Gönderen Konu: Merhaba 24 yaşında saç ekimi  (Okunma sayısı 362 defa)

keremk10

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Merhaba 24 yaşında saç ekimi
« : 11 Aralık 2022, 21:34:35 »
Herkese selamlar.24 yaşındayım ve ailemde genetik saç dökülmesi mevcut.Son 2-3 yıldır dökülmelerim gözle görülür şekilde arttı.Özellikle tepe bölgesindeki dökülme beni rahatsız etmeye başladı.Yaşımın genç olmasına rağmen ileride ikinci bir ekimi de göze alarak saç ektirmek istiyorum.Değeli yorumlarınızı almak istedim bu konu hakkında.Şimdiden teşekkür ederim

sahin0397

• Full Member
  • sahin0397
Ynt: Merhaba 24 yaşında saç ekimi
« Yanıtla #1 : 12 Aralık 2022, 00:06:39 »
selam, verteks yani tepe bölgesi dht bağlı dökülüyor bunun için takviye edici ilaç veya haplar kullanmanız gerekmekte.finasterid idi araştırın yan etkilerine bakın konularda var ,propecia da 1mg olarak bulunuyor günde 1 defa ,proscarda ise 5mg olarak bulunuyor 4 e bölünerek günde 1 defa kullanılması isteniliyor genelde, ekim için uygunsunuz bütçeniz ne kadar şehir probleminiz varmı bunlar önemli.
dr.hakan doğanay antalya
dr.serkan aygın İstanbul
asuman hair  İstanbul
bu üç klinik +35 bin tl civarında

medeks ve akl klinik +20 bin tl İstanbulda.

ankarada şahin çelik ve dr.muttalip keser var şahin çelik+20 bin tl muttalip keser greft başı euro ile işlem yapıyor.Bütçene uygun bu kliniklerden birini araştırıp seçebilirsin.

keremk10

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 12 Aralık 2022, 10:23:09 »
Öncelikle teşekkür ederim cevap için hocam.Bütçeden ziyade doğal görünüm olmasını istiyorum.Bahsettiğiniz klinikler ile görüştüm.Asuman Hair iki kere ekim olması lazım açıklık fazla dedi açıkçası iki kere gidip gelmek benim için zor olacak.Ahmet tosun (The hair klinik) ile görüştüm açıkçası ilgileri hoşuma gitti.Şimdilik Ahmet tosunu düşünüyorum açıkçası siz önerir misiniz bu kliniği ?

sahin0397

• Full Member
  • sahin0397
« Yanıtla #3 : 12 Aralık 2022, 12:40:08 »
hocam serkan aygın hakan doğanay veya asuman hair dururken diğerlerini ben tercih etmem şahsi düşüncem.konularını iyice araştırın.

pisikletadam

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 13 Aralık 2022, 01:22:02 »
Öncelikle teşekkür ederim cevap için hocam.Bütçeden ziyade doğal görünüm olmasını istiyorum.Bahsettiğiniz klinikler ile görüştüm.Asuman Hair iki kere ekim olması lazım açıklık fazla dedi açıkçası iki kere gidip gelmek benim için zor olacak.Ahmet tosun (The hair klinik) ile görüştüm açıkçası ilgileri hoşuma gitti.Şimdilik Ahmet tosunu düşünüyorum açıkçası siz önerir misiniz bu kliniği ?

bence olabilir çünkü benim gördüğüm donör bölgeyi çok iyi kullanan sayılı yerlerden bir tanesi ,seninde yaşın itibari ile tamda ilk etapta ihtiyaç duyacağın en önemli şey donör bölgen .ektikleri saçlar ise büyük oranda çıkıyor bence tercih edilebilir.

Facebook Twitter Instagram