Gönderen Konu: Yetersiz dönorü olan hastalar için Alternatif fikrim yanlışsam düzeltim  (Okunma sayısı 330 defa)

İLİZAROV

• Sr. Member
Beyler bu foruma merak ettiğim aklıma takılan bir soru var onu sormak istiyorum benide aydınlatmış olursunuz,Neden yeterli dönoru olmayan bir hastanın yanlardaki ve ensedeki bölgedeki saçların hepsinin ama gerçekten hepsini kastediyorum,kafanın en üstüne nakil edilmesi denenmiyor ? Ama bunu yara izi bırakmadan yapılması gerek aşağıya bir resim bırakıyorum neyi kastetmek istediğimi daha rahat anlarsınız.

İLİZAROV

• Sr. Member
Bana aptal diyebilirsiniz ama neden bu durumun olmayacağını merak ettim,ya da olursa neden uygulanmıyor ?lütfen beni aydınlatın günlerdir kafamı yiyor bu soru

Aang

• Full Member
  • Daha güzel günlere.
Şuanki teknoloji gereği donör bölgesinden alım yapıldığı zaman alım yapılan punch uçları yüzünden o bölgede bir yara izi gibi bir şey oluşmaktadır. Bu yara izi küçücük nokta kadar olduğu için hepsini almak mümkün olmuyor. Bu bölgelerin bu şekilde traş edilmesi durumunda petek izi gibi nokta nokta izler gözükecektir. Bu da görseli bozacaktır. Eğer teknoloji ilerleyip bu şekilde iz bırakmadan alım yapılacak seviyeye geldiğinde senin bu dediğin mümkün olacaktır.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
:)) donörü kople alır ise insan içine çıkamayacağı bir görüntü olur izlerden
Global Moderator

İLİZAROV

• Sr. Member
:)) donörü kople alır ise insan içine çıkamayacağı bir görüntü olur izlerden
Hintell Hocam zaten yukarıda yara izi bırakmadan yazdım, yara izi kalırsa zaten Bi anlamı olmaz. Dönor kökleri iz bırakmadan almak mümkün olduğu zaman benim dediğim şeyi yapanlar mutlaka olucak tır. Ya da saçların yanlarına yara izlerini gizleyen büyük dövmeler yapılabilir o da Bi alternatif.

Ozannn

• Full Member
Gral senden korkulur, baya kafa yormussun konuya  ;D ama bu dövme işi çok can yakmaz mi? Sonucta kafa derisi çok ince.

wild horses

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Vizontele espirisi gerçek olacak bu gidişle en olmadık yerlerdeki kılları almak da aslında bir çözüm sakaldan göğüs koltuk altindan kil alınıyor makattan testislerden de alınır ha unuttum oraya varmadan kollardaki bacaklardaki kıllar da alınabilir kim bilecek ordan burdan alındığını
  • Yaşınız 36

İLİZAROV

• Sr. Member
Gral senden korkulur, baya kafa yormussun konuya  ;D ama bu dövme işi çok can yakmaz mi? Sonucta kafa derisi çok ince.
kafa derisinde dövme olan kaç tane Ukraynalı, Rus ya da İskndinavya kökenli adam biliyorum resimlerinide atarım

emekli kel

• Hero Member
 bir ara yerli bir ekimci yanaktaki tüm sakalları alıp saça ekmişti.sonucu paylaşmadılar.vucudun her kosesindeki bir kıl baska bir yere nakledilebilir.tabi kalan izler sorun olur.seyrek bırakırlar oraları
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

İLİZAROV

• Sr. Member
Saç ekiminde en çok korktuğum şey yüklediğim fotoğraftaki gibi izler kalması

İLİZAROV

• Sr. Member
İz bırakmayan aletler çıkana kadarda ekim yaptırmayı düşünmüyorum zaten,her ekimde kalıcı izler bırakılıyor mevcut teknolojinin hala gelişmesi lazım

ahmet turan

• Sr. Member
Skar dokusu görüntüsü o ilk attığın fotodaki gibi olmazda ondan  :)berbat bir görüntü .emin ol o şekilde gezmek istemezsin.

İLİZAROV

• Sr. Member
Skar dokusu görüntüsü o ilk attığın fotodaki gibi olmazda ondan  :)berbat bir görüntü .emin ol o şekilde gezmek istemezsin.
Dokuya zarar vermeden yapılabilirse çok başarılı işler ortaya çıkabilir.Mevcut teknolojiyle yapılmasın zaten o izler korkunç

ahmet turan

• Sr. Member
Dokuya zarar vermeden yapılabilirse çok başarılı işler ortaya çıkabilir.Mevcut teknolojiyle yapılmasın zaten o izler korkunç

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=33301.0

Şöyle bir konu var .Bu konuda bahsi geçen yöntem gerçekten işe yarıyorsa aslında senin dediğin tarzda ekim yapılabilir belkide .Bu konudada yeterli bilgi yok malesef.

Lauri

• Hero Member
Olay alet değil aslında. Derinin iz bırakmayacak şekilde iyileşebilmesi lazım. Nihayetinde deriden bir parçayı komple kesip alıyorsunuz. Vücut o boşluğu sonradan dolduruyor.

Linkteki konuda, saç kökünün olmadığı bölgede tekrar saç kökü çıkabilmesi de pek mantıklı gelmedi.

Facebook Twitter Instagram