Gönderen Konu: Burda kadın üye var mııı :)  (Okunma sayısı 8362 defa)

Genişalınsd

• Jr. Member
  • **
Burda kadın üye var mııı :)
« : 28 Temmuz 2020, 19:05:37 »
Merhaba arkadaşlar saç ekimi icin aşırı yoğun bir araştırma içindeyim ancak kadınlardan hiç deneyim paylaşan goremedim ne burda ne genel olarak internette  ben 28 yaşındayım umarım linç edilmem ama saç dökülmem yok   saç dökülmem yok ancak alnım doğuştan geniş ve artık dangalak arkadaşlarımı ooo havaalanına uçak indiriyomusun tarzı şakalarından bıktımm   mizaç olarakta takıntılı biri olduğum icin çok çok rahatsızım ve saç ön cizgimi öne aldirmaya karar verdim. Umarım kel olmadığım icin önemsiz bulunmam   burayı baya baya okudum takipteyim ve belki benim gibi sorunu olan kadın arkadaslara fikir veririm diye düşünüp uye oldum. Suan doktor & merkez arastirma asamasindayım. Izmirliyim ama eğer zorlarsam baska şehirde yaptirabilirim ama malesef butcem fazla degil. Onerileri olan yada ekim yaptiran kadın tanidigi olan var mı aranizda

My Precious

• Hero Member
Ynt: Burda kadın üye var mııı :)
« Yanıtla #1 : 28 Temmuz 2020, 19:59:13 »
Evet forumda kadın üye var hatta ekim yaptırmış 2-3 kadın üyemiz bile mevcut
Kadınlarda geniş alın cidden çok kötü duruyor.Eğer şakaklarda açılma yoksa medikal tedavi ile saç çıkamaz malesef o yüzden ektirip topik kullanmanız en iyisi olur diye düşünüyorum

Genişalınsd

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #2 : 28 Temmuz 2020, 20:16:47 »
Evet forumda kadın üye var hatta ekim yaptırmış 2-3 kadın üyemiz bile mevcut
Kadınlarda geniş alın cidden çok kötü duruyor.Eğer şakaklarda açılma yoksa medikal tedavi ile saç çıkamaz malesef o yüzden ektirip topik kullanmanız en iyisi olur diye düşünüyorum
tesekkur ederim yorum icin. Forumdaki yorumlara dayanarak Hakan Doğanay , şahin çelik ve bilgehan aydına yoğunlaştım gibi. Hakan Doğanayın kendisi degil ama ekibinin ucreti sabit 1.500 euro imiş kur 6tlde sabit. Şahin çelik sabit fiyat 6.500 tl dedi. Bilgehan aydin yarin bilgilendirecek.

Genişalınsd

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #3 : 28 Temmuz 2020, 20:45:09 »
Arkadaşlar başarılı ekimleri olan ve nispeten uygun fiyatlı (Hakan Doğanay, Şahin Çelik, Bilgehan Aydın dışında) bildiğiniz isimler var mı. Fikir verirseniz cok mutlu olurum

Salvador

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 28 Temmuz 2020, 20:52:03 »
Ön cizginizi ileri almayı düşünüyorsanız bence Hakan neyden şaşmayın.Saydığınız isimler içinde bence en iyisi.Bunu sakal ekimlerinden de görüyoruz gerçekten temiz çalışıyor
Unutma ki şüphe gerçeğe ulaşmanın ilk adımıdır

Genişalınsd

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #5 : 28 Temmuz 2020, 20:56:59 »
Ön cizginizi ileri almayı düşünüyorsanız bence Hakan neyden şaşmayın.Saydığınız isimler içinde bence en iyisi.Bunu sakal ekimlerinden de görüyoruz gerçekten temiz çalışıyor
teşekkür ederim.. benim de içime sinen bir isim ilgi alakaları da hoşuma gitti.

