Gönderen Konu: Yabancı Dil Öğrenmek (Almanca)  (Okunma sayısı 109 defa)

yakupin

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Yabancı Dil Öğrenmek (Almanca)
« Yanıtla #1 : 31 Mayıs 2023, 00:46:40 »
bence kursa gitmelisin öncelikle dil kursuna daha sonra Tinder yükle konum Almanya insanlarla sohbet et sürekli

Karakutu

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 31 Mayıs 2023, 09:45:52 »
Dostum almanca çok zor bir dil ve gıcık bir dil. İngilizce gibi değil. Yeri geliyor Türkçedeki bir kelimenin cümlenin tam anlamı bulunamıyor. Bize ters. Sonradan gelen hiçbir yabancı tam tamına bu dili öğrenemez sadece kendini idare edece şekilde öğrenebilir. Almanya doğumlular için sorun yok. Konuşarak öğrenebilirsin, kursların da faydası olur kelime haznen için. Bilmiyorum Türkiyedeki kurslarada nekadar öğrenilebilinir.

Kıvanç Saçlıtuğ

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 31 Mayıs 2023, 21:19:06 »
bence kursa gitmelisin öncelikle dil kursuna daha sonra Tinder yükle konum Almanya insanlarla sohbet et sürekli
Türk-Alman islami evlilik grupları da buna dahil mi usta. 😄

Dostum almanca çok zor bir dil ve gıcık bir dil. İngilizce gibi değil. Yeri geliyor Türkçedeki bir kelimenin cümlenin tam anlamı bulunamıyor. Bize ters. Sonradan gelen hiçbir yabancı tam tamına bu dili öğrenemez sadece kendini idare edece şekilde öğrenebilir. Almanya doğumlular için sorun yok. Konuşarak öğrenebilirsin, kursların da faydası olur kelime haznen için. Bilmiyorum Türkiyedeki kurslarada nekadar öğrenilebilinir.
İngilizce gibi değil kısmına katılmıyorum hocam çok çünkü 2 aydır bakıyorum çoğu kelime hatta kalıp cümle ingilizceye baya benziyor. Evet konuşması kaba, artıkelleri sıkıntılı ama bi çince/fransızca olduğunu düşünmüyorum. Bu videodaki yol haritasını takip ediyorum şimdilik merak eden olursa faydam dokunsun.

*paylaşımlarım tedavi tavsiyesi değildir (TTD)

Facebook Twitter Instagram