Gönderen Konu: Serkan Aygın 3200 greft saç ekimi yaş:27  (Okunma sayısı 1990 defa)

gsscout1905

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Serkan Aygın 3200 greft saç ekimi yaş:27
« : 16 Mart 2024, 21:39:07 »
Selamlar

Özellikle son 2 senedir gerek alnımda açılma ve tepemde de seyrelme belirtisinden dolayı son 7 ay içerisinde saç ektirmeyi ciddi ciddi kafama koymuştum lakin daha önce araştırmadığım için çok bildiğğm bir husus değildi. İlk etapta Altunizade Esteworldle görüşmeye gittim aslında iyi de karşıladılar fiyatta da anlaştık tam burda ektirmeye gidiyordum ki Allah karşıma bu forumu çıkardı. Bu forumda okuduklarım hususnda Serkan Aygına karar verdim ve bugün de İbrahim Bey ve ekibi sağolsun 7 saatlik operasyon geçirdik. Zaman zaman küçük çaplı acılar olsa da asla öyle dayanılmayacak acısı vs yok tek handikapı uzun sürdüğü için biraz sıkılıyorsun ve başta biraz heyecan olabilir. Onun dışında ekibin yaklaşımı gayet profesyonelce. Beni şahsen en çok zorlayan bir uyku olacak gibi duruyor ikincisi ise sigara içen insan olarak 5 gün boyunca içmemek gibi duruyor. Operasyon öncesi ve sonrası fotoğraflarımı atıyorım.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Serkan Aygın 3200 greft saç ekimi yaş:27
« Yanıtla #1 : 16 Mart 2024, 22:36:47 »
Hayurlı olsun saç ekiminiz ön hat güzel sık olmuş
Tepeye çok girmemişler
Güzel temiz kaliteli bir saç ekimi umarım güzel sonuç alırsınız
Global Moderator

gsscout1905

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 16 Mart 2024, 22:39:18 »
Hayurlı olsun saç ekiminiz ön hat güzel sık olmuş
Tepeye çok girmemişler
Güzel temiz kaliteli bir saç ekimi umarım güzel sonuç alırsınız

İnşallah bakalım çook teşekkür ederimm

Hietzsche

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 17 Mart 2024, 01:01:53 »
sigaraya tekrar başlayacaksanız eğer 5 gün kesmekte iyi gelmeyebilir bir anda vücudun dengesini ani bir değişikliğe sokmak tamda saç ekimi sürecinin başında olumlumu olur olumsuzmu bence tartışmalı bir konu.

gsscout1905

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 17 Mart 2024, 01:06:17 »
sigaraya tekrar başlayacaksanız eğer 5 gün kesmekte iyi gelmeyebilir bir anda vücudun dengesini ani bir değişikliğe sokmak tamda saç ekimi sürecinin başında olumlumu olur olumsuzmu bence tartışmalı bir konu.

Hocam doğru lakin işte söyledikleri 5 gün içmemelisin. Ha günde 1 2 dal içsen birşey olmaz bence gene ki bende öyle yapmayı planlıyorum zaten. Ama tabi bir danışacağım.

gsscout1905

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 17 Mart 2024, 11:59:26 »
Selamlar herkese,

Bugün dönor bölgemi ve totalde ayrıntılı kaç grift ekildiğini paylaşacağım.

gsscout1905

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 26 Mart 2024, 01:39:23 »
Selamlar herkese,

