Anket

Size Açtığım Konuyla yardımcı oldum mu ?

Evet
Hayır

Gönderen Konu: AHD Klinik Hakan Doğanay ekibi (29-30 mart) Yaş 39  (Okunma sayısı 15867 defa)

Boogeyman

• Sr. Member
ekim kalitesi planlaması sıklığı çok güzel duruyor umarım sizi çok mutlu eden bir sonuç alırsınız takviyelerde baya sağlam
Teşekkür ederim kardeşim çok sağolun dilekleriniz için inşallah herkes arzuladığı saçlara kavuşur
  • Ekim Tarihi: 29-30 mart 2021
  • Ekim Merkezi ismi Ahd klinik
  • Greft Miktarı 3650
  • Yaşınız 39
  • Medikal Tedavi Solgar saw palmetto kerozan dermoreller Hakan Doğanay özel solüsyon corasprin

Serkan Yurdagecer

• Full Member
Ekiminiz hayırlı olsun maşallah güzel duruyor  |-nazarboncugu-| umarım istediğiniz gibi olur.

Boogeyman

• Sr. Member
Ekiminiz hayırlı olsun maşallah güzel duruyor  |-nazarboncugu-| umarım istediğiniz gibi olur.
teşekkür ederim kardeşim çok sağol inşallah herkes umduğunu bulur
  • Greft Miktarı 3650
  • Yaşınız 39
  • Medikal Tedavi Solgar saw palmetto kerozan dermoreller Hakan Doğanay özel solüsyon corasprin

aslan.hair

• Jr. Member
  • **
Hayırlı olsun kardeşim aynı yerde yaptirmisiz ama senin daha güzel olacak çünkü benim kadar epe açıklığın yok :)
Kullandığın takviyelere kendin mi karar verdin? Hakan hoca mı önerdi? çünkü bana bişey kullan demedi proskari da ben sordum kullanırsan fayda görürsün sen bilirsin dedi. Onu da sen 1/5 kullaniyormusun bana 1/4 kullan dedi. Birde sen bu takviyeleri ne kadar kullancan bilgi verisen sevinirim faydası oluyorsa ben de mi kullansam??
  • Ekim Tarihi: .
  • Ekim Merkezi ismi .
  • Greft Miktarı .
  • Yaşınız .
  • Medikal Tedavi .

Boogeyman

• Sr. Member
Hayırlı olsun kardeşim aynı yerde yaptirmisiz ama senin daha güzel olacak çünkü benim kadar epe açıklığın yok :)
Kullandığın takviyelere kendin mi karar verdin? Hakan hoca mı önerdi? çünkü bana bişey kullan demedi proskari da ben sordum kullanırsan fayda görürsün sen bilirsin dedi. Onu da sen 1/5 kullaniyormusun bana 1/4 kullan dedi. Birde sen bu takviyeleri ne kadar kullancan bilgi verisen sevinirim faydası oluyorsa ben de mi kullansam??
Teşekkür ederim kardeşim proscar parçalayabilirsem (bazen 4 oluyor) 1/5 kullanıyorum 1mg yeter günlük dozajda özellikle şakak ve tepede faydasını görüyorum yan etki çok az Nadir ben bunları kullanmak istiyorum zaten ekimlik bir olay yok sadece saclarim seyreldi yaş itibari düzeltelim dedim hakan hocayla baya konuştuk hatta 1 hastasının bilgisayardan tepe bölgesini gösterdi oraya ekim yapmamış finasterid kullanıyormuş oda inanamıyordu nasıl kapatmış diyordu zatennhoca sana bırakıyor kullan demiyor illaki faydasını görürsün diyor muhabbetimiz çok iyiydi özledim valla
  • Greft Miktarı 3650
  • Yaşınız 39

aslan.hair

• Jr. Member
  • **
Teşekkür ederim kardeşim proscar parçalayabilirsem (bazen 4 oluyor) 1/5 kullanıyorum 1mg yeter günlük dozajda özellikle şakak ve tepede faydasını görüyorum yan etki çok az Nadir ben bunları kullanmak istiyorum zaten ekimlik bir olay yok sadece saclarim seyreldi yaş itibari düzeltelim dedim hakan hocayla baya konuştuk hatta 1 hastasının bilgisayardan tepe bölgesini gösterdi oraya ekim yapmamış finasterid kullanıyormuş oda inanamıyordu nasıl kapatmış diyordu zatennhoca sana bırakıyor kullan demiyor illaki faydasını görürsün diyor muhabbetimiz çok iyiydi özledim valla
  Anladim çok teşekkür ederim senden bir ay öndeyim bakalim nasıl olcak ayrıca kerozan ve dermaloleri araştırayım belki bende başlarım :)
  • Ekim Merkezi ismi .
  • Greft Miktarı .
  • Yaşınız .
  • Medikal Tedavi .

Boogeyman

• Sr. Member
  Anladim çok teşekkür ederim senden bir ay öndeyim bakalim nasıl olcak ayrıca kerozan ve dermaloleri araştırayım belki bende başlarım :)
Rica ederim ikisininde faydasını görürsün dermarolleri 2 ay sonra başla ekimden sonra hocanın verdiği solusyondan önce uygula sonra solüsyonu kullan çok iyi gelir dermorelleri fazla bastırma:)
  • Greft Miktarı 3650
  • Yaşınız 39

aslan.hair

• Jr. Member
  • **
 |-onayisareti-| tavsiye için teşekkürler uygularım :)
  • Ekim Merkezi ismi .
  • Greft Miktarı .
  • Yaşınız .
  • Medikal Tedavi .

karanka

• Sr. Member
ön çizgi tasarımı ve işçilik çok iyi duruyor.
bence çok iyi sonuçlanacak. |-onayisareti-|

Boogeyman

• Sr. Member
ön çizgi tasarımı ve işçilik çok iyi duruyor.
bence çok iyi sonuçlanacak. |-onayisareti-|
Teşekkür ederim kardeşim inşallah hepimizin sonucu istediğimiz gibi sonuçlanır güzel temennin için Allah razı olsun
  • Greft Miktarı 3650
  • Yaşınız 39

karanka

• Sr. Member
Teşekkür ederim kardeşim inşallah hepimizin sonucu istediğimiz gibi sonuçlanır güzel temennin için Allah razı olsun
inşallah sonuçlarımız dilediğimiz gibi olur evet. Allah senden de razı olsun.

Boogeyman

• Sr. Member
Arkadaşlar Öncelikle herkese merhabalar Saç ekimini 1 senedir düşünüyordum uzun araştırmalar sonrasında bütçeye ve kafa yapıma en uygun yer olarak Ahd klinikte karar kıldım.29 marta ilk beni terminalden Tolga kardeşim aldı onada burdan teşekkür ederim ilgisine ilk önce hastanede kan testi yapıldı sonra klinikte saclarim kesildi sonra yıkandı Ahmet bey ilk gün 2250 ikinci gün 1400 greft alımı yapıldı ve ekimini kalem yöntemiyle itina ile gerçekleştirdi Hakan hocam 2 günde kontrol.amacli 6 defa geldi ekibine kefil olduğunu önceden belirtmesine rağmen yinede kontrol ve saç çizgisinin çizilmesinde yardımcı oldu ve kontrol etti ..konakladığım otelde çok iyi ve rahattı son gün yıkama yapıldı ve Hakan hocam ve Didem hanım süreci ve yapılması gerekenleri bilgilendirdi  herşey için Hakan hocama Ahmet beye ve ismini hatırlamadığım bayan personellere çok teşekkür ediyorum ilgileri ve alakaları için ..Takviye olarak şunlari kullanıyorum 1Proscar (1/5) 2 Kerozan 3 dermoreller 4 Hakan hocanın kendi yaptığı solüsyon ( 1.5 ay sonra ) 5 sarimsak sürüyorum dermorellerden sonra ama 2 ay sonra başlayabilirsin dedi Hakan hoca dermarolleri hepimizin istediği gibi sonuçlar olması temenni ederim saygılar                                        Ekim öncesi
kabuk dökmem 6. gün gerçekleşti şimdi atabiliyorum foruma merhaba arkadaşlar
  • Greft Miktarı 3650
  • Yaşınız 39

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Gayet sık görünüyor çabuk iyileşmiş kolay dökmüşsün görüntü çok güzel dostum
Global Moderator

Boogeyman

• Sr. Member
Gayet sık görünüyor çabuk iyileşmiş kolay dökmüşsün görüntü çok güzel dostum
teşekkür ederim hintel
  • Greft Miktarı 3650
  • Yaşınız 39

Facebook Twitter Instagram