Gönderen Konu: Sakal Çıkmama Sorunu  (Okunma sayısı 94 defa)

tranko

• Newbie
  • *
Sakal Çıkmama Sorunu
« : 12 Ekim 2020, 05:46:13 »
Merhaba arkadaşlar.

Sakal-bıyık çıkmama konusunda yaptığım araştırmalarda genetik veya hormonal olduğu yazıyor.

Bunun bir tedavisi varmı ? Varsada etkili olan bir Allahın kulu var mı ?  Varsada kısa bir mecarasını anlatırsa sevinirim.

Hem saç döküldü hem sakal bıyık adam akıllı çıkmıyor. Parlak parlak dolaşıyoruz etrafta. : )

Yas :32

Spencer

• Hero Member
Ynt: Sakal Çıkmama Sorunu
« Yanıtla #1 : 12 Ekim 2020, 06:22:01 »
Minoksidil
Alopexy t % 5 deri spreyi (%5 minoksidil) - Haftada 5 gün, günde bir kez akşamları 8 fıs

Kabak çekirdeği yağı kapsülü - Günde bir kapsül (1000 mg)

Konazol şampuan - Haftada birkaç gün

Revigen Şampuan - Haftada 2 veya 3 gün

Snowly12

• Full Member
« Yanıtla #2 : 13 Ekim 2020, 04:14:14 »
Abi 32 yasinda sakalin yoksa, bu saatten sonrs cikaramazsin zaten. Kök yoktur yani direk. Ne surersen sur cikmaz.

Edir: genelde Turkic genler baskin olanlarda sakal olmuyor. En yakin arkadaslarimdan birisi o sekilde.

icindentramvaygecensarki

• Newbie
  • *
« Yanıtla #3 : 13 Ekim 2020, 07:35:54 »
Ben saçımın dökülmesini azaltmak için minoksidil içeren minoxili deneyeceğim, sakalda kullanılıyor mu bilmiyorum prospektüsünde kullanmayın diyor ama birkaç kişi sakalda da kullanıp olumlu sonuç aldığını söylüyordu

Beysev

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 14 Ekim 2020, 00:11:25 »
Ben saçımın dökülmesini azaltmak için minoksidil içeren minoxili deneyeceğim, sakalda kullanılıyor mu bilmiyorum prospektüsünde kullanmayın diyor ama birkaç kişi sakalda da kullanıp olumlu sonuç aldığını söylüyordu

Bir kaç kişi değil dünya da çoğu kişi minoxil ile çıkartıyor sakallarını : )

Facebook Twitter Instagram