Gönderen Konu: Ön bölge gittikçe gidiyor Ne yapmalıyım ?  (Okunma sayısı 6571 defa)

Execuvite

• Hero Member
Ynt: Ön bölge gittikçe gidiyor Ne yapmalıyım ?
« Yanıtla #15 : 02 Şubat 2021, 22:27:36 »
1.25 mg yada daha fazlasını alıyor olabilirim ilacı keserken düzgün kesemiyorum.Bende 2 günde 1 yaptım.Aynı zamanda etkiside inceden gitti gibi biraz tasarruf yapmamıda sağlıyor ağustosta aldığım kutudan hala 7 hap duruyor ve muhtemelen 1 2 ay daha idare edecek.

Bir arkadaş var propecia kullanırken daha az yan etki ve fayda gördüğünü söylüyordu, hatta propeciadann proscara geçiş yapmış ve yan etki görmüş mesela propeci kullanırken menide sıvılaşma hiç yaşamamış ilginç geldi. Galiba proscarı ne kadar bölersen böl homojen dağılmıyor

My Precious

• Hero Member
« Yanıtla #16 : 02 Şubat 2021, 22:31:36 »

Bir arkadaş var propecia kullanırken daha az yan etki ve fayda gördüğünü söylüyordu, hatta propeciadann proscara geçiş yapmış ve yan etki görmüş mesela propeci kullanırken menide sıvılaşma hiç yaşamamış ilginç geldi. Galiba proscarı ne kadar bölersen böl homojen dağılmıyor
Bende hiçbir şey yok hocam.Hiçbir şekilde yan etki görmüyorum.Sadece başlangıçta kasık ağrısı çektim o kadar ama tabi bünyeden bünyeye fark ediyor olabilir belki karaciğerim yağlanıyor ama fark etmiyorum yada kolestrolü arttırıyor bilemeyiz ama şunu net söyleyebilirim ki cinsel açıdan bir sorun yok sanırım dhtyi tam düşüremiyor

Furymen

• Sr. Member
« Yanıtla #17 : 02 Şubat 2021, 23:07:09 »
sen duta geçiyorsan ben iki topu da kesip atıyım . böyle saçım olsa 10 yıl uğramam bu foruma
Bu muhabbeti anlamıyorum ben foto atınca banada aynısını yaptılar saçında bişey yok diye yani bu adamın tedaviye başlaması için yada sizi inandırması için kel olmasımı lazım ben tedaviyi bıraktım şakaklar nw 3 kadar geldi 1.5 senede ben böyle kalır belki diye tedaviyi bıraktım sonuç hüsran bu arkadaşından verteksten değil şakaktan gidiyor ön çizgi bozulmadan gitmesi bence şükür et justin çizgi bozulup gitseydi napacaktın benimki gibi eğer ki tedaviye rağmen şakaklar gidiyorsa yapacak hiçbişey yok ama seninki şey gibi duruyor nw 3 ila 3.5 kadar gerileyip senelerce öyle kalan

Münir

• Sr. Member
« Yanıtla #18 : 02 Şubat 2021, 23:15:46 »
öndeki saçın çizgi tarafında incelmiş evet ama proscar buna bir şey yapmazki güzel kardeşim.
proscar ön çizgiyi korumaz 2x2 =4

