Gönderen Konu: Saç ekimi düşünüyorum saçımın durumu...  (Okunma sayısı 1665 defa)

Babarahman

• Yeni üye
  • *
Saç ekimi düşünüyorum saçımın durumu...
« : 09 Kasım 2018, 18:40:49 »
22 yaşındayım 18 yaşımdan beri aktif olarak saç dökülmesi sorunu var.Donör bölgem saçımın son hali aşağıdadır. saçlarımı kısa kestirdim.Yaşım uygunmudur ekim için?Ankara'da Jale şenyurt hocaya gittim direk saç ekimi dedi 4500 tl gibi fiyat oranı söyledi.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç ekimi düşünüyorum saçımın durumu...
« Yanıtla #1 : 09 Kasım 2018, 18:43:04 »
Saçın ekime uygun jale hocanın fiyatı öyle normal fiyat donör kaliteli güzel bir ekimle bence hoş bir sonuç alman mümkün artık araştırıp kararını verirsin
Global Moderator

mrcetin07

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 10 Kasım 2018, 00:21:24 »
şahsi fikrim ekim için saçların uygun ama yaşın uygun değil dökülmen durmadıysa bu dökülme devam edecektir. tabi doğal olarak en güzel yaşlarını böyle geçirmek istemeyeceksindir hangi ekim merkezine gidersen git ekelim derler ucunda para var cünkü sende müsterisin. bence en azında 25 yasını bekle önünü gör.

Babarahman

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 10 Kasım 2018, 00:32:04 »
şahsi fikrim ekim için saçların uygun ama yaşın uygun değil dökülmen durmadıysa bu dökülme devam edecektir. tabi doğal olarak en güzel yaşlarını böyle geçirmek istemeyeceksindir hangi ekim merkezine gidersen git ekelim derler ucunda para var cünkü sende müsterisin. bence en azında 25 yasını bekle önünü gör.
Teşekkürler. valla çok psikolojimi bozuyor bu durum özgüven sorunu falan yaşıyorum detaylı araştırıp bi karar vericem en güzel yaşlarda saçsız olmuyor.

Babarahman

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 10 Kasım 2018, 00:32:49 »
Saçın ekime uygun jale hocanın fiyatı öyle normal fiyat donör kaliteli güzel bir ekimle bence hoş bir sonuç alman mümkün artık araştırıp kararını verirsin
Teşekkürler.

tsimonoce

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 10 Kasım 2018, 09:57:24 »
Yasin genc kardes... asiri rahatsizsan ediyorsan hemen yap... yok cok rahatsiz etmiyorsa biraz daha dökülmeleri bekle derim ama karar senin....

4500 TL kac greft icin? Yoksa tek fiyat mi?

Babarahman

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 10 Kasım 2018, 13:23:12 »
Yasin genc kardes... asiri rahatsizsan ediyorsan hemen yap... yok cok rahatsiz etmiyorsa biraz daha dökülmeleri bekle derim ama karar senin....

4500 TL kac greft icin? Yoksa tek fiyat mi?
Teşekkürler.Saçımı kontrol etti tek fiyat söyledi greft sayısını belirtmedi

Babarahman

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 03 Aralık 2018, 03:47:53 »
22 yaşındayım 18 yaşımdan beri aktif olarak saç dökülmesi sorunu var.Donör bölgem saçımın son hali aşağıdadır. saçlarımı kısa kestirdim.Yaşım uygunmudur ekim için?Ankara'da Jale şenyurt hocaya gittim direk saç ekimi dedi 4500 tl gibi fiyat oranı söyledi.

Propecia , minoxil , miracle losyan gibi ilaçlar kullansam faydasını görürmüyüm sizce yan etkileri göze almaya değer mi?

Facebook Twitter Instagram