Gönderen Konu: Şok dökülme ile başlayan sıkıntılar  (Okunma sayısı 780 defa)

Hakan Çak?r

• Full Member
Şok dökülme ile başlayan sıkıntılar
« : 25 Aralık 2020, 23:59:39 »
Ekimin 35 günündeyim şok dökülme sildi süpürdü dikilenlerin %70 neredeyse fakat bu arada kafamda kaşıntı Ekim yerlerinde ve dönör bölgesinde batmalar kaşıntılar arttı ,dikilen saçlar sanki diken gibi sert ve elime bile batıyor ölü kuru saçlar glb özelliğini kaybedince sertleşiyor ,ve sürekli kafamla oynuyorum ister istemez rahatsız edici bir durum var sanki yeni diş çıkaran çocuk gibi huysuzlandiriyor bu durum beni ,bu olay herkeste oluyor,mu ?

Colo

• Yeni üye
  • *
Ynt: Şok dökülme ile başlayan sıkıntılar
« Yanıtla #1 : 26 Aralık 2020, 04:00:18 »
20. Gundeyim sok dokulme baya bi oldu, dediklerin olmadi bende, birtek donor bolgesinde cok nadir kasinma oluyor.
  • Ekim Tarihi: 04/12/2020
  • Ekim Merkezi ismi KY
  • Greft Miktarı 3500
  • Yaşınız 34

Hakan Çak?r

• Full Member
« Yanıtla #2 : 26 Aralık 2020, 12:41:30 »
20. Gundeyim sok dokulme baya bi oldu, dediklerin olmadi bende, birtek donor bolgesinde cok nadir kasinma oluyor.
  Daha tam baslamamis sende genelde 1. ayda tam basliyor ama belki kisiden kisiye fark edebilir.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 26 Aralık 2020, 12:43:19 »
 bazen ekimde mikrop kapıyor veya serborik dermatit olabiliyor dikkat edilmezse.derdei kızırıklık catlatlık sivilceli suratta deri olur ya oyle birsey yok dimi
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Hakan Çak?r

• Full Member
« Yanıtla #4 : 26 Aralık 2020, 15:40:34 »
bazen ekimde mikrop kapıyor veya serborik dermatit olabiliyor dikkat edilmezse.derdei kızırıklık catlatlık sivilceli suratta deri olur ya oyle birsey yok dimi
yok cok sukur hocam kepek oldu oda sampuan degistirdim ondan glb.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 26 Aralık 2020, 15:54:33 »
 insallah
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Facebook Twitter Instagram