Gönderen Konu: Benim durum nasıl? Nerde saç ekimi yapmam lazım?  (Okunma sayısı 246 defa)

Kuantum35,5

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Selam arkadaslar,

uzun zamandır sizi takip ediyorum, daha halen karar veremedim.
ASMEDe cok hefes ettim, ama imkansız benim için. Cok pahalı.

Durumum böyle:

1) yaş                     = 39
2) saç dökülmesi zaman      = 19-20
3) saç dökülme tipi               = yavaş
4) dökülme nereden başladı?    = ön bölge
5) ilaç? etkisi?                      = 15 sene önce finasterid, 2,5 sene kullandım. Yan etkisi beni mahvetti, daha halen düzelmedim tamamen (libido). Minoxidil kullandım uzun zaman, bıraktıktan sonra direk yine dökülme başladı. Sebamed sampuanı kulanıyorum.
6)fotografları                  = ıslak ve kuru resimler (ASMEDE yoladım)

Fikriniz? Doktor tavsiye? Asmede benziyen, daha ucuz bir yer varmı?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Benim durum nasıl? Nerde ekim yapmam lazım?
« Yanıtla #1 : 07 Mart 2023, 00:58:43 »
saç ekimine uygunsunuz tek sorun saç tellerinizin ince olması
tepede ve yan hatta seyreklik var onlar dahil güzel bir forontal ön çizgi ile güzel bir ekim olur

tek yapman gereken iyi bir saç ekim merkezine karar vermen
saç etkimek için saç ektirme

imkanına göre en doğru merkezi araştır forumda ve seç saç ekimi düşünüyorsan
Global Moderator

baldsetfree

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Benim durum nasıl? Nerde ekim yapmam lazım?
« Yanıtla #2 : 09 Mart 2023, 10:53:07 »
Hintel başkanın çizdiği çizgi gayet güzel olmuş fakat yaşın göz önünde bulundurularak ön çizgin biraz daha aşağıdan çekilebilir çünkü bu yaştan sonra çok fazla dökülme problemi yaşamazsın uzun yıllar bu şekilde devam eder açıklığın.
Ben olsam bu yüzden aşağıdan alırdım çizgiyi daha aşağıdan başlayan saç çigileri insanın yüzüne çok yakışırken geride çizgiler hem doğal olmuyor ekim olduğu belli oluyor hemde insana öncesi sonrası çok bir fark katmıyor.
Asmed benzeri demişsin bunun için serkan aygın ,asuman hair daha düşük bütçe ile istersen ahmet tosun tavsiye ederim tabi bunlara asmed benzeri demek doğru değil tavsiye edilebilecek üst düzey ekim merkezi diyelim .

serenade11

• Hero Member
Ynt: Benim durum nasıl? Nerde saç ekimi yapmam lazım?
« Yanıtla #3 : 09 Mart 2023, 12:03:13 »
Saç ekimine uygunsunuz. Bence Asuman Hair 4000-4500 greft ile  bu açık alanınızı rahatlıkla kapatır. Tabi başka merkezleride araştırabilirsiniz. 3-5 ay güncel saçlarınızı ve donör bölgeyi güçlendirerek saç ekimine öyle girin derim. Kararınızı direkt vermeyin, hata yapmamak için herşeyi düşünerek yapın) böylelikle 1 ekimle saç defterini kapatırsınız.
  • Ekim Tarihi: 03.07.2022
  • Ekim Merkezi ismi Asuman Hair
  • Greft Miktarı 4000
  • Yaşınız 25

Facebook Twitter Instagram