Gönderen Konu: Saç Ekimi Sonrası Hiç İlaç Kullanmamak  (Okunma sayısı 310 defa)

yakupkadri

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Saç Ekimi Sonrası Hiç İlaç Kullanmamak
« : 26 Ağustos 2022, 23:39:35 »
   Sevgili arkadaşlar,5 Ağustosta ekim yaptırdım ve düzenli olarak şu ana kadar Proscar 1/4 kullandım ve üzerinde euromed yazan içeriğini bilmediğim bir spreyi kafama sıkıp ovdum. Proscar'ın etkileri bende yoğun cinsel isteksizlik ve hafif depresyon olarak bir anda oluştu. Ben olayı anlamaya çalışırken forumlarda bu ilaçların yan etkilerini gördüm ve hayatta şansız olduğum için bu yan etkilerin bana kesin vuracağını düşünüyorum.
   O yüzden, bu Dht'ye zarar veren Proscar ve ne işe yaradığını çözemediğim sprey zorunlu mu saç ekimi için? Çünkü nerede okusam bunların sadece geçici çözüm olduğu yazıyor.Öyleyse bunu bana neden verdiler? Saçımı geçici çıkarıp bıraktığında tekrar eski haline döneceksem neden sağlığımı riske atıyorum? Bana bu konunun cevabını uzun yazmak istemezseniz, okumam için link verirseniz onları da okurum.
     İlgilenen dostlarıma şimdiden teşekkür ederim.
Edit: Norwood 3-4 arası bir dökülme vardı bende, kâr-zarar hesabı yapınca, risk bana çok büyük geldi.

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
Ynt: Saç Ekimi Sonrası Hiç İlaç Kullanmamak
« Yanıtla #1 : 26 Ağustos 2022, 23:53:37 »
Yan etki gerçekten bu şekildeyse kullanma dostum. Forumda bir sürü ekim sonucu var inanılmaz başarılı sonuçlar da alınabiliyor Proscar olmadan.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

Facebook Twitter Instagram