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #6 : 28 Temmuz 2020, 21:32:05 »
Merhaba öncelikle foruma hoşgeldiniz,

Arkadaşların da dediği gibi forum da bayan üyeler var ve ekim konuları da mevcut. Bence ekim kararı almadan önce bu konuları araştırıp saç ekim sürecini iyi öğrenmeniz yararınıza olacaktır. Saç ektirildikten sonra, ekim yapılan saçlarla ile birlikte şok dökülme aşamasında mevcut saçlarında bir kısmını bir süreliğine kaybedebilirsiniz. Erkekler için bu çok ciddi problem olmazken, bir bayan için oldukça can sıkıcı bir durum olabilir. Forumda ekim yapan bayan üyelerin konularına ulaştım o konulara da buradan ve buradan takip edebilirsiniz. Ayrıca bayan saç ekimi ile ilgili buradan ve buradan konulara göz atabilirsiniz.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Genişalınsd

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #7 : 28 Temmuz 2020, 22:25:37 »
Merhaba öncelikle foruma hoşgeldiniz,

Arkadaşların da dediği gibi forum da bayan üyeler var ve ekim konuları da mevcut. Bence ekim kararı almadan önce bu konuları araştırıp saç ekim sürecini iyi öğrenmeniz yararınıza olacaktır. Saç ektirildikten sonra, ekim yapılan saçlarla ile birlikte şok dökülme aşamasında mevcut saçlarında bir kısmını bir süreliğine kaybedebilirsiniz. Erkekler için bu çok ciddi problem olmazken, bir bayan için oldukça can sıkıcı bir durum olabilir. Forumda ekim yapan bayan üyelerin konularına ulaştım o konulara da buradan ve buradan takip edebilirsiniz. Ayrıca bayan saç ekimi ile ilgili buradan ve buradan konulara göz atabilirsiniz.
çok çok teşekkür ederim hemen inceliyorum

Gaile

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 28 Temmuz 2020, 23:42:43 »
Serkan aygın da ekiyor sanırım instagramda paylaşmıştı.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 29 Temmuz 2020, 09:53:26 »
tesekkur ederim yorum icin. Forumdaki yorumlara dayanarak Hakan Doğanay , şahin çelik ve bilgehan aydına yoğunlaştım gibi. Hakan Doğanayın kendisi degil ama ekibinin ucreti sabit 1.500 euro imiş kur 6tlde sabit. Şahin çelik sabit fiyat 6.500 tl dedi. Bilgehan aydin yarin bilgilendirecek.

Yanlışınız var Hakan doğanayın ekibi saç ekimini 8 bin tl yapıyır kendisi greft 1,5 euro
Global Moderator

Genişalınsd

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #10 : 29 Temmuz 2020, 13:01:43 »
Yanlışınız var Hakan doğanayın ekibi saç ekimini 8 bin tl yapıyır kendisi greft 1,5 euro
allah allah bilmem ki daha dün whatsapptan yazıştık hakan doğanay kendisi yaparsa 2500 euro eger ekibi yaparsa 1500 euro olur maliyetiniz yazdilar. Kur da 6 tlde sabit. Belki bir düzenleme yapilmistir cunku daha dün konuştuk.

Genişalınsd

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #11 : 29 Temmuz 2020, 13:02:21 »
Serkan aygın da ekiyor sanırım instagramda paylaşmıştı.
tesekkur ederim ona da bakıyım hemen

Genişalınsd

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #12 : 29 Temmuz 2020, 13:44:20 »
Arkadaşlar ekimi yaşadığım sehir dışında yaptırmak durumundayım Izmirde icime sinen bir yer bulamadım çünkü. Merak ettiğim şey ekimden sonra orda kalmam gerekiyor mu bir süre yani kontrol vs için. Açıkçası en fazla 1 gece kalabilirim sıkıntı olur mu. Yoksa telefondan fotoğraf atarak sureci tekip ettirmem yeterli olur mu

Gaile

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #13 : 29 Temmuz 2020, 13:54:05 »
Ben de izmirde oturuyorum. Senin gibi içime sinen yer bulamadım ve temmuz ayı içinde istanbulda operasyon geçirdim.Operasyonun Ertesi gün yıkama yapıldı ve bilgilendirme ilaç vs verilip yolcu edildim.Whatsappdan iletişim halinde oluyorsunuz zaten yıkama, kabuk dökümü vs. sıkıntı olmuyor.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 29 Temmuz 2020, 13:54:57 »
allah allah bilmem ki daha dün whatsapptan yazıştık hakan doğanay kendisi yaparsa 2500 euro eger ekibi yaparsa 1500 euro olur maliyetiniz yazdilar. Kur da 6 tlde sabit. Belki bir düzenleme yapilmistir cunku daha dün konuştuk.

8 bin 10 bin tl ekibi bir daha sorun isterseniz  forumda öyle fiyatlar diyin bakalım zam mı geldi acaba

Bu arada resminizi de eklerseniz ekime uygunmusunuz bakalım yüzünüz görülmeyecek şekilde ekleyin
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram