Gönderen Konu: Ne yapmam lazım  (Okunma sayısı 255 defa)

qalatas06

• Yeni üye
  • *
Ne yapmam lazım
« : 12 Mayıs 2023, 16:27:40 »
Uzun bir süre fin kullandım şu anda kullanmıyorum agrasif bir dökülmem yok
Aşağı yukarı 2 seneden beri belki de geçmiştir dökülmem var. Artık çok canımı sıkmaya başladı çok çabuk yağlanıyor ne yaparsam yapayım önüne geçemedim xpecia tablet kullanıyorum
Minox kullanmak istemiyorum, en son tahlil yaptırdığım da d ve b12 eksikliğim vardı ne yapmam lazım sizce

Subzeroo

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Ne yapmam lazım
« Yanıtla #1 : 12 Mayıs 2023, 16:36:58 »
Sana yardımcı olabilecek bir bilgiye sahip değilim kusura bakma fakat sen bana yardımcı olabilecek bir bilgiye sahipsin yardımcı olursan sevinirim, Finas kullandığın süreçte saçında pozitif etki oldumu? Neden bıraktın?

qalatas06

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 12 Mayıs 2023, 16:41:15 »
Sana yardımcı olabilecek bir bilgiye sahip değilim kusura bakma fakat sen bana yardımcı olabilecek bir bilgiye sahipsin yardımcı olursan sevinirim, Finas kullandığın süreçte saçında pozitif etki oldumu? Neden bıraktın?
Söyle söyleyeyim ben kendi düşüncemi sana ben hiç bir yan etki vs yaşamadım 1.5 seneyi geçik kullandım gerçekten vermeye param olmadığı için bıraktım artık her ay her ay yetişemedim yani 😂 gayet memnundum etki ediyordu çünkü hissedebiliyorsun

Subzeroo

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 12 Mayıs 2023, 16:43:34 »
Çok iyi kral, umarım herşey gönlünce olur ve bilgi aktaracak arkadaşlara ulaşırsın.
19,5 yaşındayım bende yeni başladım, sen kaç yaşında başladın, birde saçına olumlu tepki verdimi

duck

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 12 Mayıs 2023, 16:48:32 »
Söyle söyleyeyim ben kendi düşüncemi sana ben hiç bir yan etki vs yaşamadım 1.5 seneyi geçik kullandım gerçekten vermeye param olmadığı için bıraktım artık her ay her ay yetişemedim yani 😂 gayet memnundum etki ediyordu çünkü hissedebiliyorsun
tahminimce propecia kullandın. aylık 25tl'ye proscar kullanmayı niye tercih etmedin ki. tepelerde hiçbir sıkıntı yok sadece şakaklar hafiften seyrelmiş
bence proscar kullan dediğine göre etki etmiş zaten

Günlük 1.25 mg finasteride

Önerilerim Doktor Tavsiyesi Değildir

Ekim merkezi Ahmet Tosun
Greft sayısı 4500
Ekim tarihi 14.03.2023
[/U

qalatas06

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 12 Mayıs 2023, 16:50:25 »
Çok iyi kral, umarım herşey gönlünce olur ve bilgi aktaracak arkadaşlara ulaşırsın.
19,5 yaşındayım bende yeni başladım, sen kaç yaşında başladın, birde saçına olumlu tepki verdimi
Ben fin kullanmaya 21 yaşında başladım 23üm
Şu anda bana kalırsa  yan etkisi psikolojik olduğunu düşünüyorum  evet olumlu bir tepki aldım kalınlaşma ve kullandığım süre zarfında dökülme azaldı baya bi

qalatas06

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 12 Mayıs 2023, 16:51:59 »
tahminimce propecia kullandın. aylık 25tl'ye proscar kullanmayı niye tercih etmedin ki. tepelerde hiçbir sıkıntı yok sadece şakaklar hafiften seyrelmiş
bence proscar kullan dediğine göre etki etmiş zaten
Propecia ve proscar arasında bir fark yok değil mi 2side aynı etkiyi veriyor  ayrıca onun fiyatı şu an 95 arası galiba
« Son Düzenleme: 12 Mayıs 2023, 17:01:04 Gönderen: qalatas06 »

duck

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 12 Mayıs 2023, 17:16:02 »
Propecia ve proscar arasında bir fark yok değil mi 2side aynı etkiyi veriyor  ayrıca onun fiyatı şu an 95 arası galiba
fark yok sadece 4'e bölüyorsun
tam bölemesen bile 4 gün içinde zaten 5mg almış oluyorsun, ilaç buharlaşmıyor.

Ekim merkezi Ahmet Tosun
Greft sayısı 4500
Ekim tarihi 14.03.2023
[/U

qalatas06

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 12 Mayıs 2023, 18:29:34 »
fark yok sadece 4'e bölüyorsun
tam bölemesen bile 4 gün içinde zaten 5mg almış oluyorsun, ilaç buharlaşmıyor.
Anladım, açıklamanda xpecia günde 2 kez yazıyor günde 2 kez mi kullanılması lazım ben her gün 1 tane alıyorum

duck

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 12 Mayıs 2023, 19:05:41 »
Anladım, açıklamanda xpecia günde 2 kez yazıyor günde 2 kez mi kullanılması lazım ben her gün 1 tane alıyorum
2 hapta 320mg saw palmetto 2500 mcg biotin var yarısını alınca önerilen dozun yarısı oluyor
Pek farkedeceğini zannetmem zaten etkisi minimaldir veya yoktur anti androjene göre

Ekim merkezi Ahmet Tosun
Greft sayısı 4500
Ekim tarihi 14.03.2023
[/U

Facebook Twitter Instagram