Gönderen Konu: Saç ekim merkezi tavsiyesi lütfen  (Okunma sayısı 681 defa)

umutc

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Saç ekim merkezi tavsiyesi lütfen
« : 23 Nisan 2023, 23:43:15 »
Herkese merhabalar.
Özellikle son 2-3 yılda yoğun saç dökülmesi sorunu yaşadım ve sonuç eklerde yüklediğim fotoğraflardaki gibi oldu.. Son bir kaç aydır doktor tavsiyesi ile kullandığım vitaminler ve karışım (bemiks, evigen, bepanthen vs.) sayesinde dökülmeler çok azaldı ancak tam durmuş değil.

Yaşım 36. İnce telli saçlara sahibim. Saç ekimi sonrası doğal görünümü bozmayacak ve beni tatmin edebilecek saç ekim merkezleri hususunda tavsiyenize ihtiyacım var.

Maddi olarak bir sınır koymak istemiyorum, daha çok saç ekim merkezinin başarısına ve fiyatına göre bir seçim yapacağım. Bulunduğum ilde herhangi bir saç ekim merkezi olmadığı için her halükarda il dışına çıkmam gerekecek o yüzden saç ekim merkezinin hangi ilde olacağı da sorun değil.

Bu bilgiler doğrultusunda ve eklediğim fotoğraflardaki saçımın durumunu da göz önünde bulundurarak saç ekim merkezi tavsiyesine ihtiyacım var. Ayrıca saç ekiminden önce kullanmamı tavsiye ettiğiniz herhangi bir şey varsa onları da belirtirseniz çok sevinirim.

Zaman ayırıp öneride bulunan tüm arkadaşlara şimdiden sonsuz teşekkürler.

ahmet turan

• Sr. Member
Ynt: Saç ekim merkezi tavsiyesi lütfen
« Yanıtla #1 : 23 Nisan 2023, 23:55:05 »
Ekime çok uygunsun hocam ben olsam serkan aygın ,asuman hair yada ahmet tosun’dan birine karar verirdim bütçen çok yüksekse asmedde olabilir.
Açıklığın çok az ,saç tellerin kalın ve güçlü görünüyor ,donör alanında çok iyi Ayrıca beyaz saçında çok olduğu için bunlardan alınıp ekilen saçlarınında kapatıcılığı yüksek olur .Tek yapacağın şey gerçekten kendini kanıtlamış ve yüksek oranda güzel sonuçlar elde edebilen bir yerde ekim yaptırmak.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 23 Nisan 2023, 23:57:20 »
80cm2 alan saç geçişleri ile 90 cm2 cm2 bir 3000 gref cm2 başına  37 greftr  saç kalınlığı 60 mikron tahminiz süper olur saç kaliteniz çok güzel İmkan varsa asmed gidin Dr koray erdoğan
« Son Düzenleme: 24 Nisan 2023, 03:55:35 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 23 Nisan 2023, 23:57:40 »
 ön ekimi ve baz yerlerde aralara girilcek ondan kotu ekim saçı bundan kotu eder hemen ektirme konuları incele.incelmişleri yok sayarlar yas 36.daha dht dokmez.bence tek tek konuları kurcala.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

umutc

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 24 Nisan 2023, 00:01:38 »
Ekime çok uygunsun hocam ben olsam serkan aygın ,asuman hair yada ahmet tosun’dan birine karar verirdim bütçen çok yüksekse asmedde olabilir.
Açıklığın çok az ,saç tellerin kalın ve güçlü görünüyor ,donör alanında çok iyi Ayrıca beyaz saçında çok olduğu için bunlardan alınıp ekilen saçlarınında kapatıcılığı yüksek olur .Tek yapacağın şey gerçekten kendini kanıtlamış ve yüksek oranda güzel sonuçlar elde edebilen bir yerde ekim yaptırmak.

Dönüş için çok teşekkürler hocam, saygılar :)
  • Ekim Tarihi: 25.12.2023
  • Ekim Merkezi ismi Asuman Hair Transplant
  • Greft Miktarı 4450
  • Yaşınız 36

umutc

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 24 Nisan 2023, 00:03:07 »
80 saç geçişleri ile 90 cm2 cm2 bir 3000 gref cm2 başına  37 greftr  saç kalınlığı 60 mikron tahminiz süper olur saç kaliteniz çok güzel İmkan varsa asmed gidin Dr koray erdoğan

Maşallah detaylı bir dönüş yapmışsınız hocam  :D, çok ama çok teşekkürler  :)
  • Greft Miktarı 4450
  • Yaşınız 36

duck

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 24 Nisan 2023, 00:06:10 »
önlerdeki saçlarınız maalesef ki dökülmeye yatkınlar. DOKTOR kontrolünde finasteride başlamanızı öneririm yaşınız son derece uygun
ekim merkezi olarak ahmet tosun'u tavsiye ederim. bütçesi yüksek olan bir yer istiyorsanız serkay aygın veya muttalip keser'e (asmed) gidebilirsiniz

