Gönderen Konu: ioh'un yabancı forumlarda reklama başlaması  (Okunma sayısı 2649 defa)

thinkingme

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
ioh'un yabancı forumlarda reklama başlaması
« : 25 Mart 2018, 00:37:02 »
veya pr çalışması tarzı bişi, biliyorsunuz burda ioh ilk ekimlerinde mükemmel donör, mükemmel ön çizgi ve temiz işçilik gözüküyordu. aynısını şu an 2-3 yabancı sitede karşıma geldi ve arka arkaya bir anda çoğaldı konular. komik buldum paylaşayım dedim, hairrestaration network'ün forumunda falan bulabilirsiniz veya hairlosstalk'ın sonuçlar kısmında.

Reklam olmasada hastalarına paylaşmaları dahilinde indirim yapıyolar galiba.

bu postta ioh'u kötülediğim anlaşılmasın, sadece dejavu oldum farklı platformlarda.

PagaroN

• Hero Member
Ynt: ioh'un yabancı forumlarda reklama başlaması
« Yanıtla #1 : 25 Mart 2018, 01:11:40 »
Bilgilendirme için teşekkür ederiz.

Cenk49

• Full Member
« Yanıtla #2 : 25 Mart 2018, 01:17:13 »
Ektirenler  yabancımı ve Linklerini koyabilirmisin merak ettim.nerden buluyorlar adamları yahu  :)

MeetYourMaker

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 25 Mart 2018, 01:18:13 »
Ben Hairrestorationnetwork'de yeni bir hesap açıp insanları uyardım IOH hakkında. Eski hesabımla da gerekli yöneticileri bilgilendirdim. 3 başlık bulabildim, eğer daha fazla varsa PM atın onlara da cevap vereyim.

Buradaki insanların mağduriyetini gördükten sonra IOH'u yabancı sitelerde yaşatmayı pek düşünmüyorum.

Hairlosstalk'da başlıklarını görmedim, eğer oraya gelmeye çalışırlarsa daha fena :)

Ağabey

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 25 Mart 2018, 13:41:43 »
Ben Hairrestorationnetwork'de yeni bir hesap açıp insanları uyardım IOH hakkında. Eski hesabımla da gerekli yöneticileri bilgilendirdim. 3 başlık bulabildim, eğer daha fazla varsa PM atın onlara da cevap vereyim.

Buradaki insanların mağduriyetini gördükten sonra IOH'u yabancı sitelerde yaşatmayı pek düşünmüyorum.

Hairlosstalk'da başlıklarını görmedim, eğer oraya gelmeye çalışırlarsa daha fena :)

Takdir edilecek bir duyarlı davranışta bulunuyorsunuz bu işin milliyeti falan yok  ordakilerede yazık
olmasın .onca zahmetle ekim işine giriyorsunuz altı ay bir sene bekle sonu fos olsun olacak iş değil .

Glownshow

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 25 Mart 2018, 13:59:38 »

Hocam çok ağır yazmışsınız. Onlarda size cevaben yasal işlem başlatacaklarını yazmışlar.

MeetYourMaker

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 25 Mart 2018, 14:09:56 »

Hocam çok ağır yazmışsınız. Onlarda size cevaben yasal işlem başlatacaklarını yazmışlar.

Buyursunlar, açacakları herhangi bir dava kendi alehlerine işleyecek. Bunu en iyi onların bilmesi gerekiyor. Hukuki yollarla beni korkutacaklarını düşünmeleri gerçekten komik :) Kiminle konuştukları hakkında bir fikirleri dahi yok.

IOH, biliyorum bu yazıları da görüyorsunuz. İstiyorsanız özel mesaj yoluyla iletişime geçin size TC kimlik no, adres falan vereyim. Dava açmanız kolaylaşır.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 25 Mart 2018, 16:20:11 »
veya pr çalışması tarzı bişi, biliyorsunuz burda ioh ilk ekimlerinde mükemmel donör, mükemmel ön çizgi ve temiz işçilik gözüküyordu. aynısını şu an 2-3 yabancı sitede karşıma geldi ve arka arkaya bir anda çoğaldı konular. komik buldum paylaşayım dedim, hairrestaration network'ün forumunda falan bulabilirsiniz veya hairlosstalk'ın sonuçlar kısmında.

Reklam olmasada hastalarına paylaşmaları dahilinde indirim yapıyolar galiba.

bu postta ioh'u kötülediğim anlaşılmasın, sadece dejavu oldum farklı platformlarda.

Ne günlerdi dimi dostum :)) bende baktım hakketen anılar canlandı:)
Global Moderator

thinkingme

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 25 Mart 2018, 20:10:01 »
konuyu başka yere taşımışlardı geri buraya taşımışsınız :D. redditte görmüştüm bi ara ama 3-4ay önceydi ama orda kaldırıldı galiba postları

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 25 Mart 2018, 20:16:05 »
konuyu başka yere taşımışlardı geri buraya taşımışsınız :D. redditte görmüştüm bi ara ama 3-4ay önceydi ama orda kaldırıldı galiba postları

Neden kaldırıldı acaba
Global Moderator

MeetYourMaker

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 25 Mart 2018, 20:33:34 »

tressless'da mı?

thinkingme

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 25 Mart 2018, 21:07:16 »

tressless'da mı?

aynen. dedim gençler dikkat bakın böyle böyle durumlar var sonuçları beklemeden gitmeyin

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 27 Mart 2018, 22:50:46 »
Bahsi geçen firmanın geçen Instagram reklamını gördüm paylaştıkları reklam ekimini beğenmedim açıkçası ...
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 27 Mart 2018, 23:05:50 »

Canı yanan çok insan oldu birilerinin bunu yapması gerekıyordu dostum..
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram