Gönderen Konu: Proscar saç kıran yapar mı?  (Okunma sayısı 1015 defa)

Ugrbolviski

• Full Member
Proscar saç kıran yapar mı?
« : 28 Aralık 2020, 12:55:09 »
Proscar kullanıyorum 4 aydır fındık büyüklüğünde saç kıran çıktı proscardan dolayı olma ihtimali var mı daha önce böyle bir surumla karşılaşan arkadaşlar varsa yardımcı olabilir mi?

Mehmetali32

• Hedef Az ama Devamlı Tedavi saç yapıyım derken kaş çıkarmadan
  • Hero Member
Ynt: Proscar saç kıran yapar mı?
« Yanıtla #1 : 28 Aralık 2020, 13:31:35 »
 yok kardesim bagıısık sistemiyle ilgilidir korkma  bu gibi ilacların sivilce yaptıgını duymustum testo artısından  ama bunu ilk defa senden duyuyorum  balık yesilcay nane  ve bol bol elma yeeeee bagırsak iltihabı yada  karaciger iltihabı yuzunden vucut  bagısıklık sitemini koruya almak icin sact boyle acılmalar oluyor  guzel beslen o bolgeye zeytinyaglı masaj yap 3 ay icinde kapanır
  • Yaşınız 28
Finasterid 0.75mg Hergün 
Bioxin ForteSarımsaklı Samp +Nizoral
Biberiye +Hint+Zeytiyagı+cam Terabendi Yagı Vitamin Kompleksi
 Haftada 3 gun spor +Dusta   Masaj +Dermoreller 2/ay
 Haftada 2 gun Dvitamin                                   
  Sabır Şükür Zaman.. .

Ugrbolviski

• Full Member
« Yanıtla #2 : 28 Aralık 2020, 15:33:48 »
Teşekkürler hocam cevabın için

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 28 Aralık 2020, 16:34:17 »
Dostum saç kıran için mutlaka dermatologa git. İşini şansa bırakma.

Ugrbolviski

• Full Member
« Yanıtla #4 : 31 Aralık 2020, 11:59:08 »
Tamamdır hocam sağolasın

John Keller

• Sr. Member
« Yanıtla #5 : 02 Ocak 2021, 15:36:32 »
Benim de bıyığımda hemen hemen 1 cm uzunluğunda ve 0,5 cm eninde boşluk oluştu ve dün fark ettim.Daha önce hiç yoktu ve 1 aydır proscar kullanıyorum.Yukarıda ''ali2332b'' isimli arkadaş belirtmiş, ilacı kullandığımdan beri midemden karnım tok olsa bile sesler geliyor.Acaba bağırsaklarımdaki sorundan dolayı mı o boşluk oluştu ve zaman içinde tekrar kapanma olasılığı var mı? 7 ay sonra saç ekimi yaptıracağm için ekim öncesi proscar kullanayım dedim, sabah sertliği oluşmamaya başladı, şimdi üstüne bir de bu bıyıkta boşluk olayı görülünce can sıkıntısı oluştu.Bir finansterid kullanalım dedik bakalım daha nelerle karşılacağız.

Ugrbolviski

• Full Member
« Yanıtla #6 : 11 Ocak 2021, 10:05:27 »
Kullansan bir dert kullanmasan ayrı dert bende sertleşmede bir problem yok ama sakal çok geç uzuyor, saç kıranın nedeni proscar mı bilemiyorum pandemi ortadan kalkınca dermatolağa gideceğim... Çok yan etki görüyosan benim nazicene görüşüm proscarı bırak

Facebook Twitter Instagram