Gönderen Konu: SAÇ EKİMİ SONRASI  (Okunma sayısı 429 defa)

Bakbi96

• Full Member
SAÇ EKİMİ SONRASI
« : 09 Aralık 2023, 00:53:20 »
Saç ekimi üzerinden üç yıl geçti şu an saçlarım dökülmeye başladı gözle görülür şekilde ne yapmam gerekiyor vitamin , xspecia , minox veya fin , ne kullanmalıyım lütfen yardımcı olun. Seyrelme oldu aşırı şekilde

Bakbi96

• Full Member
Ynt: SAÇ EKİMİ SONRASI
« Yanıtla #1 : 09 Aralık 2023, 22:59:43 »
Bu konu hakkında bilgi verecek yok sanırım.

Hietzsche

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 10 Aralık 2023, 16:05:08 »
ekim öncesi sonrası ve şu an ki durumunla ilgili foto koysan az çok yorum yapılabilir ama şu an yazdıklarınla neye göre yorum yapalım dostum .belki kendi saçların döküldü yada ekilenler döküldü hatta ekimin belki çok kötüydü ama o dönem kullandığın takviyeler etkili oldu vs

Bakbi96

• Full Member
« Yanıtla #3 : 10 Aralık 2023, 16:11:10 »
ekim öncesi sonrası ve şu an ki durumunla ilgili foto koysan az çok yorum yapılabilir ama şu an yazdıklarınla neye göre yorum yapalım dostum .belki kendi saçların döküldü yada ekilenler döküldü hatta ekimin belki çok kötüydü ama o dönem kullandığın takviyeler etkili oldu vs

Ekimden sonra Minoxil deri spreyi , xspecia ve takviye vitaminler aldım sonrasında bıraktım ve şuan seyrelmeler mevcut. Ne önerirsiniz ?

Hietzsche

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 10 Aralık 2023, 16:15:37 »

Ekimden sonra Minoxil deri spreyi , xspecia ve takviye vitaminler aldım sonrasında bıraktım ve şuan seyrelmeler mevcut. Ne önerirsiniz ?

bunları bıraktıysan minyatürler dökülmüştür yani saçında seyrelme varmış gibi görülmesi çok normal ,minyatür saçlar topik etkisi yaratır saçı gür gösteriri tedavi ile bunlar güçlenmeye çok yatkındır ama bırakınca dökülürler sonrasında dökülme olduğunda saçların çok seyrelmiş görünür yani durumun çok normal.
tavsiyem resimlerini görmeden tahmini yazıyorum ya bir sıklaştırma ekimi yaptıracaksın yada tedaviye geri döneceksin .tedaviye geri döneceksen dermaroller kullanmanıda öneririm yalnız dermaroller sonrası minoxil kullanımı profesyonellik ister bubun için ciddi bilgin olması lazım yoksa tehlikeli yan etkiler yaşayabilirsin. kardiyovasküler sistem üzerinde.

Bakbi96

• Full Member
« Yanıtla #5 : 10 Aralık 2023, 16:27:39 »
bunları bıraktıysan minyatürler dökülmüştür yani saçında seyrelme varmış gibi görülmesi çok normal ,minyatür saçlar topik etkisi yaratır saçı gür gösteriri tedavi ile bunlar güçlenmeye çok yatkındır ama bırakınca dökülürler sonrasında dökülme olduğunda saçların çok seyrelmiş görünür yani durumun çok normal.
tavsiyem resimlerini görmeden tahmini yazıyorum ya bir sıklaştırma ekimi yaptıracaksın yada tedaviye geri döneceksin .tedaviye geri döneceksen dermaroller kullanmanıda öneririm yalnız dermaroller sonrası minoxil kullanımı profesyonellik ister bubun için ciddi bilgin olması lazım yoksa tehlikeli yan etkiler yaşayabilirsin. kardiyovasküler sistem üzerinde.

Tedavi yöntemini kullanmak istiyorum. Ne kullanmamı önerirsiniz? Xspecia , takviye vitamin vs ?

gökhan temiz

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 10 Aralık 2023, 20:20:26 »
Arkadaşlar Selam sizce nasıl bir ekim olmuş
« Son Düzenleme: 10 Aralık 2023, 21:07:14 Gönderen: gökhan temiz »

Kadir Aga

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 11 Aralık 2023, 10:22:39 »
Ekimi kaç yaşında yapmıştınız?

Bakbi96

• Full Member
« Yanıtla #8 : 12 Aralık 2023, 17:39:20 »
Kardeşim benim konuma neden giriş yapıyosun böyle saçma saçma sapan onu anlamadım

Arkadaşlar Selam sizce nasıl bir ekim olmuş

Facebook Twitter Instagram