Gönderen Konu: Saç ekimi yaptırmak istiyorum  (Okunma sayısı 1399 defa)

ahmet8080

• Yeni üye
  • *
Saç ekimi yaptırmak istiyorum
« : 13 Şubat 2019, 23:37:34 »
Merhaba saç ekimi yaptırmak istiyorum yaşım 21 ve artık saç derim karşımdaki kişi tarafından rahatça görülecek kadar bir dökülme yaşadım.
Saçlarımın üstünde genel olarak bir incelme ve dökülme hakim ve saç ekimi yaptırmayı düşünüyorum.
"Yaşın daha erken beklemelisin" diyen abilerim kardeşlerim elbet olacaktır ama saç bana bu yaşta lazım olacak çoğunlukla.Üniversite okuyorum ve saç dökülmesini çok kafama takıyorum bu yüzden okulumda ve normal hayatta işlerime konsantre olamıyorum bu yüzden ekim yaptırıp şu önümüzdeki 10 seneyi en azından rahat geçirmek istiyorum

Saç ekimi konusunda aklıma takılan bir kaç soru var sizlere bunu sormak istiyorum

1.si ekimden sonra prp veya mezoterapi ile mevcut saçlarımı güçlendirenilirmiyim ve ekim esnasında aralara ekim yaptıracağım için mevcut saçlarım zarar görür mü?

2.sorum çok sık yağlanan bir saç derim var bu ekim için bir olumsuz etki yaratır mı.Ekilen saçların çıkma oranında bir etki oluşturur mu?

3.sorum ise; 4 tane ekim merkezi ile whatsapp üzerinden konuştuk 3ü ekeriz güzel bir sonuç alırız dedi diğeri ise beklemelisin biraz daha dedi ama ben yaptırmaya kararlıyım
Ekim yaptıracağım merkez seçenekleri arasında Hair of İstanbul, İstanbul hair line,ve Serkan Aydın arenamed var dönor kullanımı yüzünden arenamed en son seçenek olacak benim için ve bu merkezlerde ekim yaptıran kimse var mı varsa tavsiye eder mi bu merkezleri ?

Lütfen yardımcı olursanız sevinirim yorumlarınız benim için önemli herkese iyi forumlar

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç ekimi yaptırmak istiyorum
« Yanıtla #1 : 13 Şubat 2019, 23:56:54 »
fotograflarınızı eklemeden yardımcı olamayız
Global Moderator

ahmet8080

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 14 Şubat 2019, 00:21:09 »
fotograflarınızı eklemeden yardımcı olamayız

Duyarli

• Full Member
« Yanıtla #3 : 14 Şubat 2019, 11:56:11 »
Hocam şimdi açıklık çok değil saç ekimi yaptırıp eskiye döneyim diye düşünüyorsun ama saçların dht etkisi altında incelmiş dökülme devam edicek gibi beklemeni öneriyorum.

BJKKARA

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 14 Şubat 2019, 14:22:13 »
zor bir kafa başkan sıklaştırma ekimi olucak hem kendi saçlarına zarar verilmeyecek hemde sıklaştırma olucak

sıklaştırma ekiminde Hakan Doğanay Koray Erdoğan  ve keser baba gayet başarılı araştır derim

içlerinden fiyat olarakda en uygunu Hakan Doğanay yada ekibi

en azından bılgı al yolunu çiz

ahmet8080

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 14 Şubat 2019, 14:59:00 »
Hocam şimdi açıklık çok değil saç ekimi yaptırıp eskiye döneyim diye düşünüyorsun ama saçların dht etkisi altında incelmiş dökülme devam edicek gibi beklemeni öneriyorum.
yorumunuz için teşekkürler ama dediğim gibi saç bana çoğunlukla bu yaşlarda lazım olacak en azından önümüzde 8-10 seneyi rahat geçireceğim bir ekim yaptırıp mevcut saçları prp mezoterapi gibi yöntemlerle güçlendirmeyi gerekirsede ilerde bir ekim daha yaptırmayı düşünüyorum

