Gönderen Konu: SAÇ EKİM MERKEZİ - DONÖR BÖLGE - EKİM TAVSİLERİNİZ İÇİN AÇILMIŞTIR..!  (Okunma sayısı 526 defa)

IntoTheWild

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Herkese Merhaba,

35 yaşında artık saç dökülmesini tamamladığını düşünen ve bu esnada muhtemelen seboreik dermatit ten dolayı kızarıklık, kepeklenme ve kabuklanma sorunlarıyla uğraşmış ve birkaç senedir kullandığım SELSUN BLUE isimli şampuan sayesinde bu sorunu kontrol altına almış bireyim. Artık saçsızlığa alışmama ve çevremin de böyle de iyi demesine rağmen sıkıldığım için bu ara yine ektirsem mi diye düşünüyorum. Ancak açık bölgem geniş olduğundan genelde 2 seans öneriliyor. Bu da beni hem maddi hem de zaman ayarlama konusunda zorluyor. Hepsinin yanında tam olarak bilgilendirilmek istiyorum ki eğer doğal bir görünüm oluşmayacaksa dediğim gibi ektirmeyebilirim. Forumu bir süredir takip ediyorum. Takip ettiğim kadarıyla ön plana çıkan bazı kuruluşlar var. Birkaç yere fotoğrafımı attım. Belli önerilerde bulunuldul. Birkaç yer henüz dönmedi ve bir ekim merkezi de saç ekimi uygun değil diye dönüş yaptı. Sizlerin de görüşlerini almak istediğimden konu açmak istedim. Eğer böyle bir sürece girersem de muhtemelen süreci buradan paylaşacağım. Maddi olarak da ayırabileceğim bütçe tabi ödeme şekillerine de bağlı olarak max. 20000 tl civarlarında olabilir. Görüşlerinizi bekliyorum.

Şimdiden teşekkürler,

BeRan

• Sr. Member
3-4 ay finas ile donör güçlendir hocam şubat gibi patlat ekimi önceden anlaş lakin fiyatta şimdiden ödemeleri randevuları yap.
Ekime  1 ay kala hafta 2 aralığına düşürmüş olursun ekimden sonra daha iyi bir şekilde sonuç alırsın.

colak

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ahmet tosunu bir araştır.Sakal destekli ektirirsen iyi olur.

IntoTheWild

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
3-4 ay finas ile donör güçlendir hocam şubat gibi patlat ekimi önceden anlaş lakin fiyatta şimdiden ödemeleri randevuları yap.
Ekime  1 ay kala hafta 2 aralığına düşürmüş olursun ekimden sonra daha iyi bir şekilde sonuç alırsın.

Açıkçası donör güçlendirme durumunu hiç düşünmemiştim. Normal şartlarda yapabilirsem Ekim ay ı gibi düşünüyordum operasyonu ki yaza kadar kendine gelsin herşey diye.

IntoTheWild

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ahmet tosunu bir araştır.Sakal destekli ektirirsen iyi olur.

Sakallar da seyrek olduğu için pek destek alabileceğimi sanmıyorum :) Önerini araştıracağım. Teşekkürler 👍

BeRan

• Sr. Member
Açıkçası donör güçlendirme durumunu hiç düşünmemiştim. Normal şartlarda yapabilirsem Ekim ay ı gibi düşünüyordum operasyonu ki yaza kadar kendine gelsin herşey diye.
Hocam dediğim gibi yapmalısınız aslında tüm ekimler donör güçlendirirek olması gerekiyor

Facebook Twitter Instagram