Günlük 0.5 mg Dutasteride

Önerilerim Doktor Tavsiyesi Değildir

Ekim merkezi Ahmet Tosun
Greft sayısı 4500
Ekim tarihi 14.03.2023
[/U

umutc

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 24 Nisan 2023, 00:07:18 »
ön ekimi ve baz yerlerde aralara girilcek ondan kotu ekim saçı bundan kotu eder hemen ektirme konuları incele.incelmişleri yok sayarlar yas 36.daha dht dokmez.bence tek tek konuları kurcala.

Öneriniz için çok teşekkürler hocam. Konulara bakmasına bakıyorum da herkesin saç yapısı, dökülmesi vs. farklı olduğu için mevcut konulardan ziyade bu konuda tecrübeli arkadaşlardan saçıma bakarak yapacağı tavsiyeleri alarak ilerlemek istiyorum.
  • Greft Miktarı 4450
  • Yaşınız 36

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 24 Nisan 2023, 00:08:13 »
 dokulmeye musaitleri yok sayarlar ekimden sonra prp flan yaparlar dht bu saatten sonra pek dokmez
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 24 Nisan 2023, 00:08:52 »
Öneriniz için çok teşekkürler hocam. Konulara bakmasına bakıyorum da herkesin saç yapısı, dökülmesi vs. farklı olduğu için mevcut konulardan ziyade bu konuda tecrübeli arkadaşlardan saçıma bakarak yapacağı tavsiyeleri alarak ilerlemek istiyorum.
hocam onceliğin doğallık olsun ön ekimi aman dikkat kotu ekim kellikten beter

umutc

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 24 Nisan 2023, 00:10:19 »
önlerdeki saçlarınız maalesef ki dökülmeye yatkınlar. DOKTOR kontrolünde finasteride başlamanızı öneririm yaşınız son derece uygun
ekim merkezi olarak ahmet tosun'u tavsiye ederim. bütçesi yüksek olan bir yer istiyorsanız serkay aygın veya muttalip keser'e (asmed) gidebilirsiniz

Dönüş ve tavsiyeleriniz için çok teşekkürler hocam. Finasteri dediğiniz ilacı saç ekiminden önce mi kullanma mı tavsiye edersiniz?
  • Greft Miktarı 4450
  • Yaşınız 36

umutc

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 24 Nisan 2023, 00:13:16 »
hocam onceliğin doğallık olsun ön ekimi aman dikkat kotu ekim kellikten beter
Aynen hocam. Açıkçası benim de en büyük korkum yapacağım işlemin çok doğal durmaması. Özellikle de ön saç çizgisinin kalitesinde durum kendini gösteriyor.
  • Greft Miktarı 4450
  • Yaşınız 36

duck

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 24 Nisan 2023, 00:16:31 »
Dönüş ve tavsiyeleriniz için çok teşekkürler hocam. Finasteri dediğiniz ilacı saç ekiminden önce mi kullanma mı tavsiye edersiniz?
öncesinde kullanmanızı donör bölgenizi güçlendirmeniz için öneriridim fakat maaşallah donör bölgeniz oldukça güzel gözüküyor
sonrasında kullanmanız önlerdeki saçlarınızı korumanız için iyi bir seçenek olur
tabi önlerdeki saçlar hiç dökülmeyedebilir fakat ben olsam riske atmazdım

Ekim merkezi Ahmet Tosun
Greft sayısı 4500
Ekim tarihi 14.03.2023
[/U

umutc

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 24 Nisan 2023, 00:25:02 »
öncesinde kullanmanızı donör bölgenizi güçlendirmeniz için öneriridim fakat maaşallah donör bölgeniz oldukça güzel gözüküyor
sonrasında kullanmanız önlerdeki saçlarınızı korumanız için iyi bir seçenek olur
tabi önlerdeki saçlar hiç dökülmeyedebilir fakat ben olsam riske atmazdım

Doktorla görüşüp onun tavsiyesi üzerine bu konuyu netliğe kavuşturacağım hocam. tekrardan teşekkürler. Saygılar.
  • Greft Miktarı 4450
  • Yaşınız 36

duck

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 24 Nisan 2023, 00:27:00 »
Doktorla görüşüp onun tavsiyesi üzerine bu konuyu netliğe kavuşturacağım hocam. tekrardan teşekkürler. Saygılar.
ben teşekkür ederim umarım hayırlısı olur sizin için

Ekim merkezi Ahmet Tosun
Greft sayısı 4500
Ekim tarihi 14.03.2023
[/U

Facebook Twitter Instagram