Saç ekimimin 9.gününe yıkamanın da 6.gününe gelmiş bulunmaktayım. Son durumumu paylaşmak istedim. Bu süreçte kafamı öncelikli olarak hiçbir yere çarpmamaya çalıştım. Alkol vs zaten yok tüm yasaklara uydum. Sadece iyi bir sigara içici olarak 1 haftalık süreçte ameliyat günü hiç içmedim ondan sonra 5 6 dal maks içtim günde. Verdikleri yastıkla 1 hafta yatmam istenmişti ama ben gene de 10 güne tamamlamaya çalışıyorum her ne kadar yatması çok zor olsa da. Yıkamanın 15.gününde ekimin 18.gününde kabuk dökeceklerini söylediler zaman biraz bana geç geldi ama gene de uyacağız tabi ki. Onun dışında verilen haplar bitti dışarı çıktığımda da güneşten korumam için geniş bir şapka verdiler onu kullanmamaı istediler. Bir de ilk 4 gün ödemle cebelleştim biraz yüzüme kadar indi ama şuan Allah’a şükür iyiyim. Son durumuma baktığım zaman açıkçası dönor bölgemde toparlanma görüyorum kanlanmalar bitmiş neredeyse. Kabuklarımda hala net bir dökülme göremedim çatlaklar var ama normalmiş oluşması. Birde her ne kadar saç çizgimden memnun olsam da biraz fazla mı önde yorumlarınızı bekliyorum. Saygılarımla

Thor1408

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #7 : 27 Mart 2024, 01:05:14 »
Ekiminiz hayırlı olsun, bende kabuk dökene kadar boyun yastığıyla yattım riske atmadım 😄 kabuk dökümünü kendim yaptım ve çok kolay oldu. İnanın kabuk dökümümden sonra dünya varmış diyorsunuz. Bugün bir ah bitti benimde, sauna ve hamam hariç normal yaşantıma dönebileceğim söylendi . Fakat yinede dikkat ediyorum. Şok dökülmem başladı sanırım elime sürekli saç geliyor. Yıkamayı da bastırarak yapıyorum çünkü bu süreçte dökülmeler çok normal olduğunu bildiğim için o konuda korkmuyorum , sizde korkmayın :) hayırlı olur inşallah istediğimiz gibi olur saçlarımız
Ekim Tarihi: 26.02.2024
Ekim Merkezi DOKU CLINIC SERKAN AYGIN
Greft Miktarı 4600
Yaşınız 34
Medikal Tedavi MD BİO ŞAMPUAN, MD BİO SERUM (günde 2 kere 5/6 fıs) , MD GF FOOD SUPPLAMENT (günde 2 tane)

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=34658.0

gsscout1905

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 02 Nisan 2024, 19:17:49 »
Herkese Selamlar,

Bugün saç ekimimin ardından 18.günüm. Nihayet bugün kabuk dökümünü yaptık. Normalde tüm ekim merkezleri 10.gün kabuk dökümü yapıyor ama Serkan Aygın 18.günde döküyor. Sorduğumda ise greftlerin daha sağlam oturduğunu söylediler. Neyse heralde yakında şok dökülme evrem başlayacak. Umarım sağlıklı bir süreç olur. Bu süreçte verilen herşeyi yerine getirdim sigara hariç. Ciddi sigara tiryakisiydim operasyon günü 1 4 gün günde 3 ya da 4. 5 ve 6.günler ise günde 7 tane içtim. Şimdi ise 1 pakete tekrar yaklaştım ama günde 1.5 paket 2 paket bitiren insanken. Gene de azalttım umarım zararı olmaz :) Hintell reis özellikle bu süreçte sana sorum olacak. Takviyeler konusunda kararsızım. Xspecia kesin olarak alacağım lakin Propecia da öneriyorlar. X specianın tek başına yeterli olmayacağını söylüyorlar. Lakin finansteridin yan etkilerinden dolayı da çekiniyorum. Jelde kullanabilirsin yan etkisi hap kadar ağır olmadığını söylüyorlar. Bilemedim. Yardımınıza ihtiyacım var açıkçası. Ha bir de Serkan Aygın’ın iyileşme seti var. Lakin fiyatı biraz tuzlu ama eğer işe yarıyorsa bir şekilde alacağım artık. Finansterid yerine kullanmayı planlıyordum lakin yerini tutmadığını söylediler. Çok kararsız kaldım. Hani başlayayim yan etki görürsem bırakırım diyeceğim de başlayıp bıraktıkran sonra saç dökülmelerim daha da artar diye korkuyorum. Yardımınıza ihtiyacım var. Saygılarımla.

gsscout1905

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 02 Nisan 2024, 19:18:50 »
Buda başka resimler.

