Gönderen Konu: Ön çizgi görüşleriniz  (Okunma sayısı 335 defa)

ali7837

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ön çizgi görüşleriniz
« : 24 Mart 2024, 04:13:57 »
Merhabalar
Öncelikle kuruculara ve değerli üyelere insanların bilgi alabildiği ansiklopedi gibi bir platform oluşturdukları için teşekkür ediyorum.

38 yaşındayım, 27-28 yaşlarımdan itibaren yavaş dökülen bir saç tipine sahibim. Sürekli kullandığım bir ilaç yok. Uzun yıllar sigara ve alkol kullandım bir yıldır kullanıyorum. Şakaklarımdan, önçizgimden ve tepe noktamdan saç kaybettim.

27 nisanda Ahmet tosun the hair clinic te saç ekimim gerçekleştirilecek. Ön çizgi belirlenirken en doğal ve orijinal çizgime yakın görünümü talep etmem için sayın hintel’den ve deneyimli üyelerden ön bilgi analiz ve görüşleri bekliyorum

ali7837

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Ön çizgi görüşleriniz
« Yanıtla #1 : 24 Mart 2024, 04:14:48 »
Tepeden

cengover21

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 24 Mart 2024, 13:52:59 »
eski haline bakılırsa V şeklinde gelip yan şakaklara doğru daralan bir ön çizgin varmış bu resme bakarak gene aynı şekilde orta hatta V şeklinde gelip yanlara doğru kavisli bir şekilde daralan bir ön çizgi yapmak lazım bence .bunun için yan şakaklara da biraz girilmesi gerekebilir bu konuda ahmet bey bakalım ne diyecek .ekimi o yapacağı için çokta onun dediğinin dışına çıkıp ultra şeyler istemekte bence çok doğru olmayabilir.

ali7837

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 24 Mart 2024, 17:40:55 »
Ahmet bey’in sonuçlarını gördükçe uzmanlığına güveniyor insan fakat nasıl olacak nasıl gidecek diyede meraklanıyorum. Herhalde akışına bırakmak lazım. Şakaklar aklımda 👍

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 24 Mart 2024, 22:23:23 »
Ön öizgi çize bileceğimiz bir açıda resim paylaşırsanız ön çizgi tasarlardık size
Global Moderator

ali7837

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 24 Mart 2024, 23:11:51 »

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 27 Mart 2024, 00:07:05 »
bu tarz bir ön çizgi size çok yakışacaktır hocam
Global Moderator

ali7837

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 29 Mart 2024, 23:10:09 »
Elinize sağlık Hintell hocam 🙏 bu çizgi beklentiminde ötesinde

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 30 Mart 2024, 19:54:39 »
rica ederim hocam iyi merkez seçmek kulağına küpe olsun iyi araştır doğru karar ver saç ekimin de para hesabı yapma imkan yoksa bekle iyi bir yer olsun biriktir
Global Moderator

ali7837

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 31 Mart 2024, 12:39:23 »
Geçen yıl arkadaşım tercih etti çok iyi sonuç aldı ayrıca buradan araştırdığım kadarıyla fiyat performans olarak en iyilerden ve benimde imkanlarıma uyan Ahmet tosun’a karar verdim. Saç ekim sürecini ve sonrasını, bu siteden edindiğim bilgilerin bir nevi danışmanlığın karşılığı olmasada yeni konu açıp paylaşacağım 🙏

Facebook Twitter Instagram