Gönderen Konu: Saç Ekimi  (Okunma sayısı 275 defa)

Emre Akyüz

• Yeni üye
  • *
Saç Ekimi
« : 22 Nisan 2023, 17:58:03 »
Merhabalar, ben yeniyim forumda.  Yanlış bir yere yazıyorsam kusura bakmayın. Şakaklarımda açılma var. Tip 2 diyebileceğimiz bir dökülme. Artık saçlarıma şekil verdiğimde yanlardaki hafif açıklık canımı sıkıyor. Saçlarımı ektirmek istiyorum. Benim ekim ile ilgili ciddi bir saç kaybı problemim olmadığı için estetik açıdan bakıyorum. Doğal görünüm ve şakak bölgelerinde iyi sonuçlar veren yerler, doktorlar hangileridir?  Doğal olmasını çok önemsiyorum. Şimdiden müteşekkir olurum ☺️

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç Ekimi
« Yanıtla #1 : 22 Nisan 2023, 21:37:59 »
resimlerinizi 360 derece konuya eklemeden öneri de bulunamayız
Global Moderator

Emre Akyüz

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 25 Nisan 2023, 12:10:23 »
resimlerinizi 360 derece konuya eklemeden öneri de bulunamayız

Buyurun, ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederim.

Karanlık Adam

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 25 Nisan 2023, 13:12:19 »
Reis saçlarin bence gayet güzel herkezin hafif te olsa kusuru olur saçlarinda takilma bence tabiki ekim lengüzel olabilir,ama şu görüntü bende olsaydi hiç bulaşmazdim

kelveötesi35

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 25 Nisan 2023, 13:20:07 »
Kardeşim bende saç ekimini şu an sana önermiyorum. Ben senin durumunda olsaydım saçları koruma yoluna gider olabildiğince ekimi ertelerdim.

ahmet turan

• Sr. Member
« Yanıtla #5 : 25 Nisan 2023, 23:18:08 »
Bana kalırsa saçlarını uzat ve tarama stilini değiştir .Ekimlik bir durumun ise şu an yok bencede.

Emre Akyüz

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 25 Nisan 2023, 23:20:40 »
Reis saçlarin bence gayet güzel herkezin hafif te olsa kusuru olur saçlarinda takilma bence tabiki ekim lengüzel olabilir,ama şu görüntü bende olsaydi hiç bulaşmazdim

Değerli yorumun için teşekkürler ☺️

Emre Akyüz

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 25 Nisan 2023, 23:22:00 »
Kardeşim bende saç ekimini şu an sana önermiyorum. Ben senin durumunda olsaydım saçları koruma yoluna gider olabildiğince ekimi ertelerdim.

Yazdıklarınız için müteşekkirim. Bir süre daha beklemem sağlıklı olacak galiba.

Emre Akyüz

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 25 Nisan 2023, 23:26:45 »
Bana kalırsa saçlarını uzat ve tarama stilini değiştir .Ekimlik bir durumun ise şu an yok bencede.

Saçlarım uzadığında dökülme sorunum kalmıyor gibi ama saçlarıma şekil verince yanlarımın açıklığı canımı sıkıyor. Şekil vermek bile çirkinleşiyor. Gerçekten birileri " saçın var daha ne takıyorsun" vs diyebilir. Bu gayet haklı bir cümle ama o saça verdiğim şekilden sonra o kusur ortaya çıktıktan sonra saçımın olması da çok anlam ifade etmiyor. Beyaz kağıtta bir leke gibi. Leke küçük olabilir ama hep dikkati üzerine çekiyor benim açımdan. Bu yüzden takıyorum. Ailede de genetik olaraktan olduğundan korkmaya başladım ve gittikçe kafaya taktım. Bir süre daha beklemek en mantıklısı. Değerli yorumun için teşekkürler ☺️

Karanlık Adam

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 26 Nisan 2023, 00:42:09 »
Yaş kaç,hiç yoktan 30üstünde yaptir açilabildiği kadar açilsin

Emre Akyüz

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #10 : 26 Nisan 2023, 00:44:22 »
Yaş kaç,hiç yoktan 30üstünde yaptir açilabildiği kadar açilsin