Gönderen Konu: 24 yasinda bu kadar açıklik normal mi  (Okunma sayısı 1469 defa)

Kelbiradam24

• Jr. Member
  • **
24 yasinda bu kadar açıklik normal mi
« : 08 Ağustos 2020, 22:07:37 »
Norwood 7 olacagim kesin. Ekim yaptirmaya deger mi? Yada ne zaman yaptirsam?Ekilirse tutar mi? Yoksa umidi kesmeli miyim?Off cok  etkileniyorum.Kahrediyor beni bu saçlar .Ne yapsam bilemedim.

heycorcverseneborc

• Full Member
Ynt: 24 yasinda bu kadar açıklik normal mi
« Yanıtla #1 : 08 Ağustos 2020, 22:26:54 »
Agresif bir dökülme yaşamışsın ama çok da anormal değil. Nw7 olanların çoğu 30 35 yaş arası nw7ye ulaşıyor bilimsel istatistiklere göre.

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 08 Ağustos 2020, 22:51:23 »
Yaşıtız , imzam da konum var , dilersen bakabilirsin benim tepeye. Büyük ihtimalle şükredersin.
Beterin beteri var , benden de senden de bu yaşta bile cok daha açıklığı olanlar var dostum.

Ekim konusuna gelecek olursak bu konu da benden daha şanssız olduğunu düşünüyorum kardeşim , neden dersen kendin de demişsin nw7 gidiyorsun ve hali hazır da saç seyrek ama bi çok mevcut saçın var , oralara Ekim risk işi , onlar dökülecek zamanla ve 2. Ekim şart olacak. Yine de Eken bi yer mutlaka bulunur ama hem merkez düzgün olmalı hem de planlama iyi olmalı.
Bu site den öğrendiğim kadarıyla suanda yapman gereken saçların iyice dökülene kadar bekleyip o sekil de Ekim yaptırman , normali bu.
Ama senin yerin de olsam (ki benzer durumdayız ve ben Ekim yaptırdım) donör alanı yıpratmayan bir merkez de ektirirdim ve gelecekte 2. Belki de 3. Bir Ekimi göze alırdım.

oresteia

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #3 : 08 Ağustos 2020, 23:26:48 »
Norwood 7 olacagim kesin. Ekim yaptirmaya deger mi? Yada ne zaman yaptirsam?Ekilirse tutar mi? Yoksa umidi kesmeli miyim?Off cok  etkileniyorum.Kahrediyor beni bu saçlar .Ne yapsam bilemedim.
Saçların benim saça benziyor benim yaşta 23, kesinlikle normal değil. Takviye kullanıyor musun bilmiyorum ama 30 yaşından sonra tamamen kel kalıp ekecek ekimci de bulamayacağın bir duruma düşmek istemiyorsan sana tavsiyem finasterid'i araştırmaya başlaman. Şuan hala içinde bulunduğundan durumdan dönüş var en azından 30'lu yaşların sonuna kadar gayet güzel saçların olabilir bunun çözümü de ön bölgeye ekim yaptırıp geri kalan bölgeleri de finasterid le güçlendirmek. İlacı biliyor musun kullanıyor musun veya herhangi bir tedavi uyguluyor musun daha çok bilgi verirsen yardımcı olabiliriz kardeşim.

Kelbiradam24

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #4 : 09 Ağustos 2020, 00:01:55 »
Saçların benim saça benziyor benim yaşta 23, kesinlikle normal değil. Takviye kullanıyor musun bilmiyorum ama 30 yaşından sonra tamamen kel kalıp ekecek ekimci de bulamayacağın bir duruma düşmek istemiyorsan sana tavsiyem finasterid'i araştırmaya başlaman. Şuan hala içinde bulunduğundan durumdan dönüş var en azından 30'lu yaşların sonuna kadar gayet güzel saçların olabilir bunun çözümü de ön bölgeye ekim yaptırıp geri kalan bölgeleri de finasterid le güçlendirmek. İlacı biliyor musun kullanıyor musun veya herhangi bir tedavi uyguluyor musun daha çok bilgi verirsen yardımcı olabiliriz kardeşim.
  Herhangi bir tedavi kullanmiyorum.Proscar ise yarar mi?

oresteia

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #5 : 09 Ağustos 2020, 01:00:58 »
  Herhangi bir tedavi kullanmiyorum.Proscar ise yarar mi?
Net işe yarar tam finasteridlik saç ama öncelikle forumda iyi bir araştırmanı tavsiye ederim yan etkiden muzdarip çok arkadaş var. İyice bir bak foruma sonrasında kafana takılan sorular olursa zaten forumun demirbaşlarından da yazanlar olur konuya onlara da danışabilirsin bende elimden geldiğince cevaplarım.

Kelbiradam24

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #6 : 09 Ağustos 2020, 10:36:37 »
Net işe yarar tam finasteridlik saç ama öncelikle forumda iyi bir araştırmanı tavsiye ederim yan etkiden muzdarip çok arkadaş var. İyice bir bak foruma sonrasında kafana takılan sorular olursa zaten forumun demirbaşlarından da yazanlar olur konuya onlara da danışabilirsin bende elimden geldiğince cevaplarım.
Çok saolun.Bence de denemeye deger.Proscar alip basliyim tedaviye .

Gregor59

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 10 Ağustos 2020, 18:12:06 »
Proscar yan etki riski olarak kafaya takmadan ictigimiz cogu ilactan daha guvenli. Agri kesicileri antidepresanlari dusunmeden iciyoruz, ama mevzu takım taklavat olunca dusundugumuz icin nocebo etkisi oluyor cogu kiside. Etkiledigi soylenen ereksiyonun en temel etkeni ayni zamanda psikolojidir. Bence kullan ve arkana bakma dusunme

Yolverin

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #8 : 03 Eylül 2020, 21:17:29 »
Pek anormal durmuyor

Beysev

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 03 Eylül 2020, 22:13:41 »
Proscar yan etki riski olarak kafaya takmadan ictigimiz cogu ilactan daha guvenli. Agri kesicileri antidepresanlari dusunmeden iciyoruz, ama mevzu takım taklavat olunca dusundugumuz icin nocebo etkisi oluyor cogu kiside. Etkiledigi soylenen ereksiyonun en temel etkeni ayni zamanda psikolojidir. Bence kullan ve arkana bakma dusunme

Kafaya takmadan ictigimiz ilaçlar neler merak ettim açıkçasi ? Proscar dahami güvenli soyledigin ilaçlara göre onu arastiricam o yüzden soruyorum.Eger ağrı kesicileri baz alıp güvenli dersen proscara çok yanlış yoldaşın maalesef.
« Son Düzenleme: 03 Eylül 2020, 22:21:58 Gönderen: Beysev »

Gregor59

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 03 Eylül 2020, 22:57:34 »
Kafaya takmadan ictigimiz ilaçlar neler merak ettim açıkçasi ? Proscar dahami güvenli soyledigin ilaçlara göre onu arastiricam o yüzden soruyorum.Eger ağrı kesicileri baz alıp güvenli dersen proscara çok yanlış yoldaşın maalesef.

Yıllardır paxera kullanıyorum. İlk 2016da doktor yazdığında direkt eczaneden alıp içmiştim. 1 sene kadar ne prospektus ne yorum okudum aklıma gelmemisti. Hiçbir sorun olmadı. Sonra bir akşam can sıkıntısından eksisozlukte yorumlarını okudum ilacın, prospektus okudum. 2 hafta ereksiyon olamadım o geceden sonra. Sonra bıraktım 6 ay kadar ama psikolojim daha kötüleşti mecburum dedim başladım tekrar. Bu kez çok takmadım ve 3 yıldır düzenli içiyorum paxera hala ve aktif seks hayatım var bir sorun yok.

İlk proscar kullanma denetiminde de çok okudum o kadar okuyup kafaya taktım ki, daha ilk içtiğim gün lden itibaren ereksiyon olamadım, 20 günde bıraktım. Sonra saç giderse penisle ancak karşılıklı birbirimize bakarız, ise yaramasi gereken duruma gelemem kel kalırsam diye düşündüm. Ve başladım tekrar 2 ay evvel.

Bu kez sadece içiyorum ve unutuyorum işime bakıyorum. 2 aydır ne libido düşmesi ne ereksiyon sorunu hissettim.

Facebook Twitter Instagram