Gönderen Konu: 21 yaş saç dökülmesi  (Okunma sayısı 3306 defa)

Gabo

• Yeni üye
  • *
21 yaş saç dökülmesi
« : 07 Haziran 2019, 01:32:43 »
Sayın abilerim oncelikle yanlış yere konu açtıysam uyarın düzeltirim okuduğumdan doğru anladıysam bu şekilde konu açılıyor
21 yaşındayım ve ve son sınıf üniveriste öğrencisiyim 3 yılda fırça girmeyen saçlar gitti kel oldum resmen ailede genetik olarak baba tarafı nw 6 ve 7 anne tarafi ise nw 4 ve 5 bu durum beni çok kötü etkiliyor son derece aktif ve özgüvenli birisi olduğum halde artık o eski benden eser yok insan icine çıkmak istemiyorum dökülmem devam ediyor gunde elime 10 15 tel geliyor gün boyu ve bir ilaç kullanmiyorum sadece badem yağı kullanıyorum. xpecia ya başlamayı düşünüyorum sizce ekim icin beklemelimiyim ne yapmaliyim varolan saçları nasıl koruyabilirim mezoterapi işe yararmi resimleri ekliycem alt tarafa son olarak saçlarım cok dalgalı kıvırcık da denilebilir

Gabo

• Yeni üye
  • *
Ynt: 21 yaş saç dökülmesi
« Yanıtla #1 : 07 Haziran 2019, 01:41:08 »
Sayın abilerim oncelikle yanlış yere konu açtıysam uyarın düzeltirim okuduğumdan doğru anladıysam bu şekilde konu açılıyor
21 yaşındayım ve ve son sınıf üniveriste öğrencisiyim 3 yılda fırça girmeyen saçlar gitti kel oldum resmen ailede genetik olarak baba tarafı nw 6 ve 7 anne tarafi ise nw 4 ve 5 bu durum beni çok kötü etkiliyor son derece aktif ve özgüvenli birisi olduğum halde artık o eski benden eser yok insan icine çıkmak istemiyorum dökülmem devam ediyor gunde elime 10 15 tel geliyor gün boyu ve bir ilaç kullanmiyorum sadece badem yağı kullanıyorum. xpecia ya başlamayı düşünüyorum sizce ekim icin beklemelimiyim ne yapmaliyim varolan saçları nasıl koruyabilirim mezoterapi işe yararmi resimleri ekliycem alt tarafa son olarak saçlarım cok dalgalı kıvırcık da denilebilir

son gohan

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 07 Haziran 2019, 01:57:12 »
iyi bi merkezle ileriye dönük planlama ile ekim yaptırabilirsin ama benim tavsiyem finas kullanıp yaptır bende senin yaşında ektirmiştim

Gabo

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 07 Haziran 2019, 02:14:30 »
Son durum nedir abi peki mennunmusun tavsiyen benim icin onemli bu yaşta ekim yaptırmış birisi olarak

son gohan

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 07 Haziran 2019, 03:06:31 »
Son durum nedir abi peki mennunmusun tavsiyen benim icin onemli bu yaşta ekim yaptırmış birisi olarak
konumu incele istersen kanka mutluyum yani eskiden sac uzatmazdım hep 3 yapardım şimdi uzatıyorum:)

sduzce

• Sr. Member
« Yanıtla #5 : 07 Haziran 2019, 03:09:32 »
Reis ilaç takviyesinin ardından bir kaç sene bekle erkek tipi saç önleyicisinin tek çaresi finans o da kuşu öttürmez bi ihtimal :) Alkol sigaradan uzak dur bol protein tüket bir kaç sene sonra ektirirsin.

Gabo

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 07 Haziran 2019, 03:26:00 »
sduzce dostum alkol kullanmiyorum sadece sigara var ama genetik ona da tek çare finans bu yaşta da ister istemez korkutuyor insanın gozunu protein ne kadar etkili olur sence

EMİNBEY

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 07 Haziran 2019, 09:32:37 »
Kardeşim genetik tipi dökülmen varsa istediğin kadar vitamin tüket hic birseye yaramıyor. Bende sana fin tableti oneriyorum

ozandemir

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 07 Haziran 2019, 12:03:14 »
23 yaşında birisi olarak 21 yaş bence çok erken en azından 25 yaşına kadar bekle derim. Psikolojimi olumsuz etkiliyor illa ekim yaptırcam dersen de ekim yaptırdıktan sonra finans kullan yoksa mevcut saçların dökülüp ekilenler durursa çim adam gibi olursun. Bundan sonra dökülmez diye düşünme 18 yaşından 20 yaşına kadar yavaş dökülme yaşadım. 2 yıl kadar hiçbişey kullanmadığım halde saçlarım dökülmüyordu fakat 6 aydır hızlı bir dökülme yaşıyorum.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 07 Haziran 2019, 12:35:49 »
Dökülme devam edicek henüz dökülme durumun oturmamış kafan ekime uygun ama yaş itibari ile biraz daha bekle derim bu zaman zarfında saç ekimini araştır.
Global Moderator

sduzce

• Sr. Member
« Yanıtla #10 : 07 Haziran 2019, 15:39:39 »
sduzce dostum alkol kullanmiyorum sadece sigara var ama genetik ona da tek çare finans bu yaşta da ister istemez korkutuyor insanın gozunu protein ne kadar etkili olur sence

Dökülmeyecek olanları daha sağlıklı hale getirmiş olursun dolayısıyla sağlıklık bir ekim gerçekleşmiş olur.

Gabo

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #11 : 09 Haziran 2019, 16:17:39 »
Hepinize ayri ayrı teşekkür ederim cok sağolun şuanda beni kötü etkilesede sanırım biraz daha bekleyip hem dokulmenin oturmasini beklemek hemde biraz daha araştırma yapmak en iyisi son olarak xpecia ile varolanlari koruyabilirmiyim birde mezoterapi dusunuyorum ne dersiniz

Jeu

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 09 Haziran 2019, 18:28:27 »
Hepinize ayri ayrı teşekkür ederim cok sağolun şuanda beni kötü etkilesede sanırım biraz daha bekleyip hem dokulmenin oturmasini beklemek hemde biraz daha araştırma yapmak en iyisi son olarak xpecia ile varolanlari koruyabilirmiyim birde mezoterapi dusunuyorum ne dersiniz

Senin yerinde olsam oluruna bırakır  1 2 sene daha dökülmesini bekler ektirirdim ilaçla mezoterapi  ile uğraşmazdım ama sen bilirsin.

chainlift

• Full Member
« Yanıtla #13 : 09 Haziran 2019, 18:38:38 »
Saçların agresif dökülecek gibi. Yaşın genç ancak tepe açılmaları yaşıyorsun. Bencede oluruna bırak. İlerde ektir. Şimdiden finas kullanman yan etki açısından sıkıntılı olabilir. Hintell hocamın dediği gibi saç ekimini bol bol araştır. Sanki saçların kaliteli gibi gördüm.??

byflamingo

• Sr. Member
« Yanıtla #14 : 10 Haziran 2019, 01:08:30 »
topikal finasterid dene işe yarayabilir bunun için bir evzacıya danış yada fotumda bu işi bilen birinden destek al.

Facebook Twitter Instagram