Gönderen Konu: Saç ekimi için fikir ?  (Okunma sayısı 613 defa)

Erman23

• Yeni üye
  • *
Saç ekimi için fikir ?
« : 26 Kasım 2019, 19:51:36 »
Merhabalar,

Bir süredir saç ekimi ile ilgili araştırma yapıyorum.Yaşım 29.Yaklaşık 5 senedir yavaş bir dökülme var.Herhangi bir ilaç kullanmıyorum.2 farklı klinikte muayene oldum.Birincisi ön kısıma yaklaşık 3.000 greft vertex bölgesine yakşık 500 greft ekere doğal bir görünüme sahip olacağını söyledi. Diğer klinik ise orta kısmımın iyi olduğunu doğal bir görünüm için ön çizginiden orta kısma kadar sık ekim yapılması gerektiğini, ön tarafa 3.200 , vertex bölgesine de 500-700 arası bir greft ile halledebileceğini söyledi.

Birçok kişiye göre saçımın iyi olduğunun farkındayım fakat istediğim gibi şekil veremiyorum.Özellikle ön taraf çok zayıf olduğu için saçaklı ve cansız gözüküyor.

Açıkcası çok da uzatmadan Aralık ayı içersinde kararımı verip operasyon yaptırmak istiyorum.

Sizlerin değerli fikirlerini bekliyorum.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç ekimi için fikir ?
« Yanıtla #1 : 26 Kasım 2019, 20:11:32 »
Dökülmen çok yavaş yaşına göre çok hafif tepe ve ön düzenlemesi yaptırabilir ya da biraz bekleye bilirsin.
Global Moderator

Roninn3

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 26 Kasım 2019, 20:26:39 »
bu saça ekim yaptırmak doğru değil bahsettiğin greft sayıları tam katliam olur,ön tarafa bin gerfet desen hadi neyse o tür planlamalarıda muttalip keser dışında kimse yapmıyor zaten .muttalip keser ekimlerini incele o tarz planlama yapacak ekim merkezi bulursan ve düzgün bir yer olursa yaptır derim.

Darkness

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 26 Kasım 2019, 22:11:22 »
vertexe ekim olmaz boşuna yaptırma ve ayrıca sıklaştırmada olmaz bence çünkü kendi saçların zarar görme ihtimali çok yüksek .

Facebook Twitter Instagram