Gönderen Konu: Minoxili Azaltarak Bırakmamın Sonucu  (Okunma sayısı 1021 defa)

rangel

• Sr. Member
Minoxili Azaltarak Bırakmamın Sonucu
« : 08 Ocak 2021, 15:13:19 »
Şuan tedavime finasterid ve procapil ile devam ediyorum.Yakın zamanda ru58841 de ekleyeceğim.
Minoxili zaten 2-3 aydır çok az kullanıyordum ve geçen hafta itibariyle tamamen bıraktım.1 yıl kullandığım için artık etki alamıyordum hem de gereksiz pahalı.
Ayrıca önceki senelerde aldığım minoxile göre sanki içeriğin kalitesi azalmış gibi hissediyorum.
Şuan aldığım minoxlar daha yağlı bir madde gibi geldi bana.
Sonuç olarak sabahları yastığıma 10 tel geliyor.Duşta da 10-20 adet geliyor.

rodok

• Full Member
Ynt: Minoxili Azaltarak Bırakmamın Sonucu
« Yanıtla #1 : 08 Ocak 2021, 16:10:44 »

Şuan tedavime finasterid ve procapil ile devam ediyorum.Yakın zamanda ru58841 de ekleyeceğim.
Minoxili zaten 2-3 aydır çok az kullanıyordum ve geçen hafta itibariyle tamamen bıraktım.1 yıl kullandığım için artık etki alamıyordum hem de gereksiz pahalı.
Ayrıca önceki senelerde aldığım minoxile göre sanki içeriğin kalitesi azalmış gibi hissediyorum.
Şuan aldığım minoxlar daha yağlı bir madde gibi geldi bana.
Sonuç olarak sabahları yastığıma 10 tel geliyor.Duşta da 10-20 adet geliyor.

Hocam önümüzdeki 6 ay boyunca değişimi burada anlatırsan çok faydalı olur diye düşünüyorum. Minoxili kullandığın son gün ve 6 ay sonrasında nasıl bir değişim olacağını merak ediyorum. Genellikle minoxun getirdiği bütün saçların döküleceği söyleniyor ama umarım procapilin faydası olur bu konuda.

Mehmetali32

• Hedef Az ama Devamlı Tedavi saç yapıyım derken kaş çıkarmadan
  • Hero Member
« Yanıtla #2 : 08 Ocak 2021, 16:43:12 »
procopil kullanmasa minox bırakmak sacın anasını aglatırdı procabil bırakmaz cok dokulmesini      procabilinde sac konusunda etkileri var avrupa onaylı avrupada ben cok kullanıldıgını biliyorum .fransız menseili
  • Yaşınız 28
Finasterid 0.75mg Hergün 
Bioxin ForteSarımsaklı Samp +Nizoral
Biberiye +Hint+Zeytiyagı+cam Terabendi Yagı Vitamin Kompleksi
 Haftada 3 gun spor +Dusta   Masaj +Dermoreller 2/ay
 Haftada 2 gun Dvitamin                                   
  Sabır Şükür Zaman.. .

rangel

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 08 Ocak 2021, 18:04:08 »

Hocam önümüzdeki 6 ay boyunca değişimi burada anlatırsan çok faydalı olur diye düşünüyorum. Minoxili kullandığın son gün ve 6 ay sonrasında nasıl bir değişim olacağını merak ediyorum. Genellikle minoxun getirdiği bütün saçların döküleceği söyleniyor ama umarım procapilin faydası olur bu konuda.

Paylaşımlarda bulunucam

rangel

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 08 Ocak 2021, 18:05:00 »
procopil kullanmasa minox bırakmak sacın anasını aglatırdı procabil bırakmaz cok dokulmesini      procabilinde sac konusunda etkileri var avrupa onaylı avrupada ben cok kullanıldıgını biliyorum .fransız menseili

1-2 yıl sonra saç ektirmeyi düşünüyorum minoxille nereye kadar gider zaten etkisi de azaldı

Facebook Twitter Instagram