıl kullanmalıyım yardım ederseniz sevinirim

++++++
Proscar ve finasteridi kullansam mı kullanmasam  mı bilemedim çünkü daha gencim ilerdeki cinsel hayatımda sorun yaşamak istemiyorum ki zaten 21-22 yaşında saç ektirmeyi düşünüyorum şimdilik saçım toparlansın beni idare etsin yeter
O kadar erken ektirmeyi düşünüyosan bişey kullanma boşver, fine zaten 21de başlardın

explosen

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 31 Temmuz 2022, 14:35:03 »
21-22 yasında sac ektirip ziyan etme kendini sonrası gene dökülücek bu saydıkalrın fayda etmez sadece xpecia kullan şampuan olarak sebamed saç dökülmesine karşı doğal saçlara takviye olarak biberiye+defne  ısıtıp suyunu kullan sprey şişeleyip + nane +defne karışımı ile destekle yoluna böyle devam et saç masajı yap  askerden gelince fin ile yola devam et
  • Yaşınız 33
  • Medikal Tedavi proscar 5/1 bir kötülüğünü görmedim bu konuda duruşum konudaki gibi https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=27709.0

Layerbox

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 31 Temmuz 2022, 14:50:46 »
21-22 yasında sac ektirip ziyan etme kendini sonrası gene dökülücek bu saydıkalrın fayda etmez sadece xpecia kullan şampuan olarak sebamed saç dökülmesine karşı doğal saçlara takviye olarak biberiye+defne  ısıtıp suyunu kullan sprey şişeleyip + nane +defne karışımı ile destekle yoluna böyle devam et saç masajı yap  askerden gelince fin ile yola devam et
Hocam dökülme normal düzeyde değil fotoları atcam kötü halde

explosen

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 31 Temmuz 2022, 18:54:09 »
yaşın çok genç şuan sadece xpecia takviyesi al saç masajı yap yanı deriye youtubedan bak bu video var bunlarla önüne geçmeyi dene
  • Yaşınız 33
  • Medikal Tedavi proscar 5/1 bir kötülüğünü görmedim bu konuda duruşum konudaki gibi https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=27709.0

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
« Yanıtla #9 : 31 Temmuz 2022, 19:30:30 »
yaşın çok genç şuan sadece xpecia takviyesi al saç masajı yap yanı deriye youtubedan bak bu video var bunlarla önüne geçmeyi dene
Böyle şeylerle önüne geçmesi mümkün değil.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 31 Temmuz 2022, 20:06:02 »
Kardeşim saçlarını atarsan yorum yapacak tecrübeli abilerin sana daha net şeyler söyler tepeden yanlardan önden arkadan 4-5 tane fotoğraf yükle de sorun var mı yok mu en azından görsel yorum yapılabilsin.
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=21990.0

Layerbox

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 31 Temmuz 2022, 22:54:18 »
Kardeşim saçlarını atarsan yorum yapacak tecrübeli abilerin sana daha net şeyler söyler tepeden yanlardan önden arkadan 4-5 tane fotoğraf yükle de sorun var mı yok mu en azından görsel yorum yapılabilsin.

Kardeşim düzgün çekemedi ama  :

En alttaki öncenin fotosu dökülme başlamadan önce dökülme 6. Sınıfta başladı ama ara ara duruyodu son 7 aydır anormal dökülüyo elimi saçıma dokundurunca bile 5 tel aşağısı gelmiyor
[

Layerbox

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 31 Temmuz 2022, 22:55:16 »
Dediğim gibi fotodakilerden saha vahim bi durumda saçım kardeşim fotoğraf çekmeyi bilmiyo :)

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 31 Temmuz 2022, 23:04:35 »
Kardeşim bence kırmızıyla çizdiğim bölge dışında saçında bir problem yok maşallah. Orada da ya bir deri sorunu var ya da saçkıran tarzı bir sorun iyi bir doktor bul o bölgeyi tedavi ettir saçların maşallah sorunsuz olur kafana takma 16 yaşındasın daha mis gibi saçı stresten dökeceksin :)
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=21990.0

Layerbox

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 31 Temmuz 2022, 23:24:42 »
Kardeşim bence kırmızıyla çizdiğim bölge dışında saçında bir problem yok maşallah. Orada da ya bir deri sorunu var ya da saçkıran tarzı bir sorun iyi bir doktor bul o bölgeyi tedavi ettir saçların maşallah sorunsuz olur kafana takma 16 yaşındasın daha mis gibi saçı stresten dökeceksin :)
Hocam xpecia dermaroller ve minoxidil uygulamalımıyım çünkü elimi saçıma attığımda çok saç geliyo saçımda seboreik dermatit var + saçlarım aşırı güçsüz bu dediklerimle toparlanırmı

Facebook Twitter Instagram