Gönderen Konu: Asuman hair 3500 greft  (Okunma sayısı 1093 defa)

Akinkoray

• Yeni üye
  • *
Asuman hair 3500 greft
« : 09 Mayıs 2021, 13:29:38 »
Herkese merhaba
Uzun arastırmalarım sonucunda burdaki forum sitesinden Asuman hanımın ektiği saclar be herkesin memnunuyetı dikkatimi cekti be cesaretimi toplayarak ekim günü almak için pendikte bulunan hastanelerine gittim ve 29.04. 2021 tarihine gün aldım. Yaklasık 2 senedir bi türlü cesaret edemiyordum. Ya kötü olursa ya ekim oldugu belli olursa diye hep tedirginliklerle bu yasıma kadar erteledim durdum.İlk bas burayı kim kurduysa onlara cok cok tesekkur edıyorum.33 yasındayım ve suan kendime o kadar cok kızıyorum ki anlatamam keske daha önce yaptırsaymısım diye ama bir türlü cesaret edemedim.Burda Asuman hanım ekimlerini ve instagram sayfasındaki ekimleri gördükten sonra ekimlerinin belli olmadıgını görünce tamam dedim kendime ve Asuman hanımda karar kıldım. 29.04.2021 tarihine ekim günümü aldım.Sabah 08 de hastanede oldum sümeyye hanım beni karsıladı.Asuman hanım geldi.Ön sac cizgimi belirledi.Hiç bir şekilde karışmadım kendisinden yüzüme yakısanı belirlemesini istedim ve operasyonum basladı.Asuman hanımın ekibi öğlen yemeğine kadar hiç mola vermeden kök alımlarını gerçekleştirdi ve yemek molası verdıkten sonra Asuman hanım gelip tüm kanal acma işlemlerinimi gerçekleştirdi.Acılan kanallara ekip sacları yerleştirdi.Asuman hanım saat 4 gibi tekrar geldi ve son kontrolleri yaparak 5.30 gibi ekim işlemim sona erdi.Asuman hanıma defalarca teşekkür ediyorum kendisi o kadar kibar ,nazik ilgili ki size anlatamam sanki yıllardır tanıyormusum gibi hissettirdi be yardımcı oldu.Ekim sırasında sabah 8 de girdim ve aksam 5.30 gibi cıktım ben orda yatmaktan sıkıldım ve sunu dusundum gercekten zor iş ve aldıkları parayı sonuna kadar hakediyorlar. Ben yatmaktan sıkılırken ekipteki arkadaslar 3500 tane teli tek tek cekerek sonra bu 3500 tane teli tek tek hiç mola vermeden yerine yerleştiriyorlar bu gercekten cok sabır ısteyen bir iş. O yüzden ekipteki tüm arkadaslara cok ama cok tesekkur edıyorum.Ekim sırasında anestezi aşamasında iğne yapılırken biraz acı hissediyorsunuz onun harıcınde cok acı hıssetmedim ara ara kök alınırken acı hıssettım o kadar.Ekimim ilk gününden bu gune fotograflarımı Sümeyye hanıma ilettim be kendisi hergün benle ilgilendi be satın aldıgım ilaçları nasıl kullanıcagım hakkında bilgi verdi.Kendisine cok tesekkür ederim hergün bana yardımcı oldu.Ekimin 2 ci günü kendisi il yıkamamı gercekleştirdi.O ilk yıkamada o kadar rahatlıyorsuzkı anlatamam.Yeniden dogmus gibi hissediyorsunuz kendinizi. Bugun 10 cu günüm be son fotografımı ekledim.İlerleyen zamanlarda ara ara tekrar atarım.Basta Asuman hanıma defalarca tesekkur ederım.Ne kadar tesekkür etsem azdır.Cok sık ve o kadar dogal bir ekim yaptıgı için suan bile cevremdeki insanlar suan bile tam saclarım cıkmadan bunu fark etti bu yuzden dogru bır karar verdıgım için seviniyorum.Hergün benimle ilgilenen sümeyye hanıma cok cok tesekkur edıyorum.Ve gercekten asıl zahmeti çeken büyük bir sabırla saatlerce basımda ugrasan  ekimdeki 3 arkadasa cok cok tesekkür ediyorum. Yapmıs oldukları iş hiç kolay degil gerçekten cok zor. Hepsine teşekkür ederim.Ara ara resımleri ileticem.Son resmim bugune yanı 10 cu güne aittir. .

KırmızıKara

• Full Member
Ynt: Asuman hair 3500 greft
« Yanıtla #1 : 09 Mayıs 2021, 13:41:17 »
Öncelikle hayırlı olsun. Ekim öncesi resimlerinizi paylaşır mısınız
  • Ekim Tarihi: 02.04.2021
  • Ekim Merkezi ismi Şahin Çelik
  • Greft Miktarı 3700
  • Yaşınız 30

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #2 : 09 Mayıs 2021, 14:17:59 »
Geçmiş olsun   

Kayser Soze

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 10 Mayıs 2021, 01:50:47 »
Ekimin hayırlı olsun kardeşim.
Psikolojini çok iyi anlıyorum. Ama artık işin keyifli kısmındasın. Bekleyeceksin ve inşallah güzel sonuçlanacak.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 10 Mayıs 2021, 11:04:18 »
Ekim öncesi resimleriniz?
Global Moderator

hair_needed

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 12 Şubat 2022, 14:20:44 »
ekiminiz hayırlı olsun. son durumunuzla ilgili güncelleme yapabilir misiniz?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 12 Şubat 2022, 14:24:01 »
Hayırlı olsun güzel bir ekim kabuk sonrası görüntüde çok güzel umarım güzel bir saç ekimi sonucu alırsınız
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram