Gönderen Konu: Sac ekimi yaptırmalı miyim?  (Okunma sayısı 310 defa)

ptn1905

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Sac ekimi yaptırmalı miyim?
« : 26 Eylül 2022, 18:28:39 »
Merhaba arkadaşlar. 28 yaşındayım.  Sac dokulmem lisenin başından beri. Yani yaklaşık 10 yıldır.  Son 2 3 sene de yavaşladı ama hala dökülüyor.  Sizce sac ekimi yaptırmalı miyim? Bir kaç kurum ile konuştum onlar yaptırabilirsiniz dedi. Sizin görüşünüzü merak ediyorum. Bu son karar anım benim. Sizce şu an yaptırmalı mıyım yoksa 2 3 sene daha beklemeli miyim?

Mert Kaan Can Karataş

• Sr. Member
Ynt: Sac ekimi yaptırmalı miyim?
« Yanıtla #1 : 26 Eylül 2022, 19:00:45 »
Bence 30 u bekle derim.Benimde 30 a kadar dökülme devam etti .

Zahnarzt

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 26 Eylül 2022, 19:04:16 »
Beklemekte fayda var
Ekim sonrası saçlar korunmalı😔

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 26 Eylül 2022, 19:11:53 »
Saç dökülmen devam edecek senin saç tellerin ince donör de sık çok güçlü bir donör bölgesi değil
O yüzden aşamalı saç ekimi planlamalısın

1 ekimle bu alanı kapatmaya kalmak senin için hata olur ekim merkezinin ise çok umrunda olmaz

Çizdiğim alana kadar bir saç ekimi düşüne bilirsin ama var olan saçlarını koruyarak yoksa ekilenler çıkar kendi saçlarının dökülmesi hızlanır.

Bunun için ise aşamalı saç ekimi mantıklı ikinci tepe ekiminde çizdiğin alandaki sonuca göre hareket ederek gerekirse ön orta bir saha sıklaştırılır

Ya da biraz daha bekler dökülmeni takip edersin

Bu arada lütfen konu açarken bir daha yanlış bölüme açıp forum düzenini bozma buna dikkat etmelisin bu bizim için bir nevi saygısızlık anlamınada gelir çünkü bu forum bir düzen içinde haraket eder tüm forum aileside bu duruma uyar
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram