Gönderen Konu: ŞİKAYET  (Okunma sayısı 7398 defa)

Özge kara saç ekimi

• Yeni üye
  • *
ŞİKAYET
« : 14 Temmuz 2020, 08:54:31 »
SİZ SİZ OLUN,,ÖZGE KARA SAÇ EKİM MERKEZİNE GİTMEYİN,HEPSİ SEHTEKAR,,,DURMADAN YER DEGİSTİRİYORLAR,,EKİMDEN SONRA,SİZLE İLGİLENMİYORLAR,,SACİNİZ ŞANSA KALİYOR,YA CİKAR YA CİKMAZ,CİKMASADA BAHANELERİ HAZİR,SİZDE EKİM BASARİLİ OLMADİ,YAPACAK BİSEY YOK DİYİP ENGELLİYORLAR

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: ŞİKAYET
« Yanıtla #1 : 14 Temmuz 2020, 16:36:12 »
SİZ SİZ OLUN,,ÖZGE KARA SAÇ EKİM MERKEZİNE GİTMEYİN,HEPSİ SEHTEKAR,,,DURMADAN YER DEGİSTİRİYORLAR,,EKİMDEN SONRA,SİZLE İLGİLENMİYORLAR,,SACİNİZ ŞANSA KALİYOR,YA CİKAR YA CİKMAZ,CİKMASADA BAHANELERİ HAZİR,SİZDE EKİM BASARİLİ OLMADİ,YAPACAK BİSEY YOK DİYİP ENGELLİYORLAR

Sizin buraya ekim yaptırdığınızı nerden bilelim? Bu konuya demezler mi madem öyle kafasına göre herkes gelsin ekim yok süreç yok isteyen istediğini kötülesin demez mi?
Global Moderator

denizoz

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 13 Ocak 2021, 20:48:57 »
Özge hanım da ben bizzat ekim yaptım çok ilgi ve alakalılar kişisel bir sorununuz var sanırım karalama derdindesiniz Özge hanım Diyarbakır’a gelmiş bir lütuftur çok değerlidir hocamız ekimin ilk günü bizzat evime kadar eşlik etti ve sonrasında sürekli iletişim kurduk .ekimde  Özge hanımın direktifleri benim bakımlarım ile birlikte gerçekten harikulade oldu.
  • Ekim Tarihi: 21.04.2020
  • Ekim Merkezi ismi ÖZGE KARA
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 34
  • Medikal Tedavi Hayır

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 15 Ocak 2021, 12:39:00 »
Özge hanım da ben bizzat ekim yaptım çok ilgi ve alakalılar kişisel bir sorununuz var sanırım karalama derdindesiniz Özge hanım Diyarbakır’a gelmiş bir lütuftur çok değerlidir hocamız ekimin ilk günü bizzat evime kadar eşlik etti ve sonrasında sürekli iletişim kurduk .ekimde  Özge hanımın direktifleri benim bakımlarım ile birlikte gerçekten harikulade oldu.

sizin de özge hanım olmadığınızı nereden bilelim

bu forumda lafla peynir gemisi yürümez

Diyarbakıra gelmiş lütuftur ayrıca nedemek yav :) şakamısınız
Global Moderator

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 15 Ocak 2021, 15:00:35 »

Diyarbakıra gelmiş lütuftur ayrıca nedemek yav :) şakamısınız

harbi bu nedir ya :)

Salvador

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 15 Ocak 2021, 15:02:43 »
Saç ekim doktorunun ve hasminin kavgasını izliyoruz şaka gibi 😅😅
Unutma ki şüphe gerçeğe ulaşmanın ilk adımıdır

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 15 Ocak 2021, 15:46:07 »
 bence bole idda atanlar ispatıda yok hemen konu silinmeli izin verilmemeli bence
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #7 : 16 Ocak 2021, 00:38:16 »
.

EndlessNegative

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 16 Ocak 2021, 10:59:45 »
Özge hanım Diyarbakır’a gelmiş bir lütuftur

Sözü resmen Diyarbakıra hakaret olmuş cahilin reklamıda cahilce oluyor.

Ghane

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #9 : 04 Şubat 2021, 01:19:17 »
Sayın hintell tebrikler. Çok adaletli doğru bir yaklaşım.  |-onayisareti-|

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 04 Şubat 2021, 02:21:39 »
Hahaha
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

Bella

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #11 : 12 Şubat 2021, 23:59:23 »
Arkadaşa katılıyorum oğlunun adıyla hesap açıp müşteri gibi yorum yapiyor kendini uzman ve doktor olarak tanıtan bayan halbuki  hemşire sahte diploma çıkardıysa o ayrı üniversite hastanesinde kadin doğum, acil gibi bölümlerde hemşirelik yapti inanmayan arastirsin.olayi sadece para vererek aldığı sertifikalar. Bugun önüne gelen iki reklam yapan dekor dizen iyi iş cikartiyor anlamına gelmez görsele aldanmayın üzülürsünüz
  • Ekim Merkezi ismi Özge kara saç ekim merkezi

Bella

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #12 : 13 Şubat 2021, 00:03:38 »
Allahim bide kendilerini bulunmaz hint kumaşı gibi övmezler mi komikler.

Bella

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #13 : 13 Şubat 2021, 00:05:12 »
|-onayisareti-|sahtekar olmasalar hemşire kendini doktor gibi göstermez gidin paranızı tip okumus bu iste uzmanlaşmış gerçek kliniklere verin

karizma_343

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 19 Ocak 2022, 16:42:10 »

Sahtekar olup olmadığını bilemem. Ben saç ekimimi Özge Kara ya yaptırdım, ve kesinlikle pişmanım. işçiliği çok kötü.
çok özensiz çalışıyor.
Saç ekimi yaptırcak olanlara tavsiyem, lütfen iyi araştırsınlar. O kadar para vereceksiniz, az bir meblağ değil yani.
Bari verdiğiniz paraya değsin. Şimdi yaptırcak olsam, özge karaya kesinlikle gitmem

Facebook Twitter Instagram