My Precious

• Hero Member
« Yanıtla #19 : 02 Şubat 2021, 23:37:58 »
Bu muhabbeti anlamıyorum ben foto atınca banada aynısını yaptılar saçında bişey yok diye yani bu adamın tedaviye başlaması için yada sizi inandırması için kel olmasımı lazım ben tedaviyi bıraktım şakaklar nw 3 kadar geldi 1.5 senede ben böyle kalır belki diye tedaviyi bıraktım sonuç hüsran bu arkadaşından verteksten değil şakaktan gidiyor ön çizgi bozulmadan gitmesi bence şükür et justin çizgi bozulup gitseydi napacaktın benimki gibi eğer ki tedaviye rağmen şakaklar gidiyorsa yapacak hiçbişey yok ama seninki şey gibi duruyor nw 3 ila 3.5 kadar gerileyip senelerce öyle kalan
Nw3 oldum mu ya ? Nw2.5uğum diye düşünüyordum
öndeki saçın çizgi tarafında incelmiş evet ama proscar buna bir şey yapmazki güzel kardeşim.
proscar ön çizgiyi korumaz 2x2 =4
Bazı kişilerde koruyor bende 21 ayın sonunda artık yavaştan incelmeye başladı demekki yeterli gelmiyor bünye alıştı

Furymen

• Sr. Member
« Yanıtla #20 : 03 Şubat 2021, 00:05:58 »
Nw3 oldum mu ya ? Nw2.5uğum diye düşünüyordumBazı kişilerde koruyor bende 21 ayın sonunda artık yavaştan incelmeye başladı demekki yeterli gelmiyor bünye alıştı
Nw 3 gözüküyor bide ön bölgeyi korur ama vücutta hiç dht kalmazsa anlicağın cinsellik sıfıra inerse şakaklar saç dolar bende öyle oldu tedaviyi bırakınca cinsel istek tekrar gelince çıkan şakaklar döküldü bildiğin nw 1 olmuştum :) keşke minoxu bırakmasaydım diyorm bari finasla geleni korurdum

My Precious

• Hero Member
« Yanıtla #21 : 03 Şubat 2021, 00:13:44 »
Nw 3 gözüküyor bide ön bölgeyi korur ama vücutta hiç dht kalmazsa anlicağın cinsellik sıfıra inerse şakaklar saç dolar bende öyle oldu tedaviyi bırakınca cinsel istek tekrar gelince çıkan şakaklar döküldü bildiğin nw 1 olmuştum :) keşke minoxu bırakmasaydım diyorm bari finasla geleni korurdum
Nw3 olamaz saçım.Şakaklarım açık evet ama nw3 kadar değil.Belki 2.5tur ama 3 dersek diğerlerine haksızlık olur.Ben senin fotonu görmüştüm max nw1.5sun sen nw3 tanımlaman yanlış  norwood 3 şudur çünkü

Furymen

• Sr. Member
« Yanıtla #22 : 03 Şubat 2021, 00:18:16 »
Nw3 olamaz saçım.Şakaklarım açık evet ama nw3 kadar değil.Belki 2.5tur ama 3 dersek diğerlerine haksızlık olur.Ben senin fotonu görmüştüm max nw1.5sun sen nw3 tanımlaman yanlış  norwood 3 şudur çünkü
Şakak olarak nw3 ama verteks olarak nw2 sin ön çizgide sıkıntın yok bende 2.5 olmuşumdur benimki çizgi bozularak gidiyor en kötüsü bu :(

My Precious

• Hero Member
« Yanıtla #23 : 03 Şubat 2021, 00:23:33 »
Şakak olarak nw3 ama verteks olarak nw2 sin ön çizgide sıkıntın yok bende 2.5 olmuşumdur benimki çizgi bozularak gidiyor en kötüsü bu :(
Anladım demek istediğini açılan yer nw3e kadar ama çizgi 2de duruyor evet öyle olabilir.En önü koruyamıyorum ama.İlginç bir şekilde şekil verince dibi gözüküyor ama şekil vermediğimde sorun yok gibi duruyor.Bilmiyorum aslında gayet mutluyum neredeyse 22 oluyorum 18 yaşındayken nw2.5tum +önlerimde inceliyordu fin ve özellikle minox korudu beni.
Bence tepe bölgesi dökülmezse işi yırtarız her türlü arkadaki saçı uzatarak şakakları kapatabiliyorum sende kapatırsın ama tabiki şekil veremeyiz eskisi gibi orası bir gerçek

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #24 : 03 Şubat 2021, 00:45:56 »
Yok nw5 amk

My Precious

• Hero Member

Furymen

• Sr. Member
« Yanıtla #26 : 03 Şubat 2021, 01:12:43 »
Anladım demek istediğini açılan yer nw3e kadar ama çizgi 2de duruyor evet öyle olabilir.En önü koruyamıyorum ama.İlginç bir şekilde şekil verince dibi gözüküyor ama şekil vermediğimde sorun yok gibi duruyor.Bilmiyorum aslında gayet mutluyum neredeyse 22 oluyorum 18 yaşındayken nw2.5tum +önlerimde inceliyordu fin ve özellikle minox korudu beni.
Bence tepe bölgesi dökülmezse işi yırtarız her türlü arkadaki saçı uzatarak şakakları kapatabiliyorum sende kapatırsın ama tabiki şekil veremeyiz eskisi gibi orası bir gerçek
Knk zaten ben baştan beri nw 1.5 değildimki saçı indirerek düz bir çizgi çıkartıyordum güzel duruyordu bende bu havaya diksem nw 2.5 tum
Hatta bu 3 sene önceki fotoğrafım artık burda nw kaçım sen söyle sol şakğın gidici olduğu burdan bile belli o zamanlar hafif içi gözükürdü diğer şakağa göre bu fotoğrafın orjinalini bulamadım burda ön çizgiyi belirginleştirmek için çok hafif koyulaştırma efekti yapmıştım :D

Kant

• Sr. Member
« Yanıtla #27 : 03 Şubat 2021, 03:28:52 »
Kardeşim onlemini al benim saçım senden bir tık daha gürdü 4 5 yılda döküldü baya yüksek ışıkta içi görünüyor sinirim bozuluyor

Spencer

• Hero Member
« Yanıtla #28 : 03 Şubat 2021, 06:18:32 »
Bu çocuğun ciddi anlamda fotoğraf atma konusunda sıkıntısı var. Veya açık alanları görmek veya göstermek psikolojisini bozduğu için bilinçli yapıyor. Saçının şu haliyle hiçbir şeyi yok çünkü bu açıdan yapılan yorumlar olumlu veya olumsuz olsun hükümsüzdür. Elinle saçını kaldırıp, biraz daha aşağıdan şakak ve ön çizgini net çekmelisin ama sen sürekli belirsiz fotoğraf atıyorsun.
Alopexy t % 5 deri spreyi (%5 minoksidil) - Gün aşırı akşamları 8 fıs

Konazol şampuan - Haftada bir gün

Clear kömür içerikli şampuan

My Precious

• Hero Member
« Yanıtla #29 : 03 Şubat 2021, 07:11:29 »
Bu çocuğun ciddi anlamda fotoğraf atma konusunda sıkıntısı var. Veya açık alanları görmek veya göstermek psikolojisini bozduğu için bilinçli yapıyor. Saçının şu haliyle hiçbir şeyi yok çünkü bu açıdan yapılan yorumlar olumlu veya olumsuz olsun hükümsüzdür. Elinle saçını kaldırıp, biraz daha aşağıdan şakak ve ön çizgini net çekmelisin ama sen sürekli belirsiz fotoğraf atıyorsun.
4 foto atmıştım.2sini sildim hem çözünürlükleri kötüydü hemde seyrelme yok gibiydi.
Bir daha kontrol et yükledim ilk gönderiye
https://i.hizliresim.com/QnUaxM.jpg
https://i.hizliresim.com/2oLYqW.jpg
https://i.hizliresim.com/1byrOq.jpg
https://i.hizliresim.com/9jLsdt.jpg

Buna ek olarakta şakak çizgimide atayım onuda atmıştım dün.
« Son Düzenleme: 04 Şubat 2021, 07:26:41 Gönderen: My Precious »

Facebook Twitter Instagram