Gönderen Konu: Ekim mevsimi  (Okunma sayısı 348 defa)

murattarum

• Hero Member
Ekim mevsimi
« : 23 Ağustos 2021, 20:01:07 »
Merhaba arkadaslar.yurt disinda soguk bir ulkede yasiyorum kisin tatilim 3 hafta sizce 3 hafta yeterlimidir ekim icin.ayrica soguk ulkede yasadigim icin hava eksileri buluyor turkiye donusu 3 hafta sonra soguk hava etkilermi ekimimi ama genelde evde arabada yada calisirken vakin geciricem yani soguk altinda kalmayacagim.

Vio

• Full Member
Ynt: Ekim mevsimi
« Yanıtla #1 : 23 Ağustos 2021, 23:58:08 »
Merhaba arkadaslar.yurt disinda soguk bir ulkede yasiyorum kisin tatilim 3 hafta sizce 3 hafta yeterlimidir ekim icin.ayrica soguk ulkede yasadigim icin hava eksileri buluyor turkiye donusu 3 hafta sonra soguk hava etkilermi ekimimi ama genelde evde arabada yada calisirken vakin geciricem yani soguk altinda kalmayacagim.
3 hafta gayet yeterli kabukları 10-13. Gün dökeceksin sonra free , free derken dikkat edeceğin şeyleri söyler merkezin.
  • Ekim Tarihi: -28.04.21
  • Ekim Merkezi ismi -Asuman Hair
  • Greft Miktarı 3500
  • Yaşınız 24
  • Medikal Tedavi Finasterid1mg /Biotin 5000/Solgar Vm2000

murattarum

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 24 Ağustos 2021, 00:31:26 »
Yani ise guce donebilirmiyim kabuk dokumunenden sonra.ayrica iste bone takiyorum cok ince kafami bile degmiyor hava aliyor sanirim tül gibi insallah sorun olmaz.
Dr.Muttalip keser saç ekimi
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

Qur

• Full Member
« Yanıtla #3 : 24 Ağustos 2021, 00:48:44 »
İşe 1 hafta sonra bile dönebilirsin dikkat etmek kaydıyla. Kabuk dökümü sonrası çok sıkmayan şapka takabilirsin. Tıbbi boneden bahsediyorsanız hiçbir sıkıntı olmaz.

murattarum

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 24 Ağustos 2021, 00:55:10 »
Evet tıbbi bone .birde son olarak son sorum.benim yasadigim ulke eksileri goruyor yani - 15 20 tabi disarda kalmiyorum fazla arac ev is tekrar arac minumum duzeyde disardayim. acaba o kisa suruler etkilermi ekimi cok soguk sonucta
Dr.Muttalip keser saç ekimi
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

Facebook Twitter Instagram