Gönderen Konu: Saç ekimine uygun muyum?  (Okunma sayısı 296 defa)

Govos

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Saç ekimine uygun muyum?
« : 19 Aralık 2022, 01:50:56 »
Merhabalar yaşım 25 saç ektirmeyi düşünüyorum. 10-12 yıldır kafamın üst kısmında çok yoğun seboreik dermatit problemim var saçlarımın çoğunu bu iğrenç hastalık yüzünden kaybettim ve hala çok dökülmeye devam ediyor. Tedavisi yok çok çaresizim. Ailemde saç dökülmesi mevcut değil. Dayım, amcam, dedelerimin yaşlarına rağmen hepsinin (fırça gibi) benden çok saçı var. Saç ve saç ektirme ile ilgili pek bilgi sahibi değilim, her türlü fikirlerinize açığım. Saç ekimi merkezi önerir misiniz

Govos

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç ekimine uygun muyum?
« Yanıtla #1 : 19 Aralık 2022, 01:52:55 »
 |-onayisareti-|

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 19 Aralık 2022, 23:32:11 »
30 yaşları bekleyebilirsin saç ekimi için dostum dökülmen çok fazla değil bence biraz daha açılsın derim
Global Moderator

taco_9

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 20 Aralık 2022, 00:50:45 »
ön tarafa  ufak bir ekim yaptıracaksan daha çok çizgi oluşturma amaçlı belki o zaman sana ekim yapılabilir onun dışında ekimlik bir durumun yok  bence.

Govos

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 20 Aralık 2022, 13:36:08 »
ön tarafa  ufak bir ekim yaptıracaksan daha çok çizgi oluşturma amaçlı belki o zaman sana ekim yapılabilir onun dışında ekimlik bir durumun yok  bence.

Fotoğraflarda pek belli olmamış galiba ama alnım bayağı geniş saçlarım çok geriden başlıyor neredeyse kafamın üstünün ortasından. Sanırım şuan ki fotoğraflarda daha net belli oluyor.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 20 Aralık 2022, 23:02:33 »
 nalet bişidir serborik gec gecer.gecer gelir gecer gelir en son kafayı terkeder doktuğu saç geri gelir.ama uğraştırır.bazı sampuanlardan verim aldığını soleyenler var.vichynin veya kanazol falan iyi gelebiliyor diyenler var.genclikte açık alınla yasamak istemiyorum diyebilirsin.iyi bir yerde doğal bir on çizgi cektirebilisin ama gelecekte belki gene ekime ihtiyacın olabilir.veya şu an yapılcak on çizgi yuzunle uyumlumu olcak uyumsuzmu olcak bunu drlar bilir.ektirsen bir zor ektirmesen bir zor.paragoz olmayan estetikten anlayan bir dr durumuna gore karar verse daha iyi.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Facebook Twitter Instagram