Gönderen Konu: Saç ekimi sonrası süreç ile ilgili merak ettiklerim  (Okunma sayısı 290 defa)

Efe Gündüz

• Yeni üye
  • *
Selamlar arkadaşlar. Ekim yapan arkadaşlara geçmiş olsun öncelikle. Merak ettiğim birkaç soru var, cevaplayabilirseniz çok sevinirim.

Ayrıca 24 yaşındayım. Bugün 54.günüm. 5200 greft ekim yapıldı. Profesyonel Spor yapıyorum.

1.) Saç ekimim sonrası, ekilen bölgelerimde, özellikle ön kısımlarda sivilceler çıktı. Saçımı yıkarken sivilcemin tahriş olmasi durumunda çok hafif kanadı. Ekilen saçlara bir problem oluşturur mu?

2.) Ön kısımlarda, şok dökülmeden sonra, kök göremiyorum. Yalnızca deri duruyor. Daha sonralarında bu kısımlarda saç çıkar mı ?

3.) Spor yapmaya başlamak istiyorum. Yaptığım spor boks. Dövüşmek dışında, koşu, gölge boksu vs. Antrenmanlara ne zaman başlamamı önerirsiniz?

4.) Şok dökülmelerim hala devam ediyor. Sürecim hakkında genel bilgi verebilirseniz çok mutlu olurum.

5.) Son olarak yan bölgelerimde bir eşitsizlik ve yeterli Ekim yapılmadığını hissediyorum. Tabi saçlar döküldüğünden dolayı da olabilir.

Düzenli prp yaptırmayı düşünüyorum. Önerir misiniz?

Şimdiden teşekkür ederim 🙏🙏

Sırasıyla fotoğrafları paylaşıyorum. En son fotoğrafım şuanki halim

hellrise

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç ekimi sonrası süreç ile ilgili merak ettiklerim
« Yanıtla #1 : 02 Kasım 2022, 00:01:01 »

1.) Saç ekimim sonrası, ekilen bölgelerimde, özellikle ön kısımlarda sivilceler çıktı. Saçımı yıkarken sivilcemin tahriş olması durumunda çok hafif kanadı. Ekilen saçlara bir problem oluşturur mu?

Cevap: Sivilcenin kanaması saç çıkışına etki etmez. ama sivilceyi kanatacak kadar ne yaptın bilemiyorum.

2.) Ön kısımlarda, şok dökülmeden sonra, kök göremiyorum. Yalnızca deri duruyor. Daha sonralarında bu kısımlarda saç çıkar mı ?

Cevap: Kök göremezsin.  Normal durum.

3.) Spor yapmaya başlamak istiyorum. Yaptığım spor boks. Dövüşmek dışında, koşu, gölge boksu vs. Antrenmanlara ne zaman başlamamı önerirsiniz?

Cevap: 2.ay

4.) Şok dökülmelerim hala devam ediyor. Sürecim hakkında genel bilgi verebilirseniz çok mutlu olurum.

Cevap: Saçlı deri temiz olsun yeterli.

5.) Son olarak yan bölgelerimde bir eşitsizlik ve yeterli Ekim yapılmadığını hissediyorum. Tabi saçlar döküldüğünden dolayı da olabilir.

Cevap: Şok dökülmeden kaynaklı böyle hissedersin..

Düzenli prp yaptırmayı düşünüyorum. Önerir misiniz?

Cevap: Maddi durumun yeterliyse yaptır. Prp den zarar gelmez.

Efe Gündüz

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 02 Kasım 2022, 12:14:57 »
Yanıtınız için teşekkür ederim.
Sivilce konusunda yıkarken hassas davranmayı bıraktım çok sert olmamakla birlikte yıkamaya devam ettim bu yüzden bir kanama meydana geldi.  Onun dışında yaptırdığım Ekim merkezinin Ekim konusunda yüksek sayılar kullandığını öğrendim. 5200 greft Ekim yapıldı. Ters bir durum görmedim fakat çok dökülme de endişelerim oldu. Umarım sonuç iyi olur.

monoblok

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 02 Kasım 2022, 15:56:47 »
Saç ekim merkezini başlığa yazmassan konunu silerler.
  • Ekim Merkezi ismi Asmed 5000 GREFT

Facebook Twitter Instagram