Gönderen Konu: Asmed saç ekimi 4500 greft  (Okunma sayısı 768 defa)

Titan

• Yeni üye
  • *
Asmed saç ekimi 4500 greft
« : 23 Aralık 2022, 05:29:55 »
Merhaba arkadaşlar.
Yıllar yılı araştırmalarım sonucu 8 aralık 2022 de Asmed de 2.10 Greft ortalamasıyla 4500 greft saç ektirdim. Araştırmalarım esnasında bu sitenin bilgi birikimimde çok faydası oldu. Buradaki gerçek bilgiler ve eşsiz örnekler en doğru kararı vermenizde çok büyük rol oynuyor. Bu formu kuran ve emeği geçenlere sonsuz teşekkürler. Bu kliniği seçmemdeki en büyük etkenlerden biri dönör bölgesini çok iyi kullanmaları. Bu klinikte gelecek kaygılarınızda göz önünde bulundurulup ona göre bir planlanma eşliğinde saç ekiminiz yapılıyor. Kabuk dökümü yeni bitti.  Umarım süreç iyi geçer. Olabildiğince süreci burdan paylaşmaya çalışacağım.

Titan

• Yeni üye
  • *
Ynt: Asmed saç ekimi 4500 greft
« Yanıtla #1 : 23 Aralık 2022, 05:53:40 »
Buda son hali

cral03

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 26 Aralık 2022, 12:49:43 »
hayırlı olsun asmedde çekilen fotoğrafları da paylaşırmısınz

Hietzsche

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 26 Aralık 2022, 23:39:48 »
hayırlı olsun ekim güzel görünüyor hocam umarım sonuçta dilediğin gibi olur.

Titan

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 27 Aralık 2022, 01:07:21 »
hayırlı olsun asmedde çekilen fotoğrafları da paylaşırmısınz
Teşekkürler.
Asmedte çekilen resimler telefonumda kayıtlı değil ama bir kaçtanesinin görüntüsünü koyabilirim

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 27 Aralık 2022, 01:09:55 »
Hayırlı olsun saç ekimiz koray hoca mı yoksa ekip mi yaptı saç ekimini hocam?
Çok güzel bir planlama olmuş açık alana göre süper 1 Ekim ön çizgi sıklık çok iyi umarım çok güzel bir sonuç olur geçmiş olsun
Global Moderator

Titan

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 27 Aralık 2022, 01:34:03 »
Hayırlı olsun saç ekimiz koray hoca mı yoksa ekip mi yaptı saç ekimini hocam?
Çok güzel bir planlama olmuş açık alana göre süper 1 Ekim ön çizgi sıklık çok iyi umarım çok güzel bir sonuç olur geçmiş olsun
Güzel yorumların için çok teşekkür ederim üstat.
Benim ekimim 2023 Mart ayı gibi olacaktı fakat ani bir şekilde çağırıp operasyon için gel dediler gittim. “B” opsiyonunda müsaitlik vardı (“B” Kliniğin ekibi - “A” Koray hoca) bende bütçe planlamamı az çok yapmıştım Koray hocada o an yapmak için parasal olarak tam hazır değildim diye bilirim. Bende B opsiyonunu seçtim. Zaten tüm opsiyonlarda ön çizgide kanal açma ve ön çizgiyi ekmeyi Koray hoca hapıyor. Kalanını ekip yapıyor. Bende en azından öyle oldu. Bu arada, bildiğim kadarıyla A opsiyonunu seçerseniz bile operasyonun büyük bir kısmını yinede ekibi yapıyor. Koray hoca oradaki tüm operasyon odalarını sık sık kontrol edip yapılan ekimleri hep denetliyor. Buda sizi güven veriyor.

Titan

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 27 Aralık 2022, 02:15:19 »
hayırlı olsun ekim güzel görünüyor hocam umarım sonuçta dilediğin gibi olur.
Teşekkürler. Umarım herşey güzel giderde sonuç gönlümüzce olur

Titan

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 10 Ocak 2023, 17:18:10 »
Merhaba arkadaşlar
Saç ekimimin bir ayı bitti. Bir kaç resim ekliyorum. Benim adıma Sürecin nasıl gittiğine dair yorumlarınızı bekliyorum. Ekimim 15 ile 20 ci günleri arasında şok dökülmeler oldu gibi Elimi ıslatıp kafama sürdüğümde elime bayağı saç geliyordu ama ne hikmetse artık elime bir kaç tel dışında saç gelmiyor. Bu normalmidir, şok dökülmenin bittiğine delaletmi eder. Ekim tecrübesi olan arkadaşlar yorumlarsa sevinirim

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 10 Ocak 2023, 17:24:44 »
Tepe alan zor bir bölge oradı biraz seyrek sonuçlanacaktır
Ön orta gayet güzel ve sık olacaktır düşüncem bu şekilde
Sürecinizde gayet güzel ve sağlıklı ekiminizde süper yapılmış zaten
Sürecinizde olması gerektiği gibi hiç bir sorun yaşamadan sağlıklı şekilde devam etmiş donörde sorunsuz duruyor
Global Moderator

Titan

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #10 : 10 Ocak 2023, 17:31:43 »
Tepe alan zor bir bölge oradı biraz seyrek sonuçlanacaktır
Ön orta gayet güzel ve sık olacaktır düşüncem bu şekilde
Sürecinizde gayet güzel ve sağlıklı ekiminizde süper yapılmış zaten
Sürecinizde olması gerektiği gibi hiç bir sorun yaşamadan sağlıklı şekilde devam etmiş donörde sorunsuz duruyor

Yorumların için teşekkürler.
Evet Tepe bölgesi zor bir alan. Bu ilk ekimden gelecek sonuca göre 2 ci ekime karar vereceği m umarım finansteridin yardımıyla tepe bölgesi biraz kendini toplar. Tepe bölgesi son 1 yılda bu hale geldi. Vitaminler ve finansteridin yardımı olacaktır inşallah. Koray hoca finansterid ile kendini toparlar demişti

Facebook Twitter Instagram