Gönderen Konu: KÖK HÜCRE TEDAVİSİ yaptırdım  (Okunma sayısı 5650 defa)

Hasan_3

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: KÖK HÜCRE TEDAVİSİ yaptırdım
« Yanıtla #15 : 22 Temmuz 2023, 13:37:55 »
yazık günah iyiki detaylıca minox olayını belirtmişssin dostum minox ile zaten 100 de 10 dan fazla sonucu kendi başına alırsın hemde hıntell in dediği gibi 6 a y kullandım her çıkan döküldü ve tekrar çıktı döngü ile ve sonunda baktım mevcut saçlarda bundan zarar gördüğünü düşünüyorum
kardeş ben minix kullandığım için bana öyle dediğini düşünüyorum.Yoksa minox kullanmayan birisine kök Hucre.tedavisinden sonra minox kullan demez bence.Ayrica minox saçın.icine ettiğini nerden çıkarıyorsunuz.Server Hoca böyle bişeyin mümkün olmayacağını söylüyor ve kendisi saç araştırma merkezinin başı binlerce hasta test ediyor..

explosen

• Hero Member
« Yanıtla #16 : 22 Temmuz 2023, 22:39:43 »
kardeş ben minix kullandığım için bana öyle dediğini düşünüyorum.Yoksa minox kullanmayan birisine kök Hucre.tedavisinden sonra minox kullan demez bence.Ayrica minox saçın.icine ettiğini nerden çıkarıyorsunuz.Server Hoca böyle bişeyin mümkün olmayacağını söylüyor ve kendisi saç araştırma merkezinin başı binlerce hasta test ediyor..

1 yıl kendim deneyimlediğim ve burda aynı deneyimleri birebir yaşadıkları için sen minox kullanmamak için saç ektirmedinmi amacın neydi evet hocan inanmaya devam etsin mevcut saçlarıda zamanla döngü nün içine alır il kbaslarda 1000 cıkıorsa o 500 e düşer zamanla neyse hem para bas hem minox kullan hoca seninle eğlenmiş kusura bakma
  • Yaşınız 33
  • Medikal Tedavi proscar 5/1 bir kötülüğünü görmedim bu konuda duruşum konudaki gibi https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=27709.0

mastro

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #17 : 23 Temmuz 2023, 08:28:42 »
Hasan, güncel durumunu öğrenebilirmiyiz? Etki görmeye başladınmı kök hücreden?

Hasan_3

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #18 : 23 Temmuz 2023, 19:39:15 »
Hasan, güncel durumunu öğrenebilirmiyiz? Etki görmeye başladınmı kök hücreden?
kardeş dökülme artı acaba minoxil.- finansteride gibi zayıf saçları döküp tekrar güçlü mu çıkaracak.Bilmiyorum.faydadini.su ana kadar pek görmedim..

mastro

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #19 : 25 Temmuz 2023, 19:33:14 »
Knk minoxile yenimi başladın cevabını tam anlamadım, kök hücre etki etti ama tekrarmı djkülme başladı? Hoca ile görüştünmü?

explosen

• Hero Member
« Yanıtla #20 : 31 Temmuz 2023, 08:54:56 »
Knk minoxile yenimi başladın cevabını tam anlamadım, kök hücre etki etti ama tekrarmı djkülme başladı? Hoca ile görüştünmü?

serve hocan boş konuşmaz minoxsa devam bu arada hepimiz minox  den kurtulmak için saç ektirdik dökülmeyi normal saçların dada artırıcak deneyimledim 1 sene ama resmen  bize sataştın ben para kazanmıyorum amacım yok serve hocan kazanıyor burada çoğunluğumuz birbirimize fayda getirecek şeyler konuşuyoruz iyi kötü deneyimlerimizi ben 1 sene sonra min den hiç bir fayda vs görmedim ilk 6 7 ay dışında ama serve hocanı ara sor   
  • Yaşınız 33
  • Medikal Tedavi proscar 5/1 bir kötülüğünü görmedim bu konuda duruşum konudaki gibi https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=27709.0

hüzünlübiri

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #21 : 13 Aralık 2023, 13:39:06 »
kardeş dökülme artı acaba minoxil.- finansteride gibi zayıf saçları döküp tekrar güçlü mu çıkaracak.Bilmiyorum.faydadini.su ana kadar pek görmedim..
Merhaba. Kök hücre tedavisi ve server Serdaroğlunu araştırırken bu konuya denk gelip üye oldum. Foruma yeni üye olduğum için size mesaj atamadım. Hâlâ aktif misiniz burada bilmiyorum ama umarım yorumumu görürsünüz.. Birkaç şey sormak istiyordum.

hüzünlübiri

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #22 : 13 Aralık 2023, 13:41:12 »
son durum nedir, kök hücre tedavisi ile dökülme durdu mu, yeni saç çıktı mı?

bet10

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #23 : 11 Ocak 2024, 23:30:14 »
ben de bugün kök hücre yaptırdım ama bana söylenen bu şekilde değildi. kök hücre tedavisinde amaç ekim yapılacak bölgeyi zengin kan hücreleri ile besleyip ekimde kök kaybını azaltmak ve mevcut kökleri bir süre daha kaybetmemek. hatta prp ile karışık veriyorlar kök hücreyi. bende 50 kadar iğne yapıldı 1 ay sonra kontrolde hocanın tavsiyesine göre ekim günü ayarlanacak eğer çok iyi cevap alınırsa belki de seneye ekim yapalım diyecek(bu ihtimal düşük aslında)

Facebook Twitter Instagram