Gönderen Konu: Saç Ekimi İçin Öneriler  (Okunma sayısı 170 defa)

hypnosee

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Saç Ekimi İçin Öneriler
« : 24 Mart 2023, 23:48:45 »
Herkese merhabalar saç ekimi yaptırmayı düşünüyorum ve foruma yeni üye oldum. Çok bilgi sahibi olmadığım için konu açıp fikrinizi almak istedim. Eylül gibi düğün yapmayı planlıyorum ve düğüne kadar az da olsa toparlanmasını istiyorum ekimin. Medekshaircenter’dan Gökhan Bey ile görüştüm ve kendisi önce ön tarafa ekim daha sonra da tepe kısımlara ekim olması gerektiğini söyledi. Yani 2 seans olacak. Hem sizin merkezle alakalı fikirlerinizi hem de uygun mu diye sormak istedim. Saç görüntümü de paylaşıyorum ekte. Şimdiden katkısı olan arkadaşlara teşekkür ediyorum.

baldLion

• Hero Member
Ynt: Saç Ekimi İçin Öneriler
« Yanıtla #1 : 26 Mart 2023, 02:40:19 »
medeksin özellikle başarılı sonuçlar elde ettiği geniş bir açıklığın var sana tavsiyem ön hattı yeniden oluşturacak kısmı bir ekim sonrasında aynı seansta verteksede ekim olacak şekilde bir planlama olmalı .orta bölge ve önün hemen arkasında azımsanmayacak düzeyde saçların var oralara çok girilmemeli bence.

hypnosee

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 26 Mart 2023, 03:00:16 »
Öncelikle yorumun için teşekkür ederim. Ben de tek seansta halledilebilir diye düşünuyordum ama 2 seans denilince biraz çekimser kaldım açıkcası

ahmet turan

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 26 Mart 2023, 13:10:23 »
Medeks iki seans dediyse dinle bence normalde tek ekim yapan nadir kliniklerden ama sana iki ekim dedilerse muhtemelen bir bildikleri olmalı büyük ihtimalle alanı ölçmüşlerdir çok büyük görünce o şekilde planlamışlardır.

Facebook Twitter Instagram