Gönderen Konu: Kime gideyim? Nasıl edeyim? ☺️ (öneri için açılmıştır)  (Okunma sayısı 779 defa)

Hakanözdemir

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Herkese merhaba,
Erzurum’da yaşıyorum. Yaş 43. Fotoları ekleyeceğim. Yaklaşık 1 ay önce saç ektirmeye karar verdim. Ama o kadar çok bilgi kirliliği var ki kime neye nereye gideceğimi, kime güveneceğim bilemedim!… herkes en iyisi benim diyor!… saç ektiren bir arkadaşım vasıtası ile sitenizi öğrendim. Gerçekten çok detaylı ve özel bilgiler var. Ancak; buradan aldığım bilgileri sağlıklı süzemedim. Malum Erzurum’da yaşıyorum, birçok klinik istanbul yada Ankara’da olduğu için ulaşım ve ön görüşme sıkıntım var. Planım Telefonla gerekli bilgileri alıp yılbaşından önce ektirmek. Açık söylemem gerekirse de yaklaşık 20.000 TL bütçem var. Bu bütçe ile istanbul yada Ankara’da belki Trabzon’da olabilir uygun bir merkezde operasyonu yaptırmak istiyorum. İlgilenen, destek olan, yardımcı olan herkese şimdiden teşekkür ediyorum

kabardeycio

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Kime gideyim? Nasıl edeyim? ☺️ (öneri için açılmıştır)
« Yanıtla #1 : 05 Aralık 2022, 23:52:12 »
Merhaba hocam yılbaşından önce ekim yaptırmak istiyorum bende gelecek zamlardan etkilenmemek için. Medeksle görüştüm sakaldan alımla birlikte max. greft garantisi verdiler 18 bin tlye ve fiyat/performans açısından şuan için bana   en uygun merkez ama yolculuk gözümde büyüyor benimde Eskişehirden ne şekilde gidip döneceğime bi türlü karar veremiyorum konaklama yapıp yapmama konusunda da kararsızım ama elimizi çabuk tutup bikaç gün içinde netleştirmemiz gerekiyor gibi.
Proscar (günde 1/4)
Alpecin c1 şampuan (2 günde 1)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 06 Aralık 2022, 11:30:39 »
O fiyatlara ankara için şahin çelik düşünebilirsin hocam
İstanbul için medeks ve ahmet tosun
Global Moderator

Hakanözdemir

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 06 Aralık 2022, 12:40:10 »
O fiyatlara ankara için şahin çelik düşünebilirsin hocam
İstanbul için medeks ve ahmet tosun

Teşekkür ederim hocam, benimde  ahmet tosun noktasında pozitif düşüncelerim vardı. İnşaallah sorunsuz bir süreç yaşar sizlere de aktarırım 🙏 ilginiz için çok teşekkür ederim

Hakanözdemir

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 06 Aralık 2022, 12:41:42 »
Merhaba hocam yılbaşından önce ekim yaptırmak istiyorum bende gelecek zamlardan etkilenmemek için. Medeksle görüştüm sakaldan alımla birlikte max. greft garantisi verdiler 18 bin tlye ve fiyat/performans açısından şuan için bana   en uygun merkez ama yolculuk gözümde büyüyor benimde Eskişehirden ne şekilde gidip döneceğime bi türlü karar veremiyorum konaklama yapıp yapmama konusunda da kararsızım ama elimizi çabuk tutup bikaç gün içinde netleştirmemiz gerekiyor gibi.

Valla bana göre Eskişehir İstanbul’a komşu sayılır. ☺️ umarım sizin içinde hayırlısı olur 👍

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 06 Aralık 2022, 13:47:53 »

Teşekkür ederim hocam, benimde  ahmet tosun noktasında pozitif düşüncelerim vardı. İnşaallah sorunsuz bir süreç yaşar sizlere de aktarırım 🙏 ilginiz için çok teşekkür ederim

ahmet tosunda tercih edebilirsiniz
ankara demiştiniz ahmet tosun istanbul
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram