Gönderen Konu: İzmir DHI ekimi ART HAİR.  (Okunma sayısı 3530 defa)

Erdinç Yalçın

• Yeni üye
  • *
İzmir DHI ekimi ART HAİR.
« : 29 Mart 2023, 14:27:00 »
Merhaba arkadaşlar uzun araştırmalar sonucu art hair izmir de 28.03.2023 itibari ile saçımı ektirdim süreci sizinle tek tek paylaşıcam umarım olumlu bir sonuç alırım.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: İzmir DHI ekimi ART HAİR.
« Yanıtla #1 : 29 Mart 2023, 17:50:50 »
Saç ekim öncesi resimlerinizi ekleyin lütfen konuya
Global Moderator

Beygirbey

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 29 Mart 2023, 23:39:33 »
On cizgi tasarimini cok begenmedim sanirim. Vertekse de mi ekim yapildi, oradaki yaralanmalar ekim bolgesi sanirim. Greft sayilarini bilemedigim icin yorum yapamiyorum. Izmirde yasasaydim muhtemelen Sibel Ulusan’i tercih edebilirdim. Umarim istediginiz gibi bir sonuc alirsiniz.
Serkan Aygın Saç Ekimim:
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=30196.0

Ersin Bey'in ekibi
4.300 Greft (DHI & Sapphire FUE) ilk ekim
2.000 Greft (DHI) ücretsiz revizyon

Takviyeler: Minox., Topikal Fin, Priorin Intense, Biotin, Omega-3, PRP (4 seans), Mezo (10 seans)

Erdinç Yalçın

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 29 Mart 2023, 23:42:22 »
Ekim öncesi fotoğraflar

Erdinç Yalçın

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 29 Mart 2023, 23:43:19 »
On cizgi tasarimini cok begenmedim sanirim. Vertekse de mi ekim yapildi, oradaki yaralanmalar ekim bolgesi sanirim. Greft sayilarini bilemedigim icin yorum yapamiyorum. Izmirde yasasaydim muhtemelen Sibel Ulusan’i tercih edebilirdim. Umarim istediginiz gibi bir sonuc alirsiniz.
2750 greft ekim yapıldı verteks bölgesine ekim yapılmadı baticon izleri sadece oradakiler.

kellim

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 30 Mart 2023, 05:34:05 »
Tam ekilmelik saçlar güzel sonuç gelmesi lazım hayırlı olsun
  • Ekim Merkezi ismi medeks
medeks

Karakutu

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 30 Mart 2023, 14:20:41 »
Hayırlı olsun. Kardeş çizgide sıkıntı var. Alttaki resimde bile çizginin düzgün olmadığı çok net görünüyor. İnṣallah ekilenler çıkar mutlu olursun.

Erdinç Yalçın

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 30 Mart 2023, 14:23:01 »
Hayırlı olsun. Kardeş çizgide sıkıntı var. Alttaki resimde bile çizginin düzgün olmadığı çok net görünüyor. İnṣallah ekilenler çıkar mutlu olursun.
saçlı olan fotoğrafı diyorsan çizginin biri zaten yukarda ve aşağıda olmak üzere iki şekil çizildi ikisi arasında karar verdik. Ekim olan fotoğraflarda çizgide ne gibi bir sıkıntı var anlayamadım normal gibi geliyor bana

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 30 Mart 2023, 16:36:18 »
saçların saç ekimi için uygun ve gayet güzel  bu saçlara merkez seçimi yanlış çok güzel bir ön çizgi planlaması güzel bir ekim yaptırsaydın keşke
umarım seni mutlu eder

kısaca bu sekilde durumlar için estetik önemli bu ekimde de estetiğin e si pek görülmüyor
Global Moderator

Erdinç Yalçın

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 30 Mart 2023, 16:53:12 »
saçların saç ekimi için uygun ve gayet güzel  bu saçlara merkez seçimi yanlış çok güzel bir ön çizgi planlaması güzel bir ekim yaptırsaydın keşke
umarım seni mutlu eder

kısaca bu sekilde durumlar için estetik önemli bu ekimde de estetiğin e si pek görülmüyor
şuan benim için olumlu veya olumsuz yorum yapmak çok erken o yüzden uzadığında daha net sonuçlar göreceğiz burada paylaşımlarıma devam edicem. Yorumlarınız için teşekkürler

abred

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 04 Nisan 2023, 20:39:04 »
Hayırlı olsun ekiminiz inşallah sonucu güzel olur.

draculatapma

• Müslüm GÜRSES
  • Jr. Member
  • **
  • Ali TEKİNTÜRE
« Yanıtla #11 : 04 Nisan 2023, 22:47:09 »
şuan benim için olumlu veya olumsuz yorum yapmak çok erken o yüzden uzadığında daha net sonuçlar göreceğiz burada paylaşımlarıma devam edicem. Yorumlarınız için teşekkürler

'Benim için olumlu ya da olumsuz yorum yapmak için çok erken demişsiniz ' fakat dikkatinizi çekerim yorumu yapan kişi Hintell , Binlerce Ekim görmüş bilgi birikimi çok fazla biri , eğer bişey diyorsa bence kulak ardı etmeyin, boşa konuşmuyordur. Bu arada dediklerine yüzde yüz katılıyorum . Merkez seçimi hatalı . ön saç çizgisi daha simetrik ve doğal yapılabilirmiş. Umarım tatmin eder
Karanlıklar Ülkesindeyim Işıklarım Hep Sende Kalmış...

Erdinç Yalçın

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #12 : 05 Nisan 2023, 00:01:51 »
'Benim için olumlu ya da olumsuz yorum yapmak için çok erken demişsiniz ' fakat dikkatinizi çekerim yorumu yapan kişi Hintell , Binlerce Ekim görmüş bilgi birikimi çok fazla biri , eğer bişey diyorsa bence kulak ardı etmeyin, boşa konuşmuyordur. Bu arada dediklerine yüzde yüz katılıyorum . Merkez seçimi hatalı . ön saç çizgisi daha simetrik ve doğal yapılabilirmiş. Umarım tatmin eder
tabiki kendisinin tecrübesi ve bilgi birikimi vardır. Ön çizgideki olay biraz daha düz mü çizilmeliydi onu mu demek istiyorsunuz. Şakak kısımları daha az girintili gibi ?

Alpha

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 05 Nisan 2023, 00:21:44 »
planlama güzel yalnız ön çizgi tasarımı daha güzel olabilirdi .bu ekim merkezine nasıl karar verdin dostum merkezle ilgili biraz bilgi verebilirmisin.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 05 Nisan 2023, 00:27:13 »

sanırım ne demek istediğimi anlatamadım şu şekilde söyleyeyim o zaman saçların çok güzel açıklığın ise az
kısaca saç ekimini kel olduğun için değil daha estetik bir görüntü için yapıyorsun.

bu da iyi bir ön çizgi cm2 hesabı sık bir saç ekimi ve kendi saç yönlerine uygun kanal açarak olur.

ön çizgin bu duruma göre  senin yüz yapını referans noktalarını ve sana yakışacak bir yapıyı temsil eden bir çizgi değil merkezin el alışkanlığı ile herkese yaptığı kendini geliştirmediği bir ön hat çizimi. estetik bir çizgi değil  kısaca . ha senin idare edeceğin bir ön çizgi sonucu olabilir  sonuç alınca ama neden harika olabiliyorken buna mecbur bırakıldın ?
bununda nedeni gittiğin ekim merkezinin bu konuda deneyimsiz oluşu

mercedes de arabadır tofaş da  ama ikiside yolda gider örnek vermek gerekirse

senin ön çizgin bu şekilde olsa ve biraz daha sık ekilebilse umarım saç yönlerinde uyumludur harika olurdu.

kısaca benim saçlarım senin gibi olsa üstüne araba verseler para ödedemi geçtim bu merkezi tercih etmezdim durumum olmasa da
ekimlerine bakınca bu ön çizgiler sonuçlardan reklam paylaşımları olsada instagramın da anlaşılır ama saç ekiminden anlayan anlar
zaten önemli olanda bu saç ekimi öğrenmeden saç ektirmeyin.

umarım seni mutlu eden sonuç olur ama bir mercedes olabilecek ken şahine binmeyi tercih etmişsin.

bu arada çizgi 1 cm daha aşşagı çekilebilir saç dökülme durumuna göre benim çizdiğim ona göre değerlendirme şekil itibari bak

şimdi soruyorum hangisini isterdin ?

söylediklerim tamamen senin için hepinizin düzgün saç ekimi yaptırıp mutlu olmanız için ve de saç ekim merkezlerin de hatalarını görüp daha kaliteli saç ekimi yapmaları için.

« Son Düzenleme: 05 Nisan 2023, 00:35:04 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram