Gönderen Konu: Proscar akne yapar mı ?  (Okunma sayısı 1340 defa)

Sarılaci

• Yeni üye
  • *
Proscar akne yapar mı ?
« : 18 Mayıs 2023, 20:59:30 »
Merhabalar, saclarimin artık tamamen seyrek olmasından dolayı mecburi olarak 16 gündür proscar, Solgar biotin ve xpecia kullanıyorum ama özellikle son bir kaç gündür sivilcelenme iyice arttı ve ağzımın kenarlarında uçuk çıkmaya başladı damaklarim da da uçuk çıkıyor, cozemedigim bunu yapan proscar mi xpecia mi yoksa biotin mi yardimci olurmusunuz

Kerimm34

• Hero Member
Ynt: Proscar akne yapar mı ?
« Yanıtla #1 : 18 Mayıs 2023, 23:17:17 »
biotin sivilce yapar genel olarak şikayet eden çok ama proscar ve xpecia için hiç duymadım .

Sarılaci

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 19 Mayıs 2023, 20:22:56 »
biotin sivilce yapar genel olarak şikayet eden çok ama proscar ve xpecia için hiç duymadım .
biotin 5 mg eğer 1 mg dusurursem sonuç duzelicek gibi o zaman

kelimsi05

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 20 Mayıs 2023, 22:47:41 »
Harici biotin alımı xpeciada varken biotin gereksiz. Fazlası yapar tabi. Solgar biotini bırak gerek yok
  • Yaşınız 26

Sarılaci

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 20 Mayıs 2023, 23:20:46 »
Harici biotin alımı xpeciada varken biotin gereksiz. Fazlası yapar tabi. Solgar biotini bırak gerek yok
son 2 gündür proscar yan etki olarak sertleşme problemi yaptı bu artarak devam edecek mi ? Suan bırakıp bırakmamak arasında kararsızım yardımcı olurmusun

kelimsi05

• Sr. Member
« Yanıtla #5 : 21 Mayıs 2023, 12:05:03 »
son 2 gündür proscar yan etki olarak sertleşme problemi yaptı bu artarak devam edecek mi ? Suan bırakıp bırakmamak arasında kararsızım yardımcı olurmusun

2 günde sertleşme problemi bana göre zor bu kadar erken yapması. Tabi fizyolojinizi siz daha iyi bilirsiniz. Eğer sertleşme problemi yaptıysa xpecia bırakıp günlük proscar devam edin. Yine yaparsa 1 gün xpecia 1 gün proscar devam edin. Yine yaparsa sadece xpecia kullanın günlük. Proscar dht blokluyor xpecia da blokluyor ikisi fazla gelmiş olabilir.
  • Yaşınız 26

Sarılaci

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 21 Mayıs 2023, 15:42:05 »
2 günde olmadı bugünle beraber 18 gündür kullanıyorum 15.gune kadar bir problem yoktu hatta libidoda yükselme vardı son bir kaç gündür sorunlar çıkmaya başladı, sadece anlamak istediğim kullanmaya devam edersem vücut karşı koyup yan etkileri düzeltir mi yoksa hep böyle mi devam edecek

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 21 Mayıs 2023, 17:22:07 »
kara ciğerine bir şey dokunmuş olabilir
finasterid böyle bir şey yapmaz ama tabi sana dokunmuş olabilir kesin net bir şey söylenemez
libido yükselmesi normal
Global Moderator

Sarılaci

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 21 Mayıs 2023, 17:24:00 »
Hintell hocam ben en iyisi pazartesi doktora bir goruneyim kan değerlerine Felan baktirayim

Kıvanç Saçlıtuğ

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 03 Haziran 2023, 14:13:35 »
Biotin ve xpecia yapabilir.
*paylaşımlarım tedavi tavsiyesi değildir (TTD)

Sarılaci

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #10 : 03 Haziran 2023, 14:16:09 »
Şuan tedavide 1 ayı geçtim akne dahil diğer yan etkilerde kayboldu herhangi bir sorun kalmadı

Facebook Twitter Instagram