Gönderen Konu: Finin seyrelen saçlarda işe yarayıp açılmalarda işe yaramaması  (Okunma sayısı 3108 defa)

My Precious

• Hero Member
Çok fena ağrıma gidiyor beyler diffuse thinningler de efsane işe yarıyor fin.Bu seyrelenler genelde nw1-1.5 olup kafasının üstü kelleşenler onlarda fin görevini yaparken açılmalarda işe yaramıyor.3 ay olacak fin kullanalı hala nw3e kadar seyrelmiş durumda  acaba şakak açılmalarında başka bir şey mi rol oynuyorda biz mi bilmiyoruz ne lanet bir şeydir bu

Cassowary

• Sr. Member
Öyle düşünme justin , diffuse thinningler , yaygın dökülme seyrelme incelme adına her ne dersen .. saç ekimine %90 uygun olmayan kişiler . O kafalar nw 5-6–7 ye gidecek . Daha ne kadar o ilacı kullanabilecek . Şakak açılması olanlar da saç ekime % 90 uygun olan kişiler . Ben ikinci şıkkı seçerdim.

Emre_70

• Full Member
Çok fena ağrıma gidiyor beyler diffuse thinningler de efsane işe yarıyor fin.Bu seyrelenler genelde nw1-1.5 olup kafasının üstü kelleşenler onlarda fin görevini yaparken açılmalarda işe yaramıyor.3 ay olacak fin kullanalı hala nw3e kadar seyrelmiş durumda  acaba şakak açılmalarında başka bir şey mi rol oynuyorda biz mi bilmiyoruz ne lanet bir şeydir bu

İğnesiz Lokal Anestezi, (püskürtme tekniği) ile ekim yapan merkezleri tercih edebilirsiniz.

Fiddlestick

• Jr. Member
  • **
Öyle düşünme justin , diffuse thinningler , yaygın dökülme seyrelme incelme adına her ne dersen .. saç ekimine %90 uygun olmayan kişiler . O kafalar nw 5-6–7 ye gidecek . Daha ne kadar o ilacı kullanabilecek . Şakak açılması olanlar da saç ekime % 90 uygun olan kişiler . Ben ikinci şıkkı seçerdim.
Yanliz nw5 nw6 olsalar bile üst taraflarında saç oluyor ve donörleri açıklıklarını kapatacak seviyede kaliyor çünkü kafaları hala saclari besleyen damarlara sahip yani açıklıklarda ki kurak kafa yok adamlarda forumda bir cok diffuse thing ekimi var özellikle asmedin yaptigı ekimler cok güzel ve dogal duruyor sac ekimi kisinin donör bölgesi ile alakalidir hocam bence eger beklenti makul ve donör karsiliyorsa df veya diger acilma türlerinin hicbir önemi yok

Ferhatm

• Full Member
Şuna fin kullansammı yaş 20

Cem

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Şakakların dökülme mekanizması farklı. Fin sadece tip_2 enzimini bakılıyor. Tip-1, testosteron ve bir takım androjenlerde rol oynuyor bu dökülmeden. Dutastarid tarzı ilaçlarla kazanım sağlanabilir. Onlarda çok ciddi yan etkiye sahip.

Cassowary

• Sr. Member
Şakakların dökülme mekanizması farklı. Fin sadece tip_2 enzimini bakılıyor. Tip-1, testosteron ve bir takım androjenlerde rol oynuyor bu dökülmeden. Dutastarid tarzı ilaçlarla kazanım sağlanabilir. Onlarda çok ciddi yan etkiye sahip.
Çok güzel özetlemişsin.
Finasterid ile tip-2 baskılanınca,
Testosteron ve diğer androjenler artış gösterip Frontel bölgenin bozulmasını hızlandırıyor.

My Precious

• Hero Member
Çok güzel özetlemişsin.
Finasterid ile tip-2 baskılanınca,
Testosteron ve diğer androjenler artış gösterip Frontel bölgenin bozulmasını hızlandırıyor.
Hayır fin kullanıp şakaklarında saç çıkaran çok fazla insan var burada kritik nokta fin responderı olmak.Eğer fin işe yaramıyorsa o saç zaten normal döngüde dökülüyor fin saçı daha çok dökmez öyle olsaydı 6 ayda belirgin fark olurdu saç çıkışı olmadığı gibi açılmada 6 aya göre fena değil

Ferhatm

• Full Member
Hocam kullanayımmı saçlarım seyrek ?

Kel123

• Hero Member
Ben difuse olmak yerine şakaklardan açıılmayı tercih ederdim. En azından ekime daha yatkınız. Difuselar bir anda nw5 oluyorlar. Ektirseler kalan sacları dokuluyor. Zor bir durum

Facebook Twitter Instagram