Gönderen Konu: Liporsomal veya normal dutasterid finasterid losyon kullananlar  (Okunma sayısı 1210 defa)

Lauri

• Hero Member
Beyler selam,

Liposomal olarak hazırlanan dutasteridle ilgili çok bir kaynak göremedim. Etkisiyle ilgili bir fikir edinemedim.

İstanbulda bir eczane hazırlıyordu. Bu üründen özellikle liposomal dutasterid losyonı kullanan arkadaşların son durumları nedir?

Ben oral kullanımdam yanetki gördüğüm için tkrar bulaşmak istemiyorum bu losyon denenebilir mi? Veya normal losyon formları?

Not olarak belirtryim aynı eczanenin oral minoxil kapsüllerini kullanmıştım çok memnun kalmadım, sıvı minoxil içerek daha çok verim aldım.

O yüzden biraz şüpheliyim.

brkcmbz34

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
ben finasterid losyon kullanıyorum normal 1 ay oldu yanetki yapmadı henüz oralde çınlama yapmıştı bende ama uğraştırıcı orala göre konum var bu bölümde bakabilirsin
Topikal Fin %0.1

karakafa

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
sivi minox icmek nasil
oluyor? saca uygulanan minoxidil solusyonu mu iciyorsunuz? icilebilmesi icin hammadenin pharm grade olmasi gerektiginin farkindasiniz umarim.belki de ben yanlis anladim tabii arkadasim

Lauri

• Hero Member
sivi minox icmek nasil
oluyor? saca uygulanan minoxidil solusyonu mu iciyorsunuz? icilebilmesi icin hammadenin pharm grade olmasi gerektiginin farkindasiniz umarim.belki de ben yanlis anladim tabii arkadasim

Umursamıyorum. Eczaneden kapsül formunu aldım kullandım. Sıvıdan kullandığımın etkisini göremedim, belki daha kötüye gitti.

Facebook Twitter Instagram