Gönderen Konu: Sac ekimi ile ilgili tavsiye (fotografli)  (Okunma sayısı 1815 defa)

baris.yi

• Yeni üye
  • *
Sac ekimi ile ilgili tavsiye (fotografli)
« : 11 Ekim 2019, 15:19:12 »
Öncelikle herkese merhaba, uzun süredir sac dökülmesiyle mücade ediyorum. 29 yasindayim. minoksil, finasterit, biotin ve akliniza ne gelirse kullanmisimdir, gerek yan etkiler gerekse baska sebeplerden dolayi su an sadece düzensiz olarak konazol sampuan, b12 destekli sampuanlar ve arada-sirada biotin kullaniyorum. son iki yildir almanya'da yasiyorum, sac problemim 25 yasimda da vardi fakat almanya'ya geldigimden beri cok fazla artti. is icabi ülke ülke geziyorum ve otellerde kaliyorum, kalitesiz yasam sartlari ve genetik birlesince son sürecte baya sac kaybina ugradim. babamdan miras kalan genlere göre sonum kellik :)

yaptigim arastirmalar sonucunda serkan aygin ve sibel ulusan arasinda kalmistim, sonra sibel hanimin ekimlerini begendigim icin kendisini sectim. acikcasi sibel hanimin 2500 euroluk fiyat bicmesi biraz modumu düsürdü, 10-12bin tl benim icin okeydi fakat cocuk beklerken 15 bin tl'yi gecen bir rakam vermek istemedim ve bir anda tekrar kendimi tekrar doktor arayisi icerisinde buldum.

sac kaybim devam etmekte, ve tümüyle kel kalana kadar da duracagini sanmiyorum :) dönem dönem cok dökülüyor, yine agresif dökülme evresindeyim ama operasyon yaptirmak icin daha fazla beklemek istemiyorum. cok aklima yatan bir öneri olursa ekimi ertelerim fakat su anda sac ekimi icin doktor arayisindayim.

gerek sac dökülmemin devam etmesi, gerekse saclarimin ince telli olmasi dez avantaj olsa da donör bölgeme güveniyorum. fotograflara göre hangi doktorlarin avantajli olabilecegi konusunda fikir verebilecek arkadaslar varsa her türlü fikre acigim.

ekimden sonra bu konu linkini de yeni bir konuya baglayip bir yillik bir süreci forumda paylasacagim.

cümleten hos bulduk.

baris.yi

• Yeni üye
  • *
Ynt: Sac ekimi ile ilgili tavsiye (fotografli)
« Yanıtla #1 : 11 Ekim 2019, 15:19:48 »
donör bölgeyi unutmusum. buyrun.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 11 Ekim 2019, 18:51:48 »
Saçın ve donörün iyi bir sonuç almaya müsait kardeşim
Global Moderator

secret115

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 11 Ekim 2019, 19:34:50 »
Dönor kaliten ve saç tipin ekime çok uygun.
İyi bir yerde çok güzel sonuçlar elde edebilirsin.
Suistimal edilmeye en musait yer insanın zaaflarıdır.

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 13 Ekim 2019, 00:42:53 »
Tek ekimde kapatılacak bir açıklığın var, lakin yine de kendini güvenilir ellere teslim etmen gerekir çünkü vertex her ekimcinin üstünden gelebildiği bir bölge değil. Konuları gezerseniz, fikir sahibi olabilirsiniz. Foruma hoş geldiniz.

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #5 : 13 Ekim 2019, 01:40:57 »
Finasterid  5 ayda bu  saç  çok iyi olur

baris.yi

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 21 Ekim 2019, 13:03:10 »
Finasterid  5 ayda bu  saç  çok iyi olur

finas kullandim, jinokomosti ve diger yan etkileri gördüm. evlenmeden önce anlamamistim, yan etki yok zannediyordum ve her ortamda finasi savundum, cevreme abartiyorlar ya ben bomba gibiyim libidom nirvana diye ortalikta gezindim. özellikle düzenli cinsel hayati olmayan, seyrek sklikla cinsellik yasayan kisiler fark etmiyor. fark ettiginizde sürec biraz sikintili geciyor. yaklasik 6 ay kadar kullandim, biraktiktan sonra 4 ay kadar yan etki gördüm. kalici olmasindan korkuyordum ama düzeldi, tedavi icin amerikaya gitmistim, türkiyede igne ile androjen tedavisi ne sekilde oluyor bilmiyorum ama durum biraz sikintiliydi, bilginiz olsun.

ben tavsiye etmiyorum. alinacak risk degil. kelligi tercih ederim. bekar kisilerin tavsiyelerini de dikkate almayin bence. tabii ki iyi niyetlerle tavsiyeler veriyor olabilirler ama bu konuda istem disi yanlis yönlendirmeler olabilir.
ayrica düzenli spor yapanlarda yan etkilerin daha az oldugu söyleniyor, spor hayatimin bir parcasi, kendimi bildim bileli cesitli sporlari yaptim, fittness da bunlardan en ilkel ilani olsada saf kas gücü ve kondisyona dayali bir spor. cok siki bir gögüs programim olmasina ragmen (sk tekrarli kütle kazanmamaya ve sikilasmaya yönelik) jinokomasti etkisi oldu.

karaoğlan

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 21 Ekim 2019, 23:05:19 »
şakaklar ve çizgi konusunda takıntılıysan ekim yaptır fakat çok umursamıyorsan medikal tedavi uygula bence.

Kel123

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 03 Kasım 2019, 22:43:46 »
Yaş uygun açıklık az. Saç tipi harika. İyi bir ekimci ile harika olur

baris.yi

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 26 Şubat 2020, 14:44:53 »
an itibariyle sibel ulusan ile anlastim.
bazi olumsuz intibalar alsam da devam etmeye karar verdim. daha 6 aydan fazla var ekim icin, daha sonra düzenli olarak güncelleme yapacagim.
ekimden sonra anlasma sürecinde yasadigim olumsuzluklari da belirttigim tümüyle objektiv aciklamalarda bulunacagim. pesin hükümlü olmamak icin sürecin nasil devam ettigini de görmek istiyorum. fikir veren arkadaslara tesekkür ederim.

Facebook Twitter Instagram