gsscout1905

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 20 Nisan 2024, 15:24:39 »
GUNCELLEME

1.AY

Selamlar herkese,

Ekimimin üstünden tam 1 ay geçti. Şok dökülmem sürüyor. 3 aya kadar devam ediyormuş şok dökülme. Süreç şuan iyi gittiğini söyleyebilirim. Gerek dönörümde gerek te ön saç bölgemde sivilce çıktı. Zaman zaman dönor de kaşınıyor ama normal bir süreçmiş. Takviyeler biraz kafamı karıştırdı. Propecia içmemi öneriyorlar lakin yan etkilerinden çok çekiniyorum. İlk 1 ay herhangi bir takviye kullanmadım Serkan Aygın’ın verdiği şampuanla yıkanmaya devam ediyorum. Şampuan bittikten sonra kendime Prozinc aldım. Önerilerinizi beklerim Prozinc hakkında güzel bir şampuan mı? İlaç meselesine gelirsek 1.aydan sonra Xspecia ya başladım yanına 1 ml biotin de alıyorum. Sabah 1 adet Xspecia akşam 1 ml biotin. Lakin gene de finansterid alacam gibi duruyor ama jel olanından alacam sanki. Yanı Mayıs başı itibariyle 1 adet xspecia 1 ml Biotin birde finansterid jel ile devam edeceğim. Dönorumun durumu iyi gibi fotoğraflarda paylaşacağım.

DİPNOT: Kimse yorum yapmıyor kendi kendime konuşuyormuş gibi hissediyorum :))) Hintell reis senden bir yorum bekliyorum özellikle. Şimdiden teşekkür ederim.

gsscout1905

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 02 Haziran 2024, 17:44:17 »
Güncelleme 2.5 AY

Selamlar,

Ekimimin üstünden tam 2.5 ay geçti. Şok dökülme artık bitti gibi birşey. Elime az saç teli geliyor bazen hiç gelmiyor. Doktor tavsiyesi ile saçımı hafta da 3 kere şampuanlıyorum. İlk 1 ay herhangi bir takviye almadım. Sonraki ay ilk günde 1 adet xspecia günde 1 mg biotin aldım. Sonrasında ise 2 adet xspecia ve finansterid jele geçtim. Normal finası kullanmaya çok yemedi açıkçası yan etkilerinden korktum. Şampuan olarakta ilk 2 ay Serkan Aygın ın verdiği şampuanı kullandım normalde Prozinc kullanacaktım ama Fulya Eczanesi Nonsive Shampoo diye birşey önerdi haftanın 3 günü onu kullanıyorum. 1 ay içerisinde yavaştan kararmalar bekliyorum. Ekimden sonra bazı saçlarım dökülmedi uzadı. Hala yorum gelmiyor biraz üzülmeye başladım kendi kendime konuşuyormuş gibiyim.

Cardozoo

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 17 Haziran 2024, 18:00:16 »
donör alanı ne durumda
Hafta 3 kere 1.25 mg finasterid,günlük şakaklara minox
Nw 2.5a Diffuse Thinning
Yaş 21
Kalben - Saçlar

esenar1

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 17 Haziran 2024, 18:22:55 »
Hocam bende cuma günü ektridik ben sigarayı direkt kestim artık bu vesileylede içmeyeceğim kafam ilaçlar ve vitaminler kısmında çok karışık var mı tavsiye vericegin birşey yeni çektirmiş birine karşı. Bu arada saçların çok güzel hal alıyor umarım maks. Verim şekilde sonuçlanır zaten öyle duruyor

Recep

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #14 : 18 Haziran 2024, 09:48:40 »
Selamlar aynı tip açıklığı olan biri olarak konuyu takip ediyorum. Bağışıklık sistemim zayıf olduğu için ekimden korkuyorum lakin artık korksam da zamanı geldi sanırım. Senin ekim sonucunu bekliyorum ve bende muhtemelen Serkan Aygın'da olacağım. Sakal'dan greft alımı yapıldı mı  |-onayisareti-|

Facebook Twitter Instagram