Gönderen Konu: 18 yaşında kel kaldım  (Okunma sayısı 1892 defa)

Adem Temizkan

• Yeni üye
  • *
18 yaşında kel kaldım
« : 10 Mayıs 2023, 21:06:11 »
maalesef ki 16yasindan beri  genetik dökülme yaşıyorum.Genetigim çok agresif olduğu için tepemde saç kalmadı . Saç için herşeyi göze alabilirim .Finasteride başlamayı düşünüyorum bu yaşta başlasam yan etkisi olurmu?

Karanlık Adam

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: 18 yaşında kel kaldım
« Yanıtla #1 : 10 Mayıs 2023, 21:35:25 »
Erken yaşta saç sikintisi çok problem koruya bildigin kadar koru

Adem Temizkan

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 10 Mayıs 2023, 21:42:54 »
Gerekirse dutasteride başlarım saç benim için çok önemli diğer şeyler pek önemli degil

duck

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 10 Mayıs 2023, 22:25:48 »
benim konuma bak seninkinden çok çok daha kötü https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=29425.0 18 yaşında da böyleydi saçım
imkanım haberim olsaydı 17 yaşında finasteride kullanırdım ama maalesef ki geçti
yaşın maalesef ki daha küçük bu forumdakilerin neredeyse hepsi (belki ben hariç) herhangi bir ilaç önermeyecekler
sana tavsiyem şuan aga e tablet kullanman. güzel bir takviyedir en azından kalınlaşma yaşarsın ve düşük bir miktar da olsa dht baskılayabilir
yok ben adamakıllı androjen baskılayacaksan işinin ehli bir dermatoloğa gidip durumunu anlat finasteride kullanmak istediğini söyle
ben 19 yaşımda dutasteride başladım daha yeni 20 oldum bir ay önce fakat gelişimimi tamamladığımı düşündüğüm için bu ilacı kullanıyorum
kısacası gelişimine göz at boy uzaman durduysa doktor kontrolünde kan tahlilleriyle kullanabilirsin
gelişimin devam ediyorsa sadece aga e tablet veya xpecia kullan bu da saçlarına iyi gelecektir
ayrıca anti androjenlerin ana görevi saç dökülmesini durdurmaktır. boşluk olan yerlerde saç çıkarması oldukça nadir görülür
yeniden büyüme istiyorsan ve uzun yıllar kullanabileceksen minoxidil uygulayabilirsin. ben şahsen topikal formunu saça önermem sadece sakallarda güzel oluyor etkileri kalıcı olduğu için

Günlük 0.5 mg Dutasteride

Önerilerim Doktor Tavsiyesi Değildir

Ekim merkezi Ahmet Tosun
Greft sayısı 4500
Ekim tarihi 14.03.2023
[/U

Adem Temizkan

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 10 Mayıs 2023, 22:36:24 »
Bende seberoik dermatitde varda o dökülmeye etki edermi

duck

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 10 Mayıs 2023, 22:38:17 »
Bende seberoik dermatitde varda o dökülmeye etki edermi
eder

Günlük 0.5 mg Dutasteride

Önerilerim Doktor Tavsiyesi Değildir

Ekim merkezi Ahmet Tosun
Greft sayısı 4500
Ekim tarihi 14.03.2023
[/U

geces

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 11 Mayıs 2023, 00:55:45 »
fin ile beraber imkan varsa salona yazıl.doğal bir şekilde vücut geliştirme ile uğraşmak bu ilacın olası yan etkilerini minimuma düşürüyor deniliyor

bir de saçlarını gerçekten önemsiyorsan çok vakit kaybetmemeni öneririm.yaşına göre bir tık agresif bir dökülmeye benziyor

Adem Temizkan

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 11 Mayıs 2023, 20:20:10 »
fin ile beraber imkan varsa salona yazıl.doğal bir şekilde vücut geliştirme ile uğraşmak bu ilacın olası yan etkilerini minimuma düşürüyor deniliyor

bir de saçlarını gerçekten önemsiyorsan çok vakit kaybetmemeni öneririm.yaşına göre bir tık agresif bir dökülmeye benziyor
seberoik dermatit için ne önerirsiniz

geces

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 11 Mayıs 2023, 23:40:45 »
yaşamadığım için onun hakkında bilgim yok

Facebook Twitter Instagram