ahmet8080

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 14 Şubat 2019, 15:02:04 »
zor bir kafa başkan sıklaştırma ekimi olucak hem kendi saçlarına zarar verilmeyecek hemde sıklaştırma olucak

sıklaştırma ekiminde Hakan Doğanay Koray Erdoğan  ve keser baba gayet başarılı araştır derim

içlerinden fiyat olarakda en uygunu Hakan Doğanay yada ekibi

en azından bılgı al yolunu çiz
Bütçem 6-8 arası bu yüzden Koray hoca zaten olmaz ama instagramdan benim gibi saçları gayet başarılı eken hair of istanbulu düşünüyorum olmadı istanbul hair line da olur ama ilk başta arenamedde yaptırmayı düşünüyordum burda dönor sıkıntısı çekenleri görünce onları ikinci plana attım.İstanbul hairline ile whatsapptan görüştük 3500-4000 greft ile başarılı bir sonuç alabileceklerini söylediler

BJKKARA

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 14 Şubat 2019, 15:05:44 »
O merkez hakkında bilgim yok malesef bakmadım hiç forumda.Haklısın fiyatlar uçuk ama sonuçlar süper imkan gerek.

Senin ekim sıklaştırma iyi araştır dikkatli ol açık alana ekmeye benzemez bu saça ekim yapmak Hakan doğanayın ekibi 8 bin tl imiş sanırım

Moraless

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 14 Şubat 2019, 17:58:34 »
bu saçların hakkından ekimle çoğu yer kalkamaz o yüzden çok iyi araştırman gerekiyor ikinci bir şansın yok gibi görünüyor.

ahmet8080

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 14 Şubat 2019, 22:40:22 »
bu saçların hakkından ekimle çoğu yer kalkamaz o yüzden çok iyi araştırman gerekiyor ikinci bir şansın yok gibi görünüyor.
Çoğu yer kalkamaz derken?

Hublot

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 14 Şubat 2019, 23:04:32 »
Kardeşim çok zor bir ekim aralara girmek gerek...yaşında genc..kafada da cok sac var ...agresif dökulme de devam ediyor...olanları kaybedince yine göruntu tatmin etmez...ayrıca bu parayla  olmaz...bu paraya yapan yerler de belli zaten ...bugününü ararsın. ..sakın bulaşma şuan ekime Habeş maymununa döndürürler seni...30 yaşına kadar bekle... ama boş boş bekleme...cıldiyeye git...

Derinmai

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #11 : 14 Şubat 2019, 23:28:48 »
Ekim son çare olmalı, kullanılan donör yerine gelmiyor. Önce bir uzmandan medikal çözümleri araştırıp, ilaç tedavileriyle dökülmeyi ötelemelisin. Saç bu yaşlarda değil, 40 ında dahi lazım olacak. Yaşama sevinci olan her insan iyi görünmek ister emin ol. Yaptıracağın operasyon başarılı bile olsa hormonların düzenli çalıştığı sürece yeni boşlukların olacak. Ayrıca en başarılı operasyonda bile sağlam saçlarının zarar görme riski var. Hakkında hayırlısı.

Tunacankat

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 14 Şubat 2019, 23:30:54 »
Kardeşim sana gerçekçi bir cevap vermek istiyorum ama bu kendi fikrim bence düşün.Saç dökülmen çok geniş bir alanda etki gösteriyor ve muhtemelen nw 6 olacak bu saç ve donör alanında malesef kaliteli değil o alanda zamanla kayıba uğrayacaktır.bence saç ekimine uzun vadede bakınca bence uygun değilsin.Ekimden pek bir fayda alacağını düşünmüyorum alsan bile bikaç yıl sonra çok daha kötü bir görüntün olacak ve geri dönüşünde olmayacak.tekrar diyorum sen kelliğe alış bence

Facebook Twitter Instagram