Gönderen Konu: (fotolu) saçın durumu hakkında  (Okunma sayısı 729 defa)

Meneer Hiena

• Yeni üye
  • *
(fotolu) saçın durumu hakkında
« : 18 Ağustos 2022, 16:47:55 »
1.5 ay fin kullandım saçım 1. aydan sonra agresif bir şekilde dökülmeye başladı korktum ve dut a geçtim dutta şuan 2. aydayım sizce durum nasıl 2 ay sonra 20 yaşıma gireceğim       saçlarım yağlı iken x10 dökülüyor bu arada bunun nedeni nedir  + saçlarım ince telli ve cansız

jamesblond

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: (fotolu) saçın durumu hakkında
« Yanıtla #1 : 18 Ağustos 2022, 18:12:52 »
Sebebi önce güçsüz telleri dökmesi.Bekleme fazında olanları dökülme fazına atıyor fazlarıyla oynuyor yani saçın.Bence 1.5ay kullanmak değiştirmek için çok çok erken,panik yapma kullan fin uzun sürede etki gösterir duta 1yılın sonunda falan geçseydin.Geçmene gerek kalmayacaktır hatta bence

Meneer Hiena

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 18 Ağustos 2022, 18:25:06 »
Sebebi önce güçsüz telleri dökmesi.Bekleme fazında olanları dökülme fazına atıyor fazlarıyla oynuyor yani saçın.Bence 1.5ay kullanmak değiştirmek için çok çok erken,panik yapma kullan fin uzun sürede etki gösterir duta 1yılın sonunda falan geçseydin.Geçmene gerek kalmayacaktır hatta bence

hocam saç çizgim sürekli geriliyor ve bozuluyor o yüzden duta geçtim 2. aydayım artık dut devam ederim bir yan etki görmedim. ayrıca sizce saçın durumu nasıl

jamesblond

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 18 Ağustos 2022, 18:53:55 »
hocam saç çizgim sürekli geriliyor ve bozuluyor o yüzden duta geçtim 2. aydayım artık dut devam ederim bir yan etki görmedim. ayrıca sizce saçın durumu nasıl
Saçının durumu çok iyi çok güzel erken önlem almışsın.Ama saç konusunda hızlı sonuç almayı bekleme onu kast ettim önceki mesajda da. 1.5 ayda fini bırakmışsın panik yapmışsın shedding dönemi yaşıyorsundur belki sadece.Bu fin işe yaramadığı anlamına gelmez sadece zaman ver

Meneer Hiena

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 18 Ağustos 2022, 18:57:40 »
Saçının durumu çok iyi çok güzel erken önlem almışsın.Ama saç konusunda hızlı sonuç almayı bekleme onu kast ettim önceki mesajda da. 1.5 ayda fini bırakmışsın panik yapmışsın shedding dönemi yaşıyorsundur belki sadece.Bu fin işe yaramadığı anlamına gelmez sadece zaman ver

Anladım hocam teşekkürler

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 18 Ağustos 2022, 20:54:03 »
 kişi dokulmesi agresifleşince ilaca basvurur ilaç supermen değil.fin yuzde 38 dut yuzde 55 baskılar.saç ıslakken en hassas olduğu haldir .yağda ıslak gibi yapar.genetikte dokulme sorun değil gunde 100e kadar normal ama dokulenin yerine aynı buyuklukte kalınlıkta saç gelsin.daha incesi ufağı geliyorsa sorun var demektir.2 yontem var hormonu baskılamak ve saç kokunu hormona güçlü hale getirmek.ben duta karsıyım sonucta fda onayı fine verdi.ya fin ve mezoterapi prp igf falan yaptırcan yada bunlar pahalı geliyorsa kaldıki tuzlu tedaviler fin ve dermoller masaj yapıcan.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

jamesblond

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 18 Ağustos 2022, 21:02:24 »
kişi dokulmesi agresifleşince ilaca basvurur ilaç supermen değil.fin yuzde 38 dut yuzde 55 baskılar.saç ıslakken en hassas olduğu haldir .yağda ıslak gibi yapar.genetikte dokulme sorun değil gunde 100e kadar normal ama dokulenin yerine aynı buyuklukte kalınlıkta saç gelsin.daha incesi ufağı geliyorsa sorun var demektir.2 yontem var hormonu baskılamak ve saç kokunu hormona güçlü hale getirmek.ben duta karsıyım sonucta fda onayı fine verdi.ya fin ve mezoterapi prp igf falan yaptırcan yada bunlar pahalı geliyorsa kaldıki tuzlu tedaviler fin ve dermoller masaj yapıcan.
Senin böyle yazdığını hep görüyodum ben de o yüzden fin 40 dut 60 baskılıyo max diyodum ama fin 70 dut 90 baskılıyo diyen de var hangisi doğru

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 18 Ağustos 2022, 21:04:00 »
  saçlı deride baskılamasından bahsediyorum.diğerleri kanda baskılamalarını soluyorlar
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Meneer Hiena

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 18 Ağustos 2022, 23:01:17 »

1 Yıl dut kullan toparlar diyen çok olmuştu redditte illa dermoller gerekli mi sizce

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 18 Ağustos 2022, 23:02:04 »
 yok ama az biraz faydası olur

Meneer Hiena

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #10 : 18 Ağustos 2022, 23:04:07 »
yok ama az biraz faydası olur

yalnızca dut/fin kullanıp çok iyi sonuç alan bir ton insan vardı neden az biraz faydası olur

jamesblond

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 18 Ağustos 2022, 23:08:13 »
  saçlı deride baskılamasından bahsediyorum.diğerleri kanda baskılamalarını soluyorlar
şimdi anladım sağoll

jamesblond

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 18 Ağustos 2022, 23:08:46 »
yalnızca dut/fin kullanıp çok iyi sonuç alan bir ton insan vardı neden az biraz faydası olur
Dermarollerın az biraz faydası olur diyo dht blokerların değil

Meneer Hiena

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #13 : 18 Ağustos 2022, 23:12:15 »
Dermarollerın az biraz faydası olur diyo dht blokerların değil

a okey ben yanlış anladım pardon

Facebook Twitter Instagram