Gönderen Konu: Fin kaynaklı yan etkilerinin çoğunun östrojen yükselmesine bağlı olması  (Okunma sayısı 1143 defa)

My Precious

• Hero Member
Fin biliyorsunuz dhtyi düşürür testoyu ve östrojeni arttırır.
Kullanıcıdan kullanıcıya göre değişmekle birlikte kimisinde normalin biraz üstü östrojen değeri etki bile etmezken başkasında E.D bile yapabilir.
Yine aynı şekilde jinekomasti östrojen yükselmesine bağlıdır.

Benim çıkarımım şu finasteride dutasteride yada diğer steroidlerin etkileri kişiden kişiye değişir.Denemeden anlayamazsınız.
Kimisi 1 kür yapar hayatı kayar intihar eder....Kimisi 20 sene full aralıksız steroid kullanır.
Burada önemli detay vücudun ilaçları tolere edebilme eğilimi.

limophin5493

• Yeni üye
  • *
Steroidle finasterid i nasıl aynı etkide olabilir birinde doğal testo seviyen yüzde 15-20 artarken steroidle toplam doğal testo miktarını yüzde 200-300 artırıyorsun

My Precious

• Hero Member
Steroidle finasterid i nasıl aynı etkide olabilir birinde doğal testo seviyen yüzde 15-20 artarken steroidle toplam doğal testo miktarını yüzde 200-300 artırıyorsun
Doğru ama finde steroidtir ve sporculara yasaklıdır.Kullandığın an doping diyorlar

J.WasHere

• Jr. Member
  • **
ekim yaptıralı 10 gün oldu, şuanda sadece biotin içeren vitamin kullanıyorum.ekim yaptırdığım yerdeki doktora sorduğumda proscar 1/4 şeklide kullanabilirsin diyor. Kardeşim doktor ona sorduğumda; abi bence kullanma zaten hepatit B taşıyıcısısın karaciğer değerlerin yüksek zararı olabilir ayrıca farklı yan etkileride mevcut diyor. bu ilacı kullanmadan saçları güçlendirmenin başka bir yolu yokmu acaba?

Hasann06

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Doğru ama finde steroidtir ve sporculara yasaklıdır.Kullandığın an doping diyorlar

finasterid steroid değildir sporculara yasaklı olduğunu ilk defa duyuyorum.

Kelbey

• Sr. Member
Finastreid doping etkisi görür , sporculara yasaklidir internette aratirsan finastreid yüzünden diskalifiye olmuş çok sporcu görürsün
RU58841
B VİTAMİNİ COMPLEX
D VİTAMİNİ
HAFTADA 2 İĞNELEME
HER DUŞTAN SONRA MASAJ

Ziptikci

• Sr. Member
Finanstereid stroidin fark edilmesini engellediği için yasak diye biliyorum

Baysavasci

• Yeni üye
  • *
Finasteridin kalıcı bir yan etki yarattığını düşünmüyorum. Forumda da öyle bir üyeye denk gelmedim

SaçımBenimKaşımBenim

• Full Member
Finasterid doping olarak geçmez. Sporcuların diskalifiye olma sebepleri doping v.s streoidlerdir.

Fakat finasterid, doping v.s kullanmayan sporcularda bile diskalifiye sebebidir. Çünkü  doping kullanmasa  bile finasterid kullanılan dopingleri streoidleri gizler çıkarmaz tahlillerde. O yüzden yasaklıdır.

Fin streoid etkiside yapmaz, streoidlerle karıştırılmamalı.

My Precious

• Hero Member
Finasterid doping olarak geçmez. Sporcuların diskalifiye olma sebepleri doping v.s streoidlerdir.

Fakat finasterid, doping v.s kullanmayan sporcularda bile diskalifiye sebebidir. Çünkü  doping kullanmasa  bile finasterid kullanılan dopingleri streoidleri gizler çıkarmaz tahlillerde. O yüzden yasaklıdır.

Fin streoid etkiside yapmaz, streoidlerle karıştırılmamalı.

Fin steroid etkisi yapmaz tabiki ama finde bir steroiddir.Zira dhtyi bloke edip testoya ve östrojene dönüştürür.
https://www.quora.com/Is-finasteride-a-steroid-And-is-it-safe-for-women-in-their-teens-to-take-For-how-long-should-women-continue-consuming-it

Facebook Twitter Instagram