Gönderen Konu: Saç Ekimi ve Askerlik  (Okunma sayısı 4340 defa)

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
Ynt: Saç Ekimi ve Askerlik
« Yanıtla #15 : 14 Ekim 2018, 19:52:12 »
Saç ekimi askerlik deyince merak ettim okudum arkadaş bedelli yapacakmış herkes de fazlasıyla ciddiye alıp uzun uzun yazmış. Gideceğin 20 gün birader . Ben senin yerinde olsam utanıp yazmazdım bile çünkü Mesleği askerlik polislik olan veya uzun-kısa dönem askerlik yapan insanları düşününce senin konun bence ciddiye alınmamalı. 20 günlük bir olayla saç ekimini planlamak zor olmasa gerek diye dusunuyorum.
Bedelli yapacaklara neden böyle yaklaşıyorsunuz anlamiyorum, insanların şartlarını ve hayat akışını biliyor musunuz? Neyse polemik yaratmak istemiyorum, askerliğin bedeli parayla olmaz hemfikirim ama kimsenin hayatinda en ufak bilgiye sahip olmadan yargılamayın.
Ne doktorlar var 4-5 ay sonrasina randevu veren .

komsermesutgüneri

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #16 : 14 Ekim 2018, 21:26:52 »
Bedelli yapacaklara neden böyle yaklaşıyorsunuz anlamiyorum, insanların şartlarını ve hayat akışını biliyor musunuz? Neyse polemik yaratmak istemiyorum, askerliğin bedeli parayla olmaz hemfikirim ama kimsenin hayatinda en ufak bilgiye sahip olmadan yargılamayın.
Ne doktorlar var 4-5 ay sonrasina randevu veren .
Polemik yaratmak istemem ben de. Şahsen rahatsızlık duydum içimden gelenleri söyledim. Bu da sizin fikriniz saygı duyuyorum ancak ben burda bedelli yapmasını yargılamadım. Bazı konular vardır,toplumun vicdanını rahatsız eder,konuşmaktan yaygara yapmaktan çok kendi işini kendin halletmen gerekir. 4-5 ay sonraya randevu veren doktora ektirseniz de bu olayı planlamak yine zor değil. Bunu anlatmak istedim.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #17 : 19 Ekim 2018, 08:10:37 »
:) 21 gün askerlık yapıcaksın dostum yap gel sonra ektırırsın

15 ay yapan arkadaşlar dert etsın bu durumu
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram