Gönderen Konu: İleti Silindi  (Okunma sayısı 625 defa)

Atibaba

• Full Member
İleti Silindi
« : 24 Ağustos 2021, 17:09:37 »
.
« Son Düzenleme: 24 Ağustos 2021, 19:14:22 Gönderen: Atibaba »
  • Yaşınız 20
  • Medikal Tedavi Finasteride,Minoxidil,Aga-E Tablet
Ben 19 yaşıma kadar pozitif mutlu bir insandım. Bir gün saçlarımın döküldüğünü fark ettim ve o günden beri hayat bana zehir gibi geliyor.Saç dökülmem durmuyor ve ben aynaya bakmaya korkar oldum.Özgüvenim yerle bir oldu Allah tez zamanda canımı alır ve kurtulurum inşallah
ŞUNLARADA BAKABİLİRSİNİZ

slade23

• Hero Member
Ynt: 9 Aydır Finasteride saçımın durumu
« Yanıtla #1 : 24 Ağustos 2021, 17:21:44 »
kardeşim bu kadar saplantı yapma saçların çok güzel görünüyor maşallah zift gibi :) ön çizgini de at bakalım bi. sakin ol havalar serinliyor mevsimsel dökülmeler duracak ferah ferah gezeceksin.
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=21990.0

Atibaba

• Full Member
« Yanıtla #2 : 24 Ağustos 2021, 17:26:56 »
.
« Son Düzenleme: 24 Ağustos 2021, 19:14:47 Gönderen: Atibaba »
  • Yaşınız 20
Ben 19 yaşıma kadar pozitif mutlu bir insandım. Bir gün saçlarımın döküldüğünü fark ettim ve o günden beri hayat bana zehir gibi geliyor.Saç dökülmem durmuyor ve ben aynaya bakmaya korkar oldum.Özgüvenim yerle bir oldu Allah tez zamanda canımı alır ve kurtulurum inşallah

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 24 Ağustos 2021, 17:35:04 »
anlat rahatla kardeşim ama yatakta banyoda saç var diye kendini bu kadar hırpalama. öyle her şeyden de medet umup para harcama kullan finasını bak keyfine aylık 10 liraya gelir sana 4 e bölüp proscar kullansan. saç bu dökülecek yaradılışında bu var. olgunluk çizgin oluşacak. dökülenlerin yerine daha güçlüleri çıkacak. hayatını kıla endeksleme daha 20 yaşındasın.
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim

Jeu

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 24 Ağustos 2021, 17:38:31 »
18 yaşından beri durmuyor dökülmem yatağım,banyo artık saç görünce otomatik moralim bozuluyor.Bursumun tamamı saçıma gidiyor elimde avucumda para kalmadı bu saç yüzünden biraz konu dışına çıkıp psikolojimi yansıtıyorum kusura bakmayın
Bende sen gibiydim 22 yaşındayım hissettiğin şeylerin kat ve kat daha fazlasını da yaşadım daha sonra siklememeye başladım dökülürse dökülsün ektiririm kafasına girdim hiçbir ilaç kullanmadım şimdi biraz daha döküldü ve yakında ekim yaptıracağım ön kısma. Sanırım bu ekim beni 5 6 sene idare eder  en azından kafa rahat olur biraz

Atibaba

• Full Member
« Yanıtla #5 : 24 Ağustos 2021, 17:40:11 »
Bende sen gibiydim 22 yaşındayım hissettiğin şeylerin kat ve kat daha fazlasını da yaşadım daha sonra siklememeye başladım dökülürse dökülsün ektiririm kafasına girdim hiçbir ilaç kullanmadım şimdi biraz daha döküldü ve yakında ekim yaptıracağım ön kısma. Sanırım bu ekim beni 5 6 sene idare eder  en azından kafa rahat olur biraz
umarım her şey istediğin gibi olur
  • Yaşınız 20

Atibaba

• Full Member
« Yanıtla #6 : 24 Ağustos 2021, 17:41:58 »
.
« Son Düzenleme: 24 Ağustos 2021, 19:15:13 Gönderen: Atibaba »
  • Yaşınız 20

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 24 Ağustos 2021, 18:17:51 »
Buradaki seyreklik kamera açısının o bölgeye dik gelmesi sebebiyle daha çok. Bence gereksiz stres yapıyorsun.
« Son Düzenleme: 24 Ağustos 2021, 22:22:42 Gönderen: Lauri »

Xeth

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 24 Ağustos 2021, 18:44:51 »
hocam aga e tablet neden kullanıyorsun ki?
en az 250-300 lira aylık. Tahmin ettiğin kadar etkili olduğunu olacağını sanmıyorum. vitamin mineral desteği arıyorsan nature's supreme multivitamin for men'i araştırabilirsin. günde 1 kullanılıyor ve 100 tane var içinde fiyatı da 130 TL civarı

AlopexyT minoxidil (günde 8 fıs)
Finasterid 1.25 mg (her gün)
Yeşilçay (x1)
Clear şampuan
Magnezinc (günlük 1)
Setirizin 5mg

Bıraktıklarım; minoxil, bioxinin minoxidil, balen kabak, xpecia, loprox

Tedavi sürecim;
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=23060.0

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 24 Ağustos 2021, 18:46:01 »
Yorumun için çok teşekkür ederim abi ama ne zama unutmaya çalışsam kendimi saçıma bakarken buluyorum
kardeşim hiçbir kaygı, endişe, önlem olacak olanın önüne geçemez sadece kendine edersin Laurinin de dediği gibi farklı açılar sana sorunmuş gibi geliyor saçların gayet iyi maşallah. sen tedbirini al ve güzel düşün güzel olsun. boşuna kendini hırpalıyorsun. saplantı klinik psikiyatriye girişin kapısıdır bunu unutma. sağlıklı olan bir durumu kafanda saplantı haline getirip sağlığını bozma.
avodart&minox&xpecia

tedavim

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 24 Ağustos 2021, 18:48:29 »
Mesela bak donörüm bile kel
avodart&minox&xpecia

tedavim

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 24 Ağustos 2021, 18:49:09 »
Ama aslında değil :)
Kendini inceleyip kuruntu verme kendine
avodart&minox&xpecia

tedavim

Atibaba

• Full Member
« Yanıtla #12 : 24 Ağustos 2021, 19:09:10 »
hocam aga e tablet neden kullanıyorsun ki?
en az 250-300 lira aylık. Tahmin ettiğin kadar etkili olduğunu olacağını sanmıyorum. vitamin mineral desteği arıyorsan nature's supreme multivitamin for men'i araştırabilirsin. günde 1 kullanılıyor ve 100 tane var içinde fiyatı da 130 TL civarı
Evet aga e tableti değiştiricem önerin için teşekkür ederim
  • Yaşınız 20

Atibaba

• Full Member
Ynt: İleti Silindi
« Yanıtla #13 : 24 Ağustos 2021, 19:18:00 »
Abilerim tavsiyeleriniz için teşekkür ederim.Bir süre saçımı düşünmek istemiyorum o yüzden iletimi kaldırdım.Versiğiniz tavsiyeler için tekrardan teşekkür ederim.Allah herkese derdinin dermanını verir umarım.Bir süre forumdan kendimi uzaklaştıracağım.
  • Yaşınız 20

Lauri

• Hero Member
Ynt: İleti Silindi
« Yanıtla #14 : 24 Ağustos 2021, 22:22:07 »
..
« Son Düzenleme: 24 Ağustos 2021, 22:47:06 Gönderen: Lauri »

Facebook Twitter Instagram